Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 25 минути, penakavalli каза:

Галинаж снощи е коментирал в стори, че има нова Алфа. 🤢 Какъв ще е? Очаквам залози.
Вече имаме трансофобка и нацистка, затова залагам на антисемитист(ка).

Един приятел ми каза, че може да е онзи влогър Пикпук. Вече имал договор с някоя компания..
тук говори за това - 33:46

Също и май този месец щял да пуска песен.. А в инстаграм Галин и профила на Алфа го следват.
Не знам, надявам да не е той ..

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Danger. каза:

Пълни глупости!

И според мен може да е само карантина - те са били с Дамян заедно, ако е заразена е контактен, а той скита по хотелите. Кака е яка, тя се е дезинфекцирала с шотове.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, penakavalli каза:

Галинаж снощи е коментирал в стори, че има нова Алфа. 🤢 Какъв ще е? Очаквам залози.
Вече имаме трансофобка и нацистка, затова залагам на антисемитист(ка).

И той да не остане по назад.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

3-2-1 ... и Ина е следващата от кутията. 

Междудругото май е почнала в любимия ни Севеком :) 

 

 

Супер си беше Ина и в Севекома. Я да изтегля листче... тц, не е тя, но е една истинска богиня, от която ще останеш много доволен! 

  • Love 1
  • Confused 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, El Gato каза:

Един приятел ми каза, че може да е онзи влогър Пикпук. Вече имал договор с някоя компания..
тук говори за това - 33:46

Също и май този месец щял да пуска песен.. А в инстаграм Галин и профила на Алфа го следват.
Не знам, надявам да не е той ..

Васето и Николчето в Алфа? Не ми се вярва, но може. Васето м/д вече не пее никак зле. А и той и Никол са ми 1000000 пъти по-симпатични от Чоко.

  • Haha 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

В Биг брадър ли това? Малко е тинтири-минтири Константин, но все пак е работил с Луна. В 2020 почнаха да падат най-накрая жанровите разделения, интересно какво са подготвили с Азис.

Тоя го преотстъпвам, нямам интерес :D

Не виждам причина да си сваля доверието от Даймънд:

- Грахич е вампир, да и никога не съм я харесвала, но нека й дадем шанс. Все пак напусна Слави, за да прави собствена кариера, а така и не получи шанс за такава.

- Малката не разбирам защо да е вечно дебютираща? Подписа с Ара в последните им силни години, изкара няколко нелоши песни и след това забременя и паузира. След завръщането имаше няколко силни парчета, които в по-добра продуцентска компания щяха да са много по-добре отразени. Има пълното право да потърси ново начало, особено при автора на най-големия си хит ("Малката"). Засега в Даймънд се справя повече от супер. Освен това изглежда убийствено, зелена светлина за такива примери! Ако трябва да бъда критична към нея - искам да пусне някоя песен в стилистиката на "Малката", "Последната такава" и "Полудяваш", повече ми харесват от надъханите й парчета, но от името "Тарантула" не очаквам точно това.

- Денис е на ненавършени 20, да си боядисва косата в какъвто цвят иска, сега му е времето. С тоя талант всичко ще му простим:) Пък и както казах, мен ме кефи, даже сега както е само с рус перчем е топ - през 2018 писах след 10 години да ми се обади, т.е. останаха 8, но съм склонна и да съкратим срока :) 

- Робов пее един куплет и вокали в тая песен, защо да е прецакан дебют? Десита в Тексас плейс нямаше повече участие и си беше прилично представяне на ново име. Нека изчакаме поне парчето с Янева, преди да говорим.

- Даймънд и конкретно Пашев са автори на едни от най-любимите ми парчета в последните 10 години, дори от изпълнители, които принципно не подкрепям като Анелия и Джулия. Само "Една жена" да имаха, пак е достатъчно да им гласувам пълно доверие.

- Никой от въпросните не се е изцепвал с тъпи изказвания за важна тема или неадекватно поведение, както направиха уж големите Емануела, Джена, Галин. Само на Денис му бяха извадени "Мръсни ризи" покрай Десита, но не е нищо кой знае какво. 

Ok, съгласявам се с всичко, че като гледам какво сполетя горката Галош след твоето пожелание ме е страх да споря с теб:unsure::fever:

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, devotioner каза:

И според мен може да е само карантина - те са били с Дамян заедно, ако е заразена е контактен, а той скита по хотелите. Кака е яка, тя се е дезинфекцирала с шотове.

Е нали в някаква страница на дискотека са й пожелали бързо оздравяване? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Над 10,3 млн. гледания за 2 месеца!

 

 

Най-стриймваната песен в платформите за 2020!

Тарантулата и русото зайче на Робов ли са най-гледани?

Колко време още преди да ги зафучим по ъглите?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Gerganafen каза:

Ok, съгласявам се с всичко, че като гледам какво сполетя горката Галош след твоето пожелание ме е страх да споря с теб:unsure::fever:

:roll1: 

Просто съм предусещала накъде отиват нещата. Шестото ми чувство за неща, които не ме касаят лично, често е в десетката!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пфф, тръгвам да смятам колко гледания има "И това ще отмине" и неволно почвам да пиша в  търсачката "Тарантулата". 🤣🤣

11.0M общо, но за три месеца и 10 дни. Отдавна е паднала на под 30к дневни.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пфф, тръгвам да смятам колко гледания има "И това ще отмине" и неволно почвам да пиша в  търсачката "Тарантулата". 🤣🤣

Добави и гледанията на "Не се отказват", тя и без това е същата :D 

Иначе малко над 11 милиона ги изкарвам.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Попнейбъла за вчера:

1. Софи и Константин - 342 (232 официален и 110 от фен клипа)

2. Великолепната четворка - 197

3. Преслава - 127

4. Галена - 98 (67 официален + 31 фен)

5. Галин и Диона 78

6. Годжи и Гъмзата - 70

7. Данна - 68 (47 официален + 21 фен)

8. Емрах - 64

9. GPS -a - 54

10. Ариа - 43

Софка и Коцето мачкат с гледания на фен клипа отново. Вече изобщо теорията за каналите отпадна.

"Джале" има 397 от двата клипа. Краварката е наравила 38К, Джена 34, Райна с големия хит 31К.

Галена точно в деня когато песента прави 2 месеца все още прави почти по 100К. :ba:

"Пей сърце" близо 16К. Евала!

:Vishenka_12:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Попнейбъла за вчера:

1. Софи и Константин - 342 (232 официален и 110 от фен клипа)

2. Великолепната четворка - 197

3. Преслава - 127

4. Галена - 98 (67 официален + 31 фен)

5. Галин и Диона 78

6. Годжи и Гъмзата - 70

7. Данна - 68 (47 официален + 21 фен)

8. Емрах - 64

9. GPS -a - 54

10. Ариа - 43

Софка и Коцето мачкат с гледания на фен клипа отново. Вече изобщо теорията за каналите отпадна.

"Джале" има 397 от двата клипа. Краварката е наравила 38К, Джена 34, Райна с големия хит 31К.

Галена точно в деня когато песента прави 2 месеца все още прави почти по 100К. :ba:

"Пей сърце" близо 16К. Евала!

:Vishenka_12:

 

Краварката нова песен ли имала бе, алооо, аз къде блуждая...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато пуснаха "И това ще отмине" поне нацелиха момента и направиха някакъв бум заради ситуацията. Нормално е песента вече да е отписана, не е с тематика, която да се слуша дълго. Новата песен е опит да се постигне успех, но не мисля, че ще се получи. Не впечатлява с нищо. Дори мисля, че е грешка да се съберат четиримата заедно. Като някаква каша ми е тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Когато пуснаха "И това ще отмине" поне нацелиха момента и направиха някакъв бум заради ситуацията. Нормално е песента вече да е отписана, не е с тематика, която да се слуша дълго. Новата песен е опит да се постигне успех, но не мисля, че ще се получи. Не впечатлява с нищо. Дори мисля, че е грешка да се съберат четиримата заедно. Като някаква каша ми е тази песен.

Предвид, че скоро и четиримата ще изкарат нови песни, си личи, че тази песен не е нещо, на което залагат стабилно.

Радвам се, че има хора, които не работят по формулата "по една песен за всеки сезон, за да ни канят по дискотеките". Едно време изобщо не се работеше така и беше много по-разнообразно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Когато пуснаха "И това ще отмине" поне нацелиха момента и направиха някакъв бум заради ситуацията. Нормално е песента вече да е отписана, не е с тематика, която да се слуша дълго. Новата песен е опит да се постигне успех, но не мисля, че ще се получи. Не впечатлява с нищо. Дори мисля, че е грешка да се съберат четиримата заедно. Като някаква каша ми е тази песен.

Да, събрала се половин група от ТВУ - Ракитиво и им казали "Скачайте сега, докато ви снимат. Ще ви дадем и кола да се повозите".

Редник Грахич само това чакала да чуе и почнала да се мятка. За нея дори нямало значение, че не пее в самата песен.

 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Попнейбъла за вчера:

1. Софи и Константин - 342 (232 официален и 110 от фен клипа)

2. Великолепната четворка - 197

3. Преслава - 127

4. Галена - 98 (67 официален + 31 фен)

5. Галин и Диона 78

6. Годжи и Гъмзата - 70

7. Данна - 68 (47 официален + 21 фен)

8. Емрах - 64

9. GPS -a - 54

10. Ариа - 43

Софка и Коцето мачкат с гледания на фен клипа отново. Вече изобщо теорията за каналите отпадна.

"Джале" има 397 от двата клипа. Краварката е наравила 38К, Джена 34, Райна с големия хит 31К.

Галена точно в деня когато песента прави 2 месеца все още прави почти по 100К. :ba:

"Пей сърце" близо 16К. Евала!

:Vishenka_12:

 

Отново лъжеш и манипулираш! Не е възможно Галин и Диона да са толкова малко. Сигурна ли си, че не е изпусната една нула ПОНЕ!!! Сори ама инстаграм й прави сечено, значи представи си за какво чудо говорим :D Не, има нещо гнило. Това е Д И О Н А и топ мъжагата на България - Г А Л И Н!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...