Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, stereoto_ каза:

Анелия и Денис Теофиков кога излизат?

Някъде пишеше, че вчера са снимали клипа. Може би края на този месец, понеже всички песни на даймънд ще излязат през юли

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Галена и коронавируса гръмна навсякъде, доста хора даже ми го пращат все още. Смятам, че е крайно недопустимо всеки сайт да си пише каквото иска след като тази информация не е потвърдена, че е вярна. Според мен нещо се опитват да й правят мръсно, за да може после участията й да не са пълни, защото видиш ли ти Галена е с коронавирус и ще зарази всички. Дори да е болна от нещо, има куп други болести, само короната ли съществува? Възможно е да са я поставили под карантина, но не е задължително да боледува. Но дори да е вярно, съвсем човешко е да се разболееш. Тя ако иска да сподели, си има акаунт, има си и глава на раменете.

Тя на крепостта в Търново беше с тренера Йордан Димитров и дж Дамян, но не виждам да са “болни”. Пускат си сторитата, обикалят си.

А и се замислете, ако тя самата каже, че е с коронавирус, ще стресне доста фенове и половината й колеги трябва да си отменят участията, защото са контакти с нея и след това ще я линчуват.

Просто да се надяваме всичко да е наред и да е добре и така. Порте току-що са аднали евент за 17-ти.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е болна или под карантина, ако е човек на място, трябва да сподели. Все пак така ще даде пример на много хора, които подценяват ситуацията, особено на тъпите си колеги, че ми писна от излагациите им. Айде, феновете са още по-прости, ама то друга работа. Пример е нужен и Галена може да си позволи да го даде. 

Абе, изобщо да ги затворят тия скапани дискотеки-развъдници на зара, поне до края на тая година! Няма смисъл от излишни упражнения, отваряния, затваряния, отменени изяви. Нека просто да няма никакви. Толкова е просто. 

  • Like 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Danger. каза:

Това с Галена и коронавируса гръмна навсякъде, доста хора даже ми го пращат все още. Смятам, че е крайно недопустимо всеки сайт да си пише каквото иска след като тази информация не е потвърдена, че е вярна. Според мен нещо се опитват да й правят мръсно, за да може после участията й да не са пълни, защото видиш ли ти Галена е с коронавирус и ще зарази всички. Дори да е болна от нещо, има куп други болести, само короната ли съществува? Възможно е да са я поставили под карантина, но не е задължително да боледува. Но дори да е вярно, съвсем човешко е да се разболееш. Тя ако иска да сподели, си има акаунт, има си и глава на раменете.

Тя на крепостта в Търново беше с тренера Йордан Димитров и дж Дамян, но не виждам да са “болни”. Пускат си сторитата, обикалят си.

А и се замислете, ако тя самата каже, че е с коронавирус, ще стресне доста фенове и половината й колеги трябва да си отменят участията, защото са контакти с нея и след това ще я линчуват.

Просто да се надяваме всичко да е наред и да е добре и така. Порте току-що са аднали евент за 17-ти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2019, Сърце: “Сто живота от любов да умреш, сто и първия ще му дадеш”

2020, 100 живота: “Да имах сто, сто, сто живота, щях да те търпя”

Богиня на личностното развитие!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Това с Галена и коронавируса гръмна навсякъде, доста хора даже ми го пращат все още. Смятам, че е крайно недопустимо всеки сайт да си пише каквото иска след като тази информация не е потвърдена, че е вярна. Според мен нещо се опитват да й правят мръсно, за да може после участията й да не са пълни, защото видиш ли ти Галена е с коронавирус и ще зарази всички. Дори да е болна от нещо, има куп други болести, само короната ли съществува? Възможно е да са я поставили под карантина, но не е задължително да боледува. Но дори да е вярно, съвсем човешко е да се разболееш. Тя ако иска да сподели, си има акаунт, има си и глава на раменете.

Тя на крепостта в Търново беше с тренера Йордан Димитров и дж Дамян, но не виждам да са “болни”. Пускат си сторитата, обикалят си.

А и се замислете, ако тя самата каже, че е с коронавирус, ще стресне доста фенове и половината й колеги трябва да си отменят участията, защото са контакти с нея и след това ще я линчуват.

Просто да се надяваме всичко да е наред и да е добре и така. Порте току-що са аднали евент за 17-ти.

Много сладък пост ама не е нужно да взимаш толкова присърце тая тема. Теорията ти, че някой се опитва да й направи мръсно е детска фантасмагория. Някой точно ей ся с Галена ще се занимава. 

Очевидно има нещо, но още не знаем какво.

Не ми се вярва да има корона. Не мога да си представя, че би го допуснала.  Може би е под карантина.

Не съм ходил на нейно участие след карантината, ти явно обикаляш с нея. Сподели впечатленията си? Как протича участието? Общува ли активно с хората в баровете или се опитва да спазва все пак няква дистанция?

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Willy каза:

До 10 дни и трите ще дишат прахта на Пей сърце

Screenshot-20200707-122527-You-Tube.jpg

Преоткрих "Пей сърце" тия дни (никога не съм я харесвала преди, а и като излезе не слушах и много чалга :D ), така че и аз допринасям.

Интересно защо няма по-нови хитове в тая класация, ясно, че на тия са им се трупали гледания по-дълго, но почти нищо не ги доближава... явно наистина е имало някаква драстична промяна в алгоритмите, за да не се трупат вече толкова големи цифри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Преоткрих "Пей сърце" тия дни (никога не съм я харесвала преди, а и като излезе не слушах и много чалга :D ), така че и аз допринасям.

Интересно защо няма по-нови хитове в тая класация, ясно, че на тия са им се трупали гледания по-дълго, но почти нищо не ги доближава... явно наистина е имало някаква драстична промяна в алгоритмите, за да не се трупат вече толкова големи цифри.

Ами Жено бягай и Да или не са от 2019. Чужди усмивки и Гледай как се прави от 2018 са на високи позиции в топ 10. Реално и пайнерските от 2019 имат много гледания общо от всички клипове. Добре ли си, Тръгвай си, Акула и Няма да мине мачкат с гледания 20-23М за година.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Vancho каза:

Много сладък пост ама не е нужно да взимаш толкова присърце тая тема. Теорията ти, че някой се опитва да й направи мръсно е детска фантасмагория. Някой точно ей ся с Галена ще се занимава. 

Очевидно има нещо, но още не знаем какво.

Не ми се вярва да има корона. Не мога да си представя, че би го допуснала.  Може би е под карантина.

Не съм ходил на нейно участие след карантината, ти явно обикаляш с нея. Сподели впечатленията си? Как протича участието? Общува ли активно с хората в баровете или се опитва да спазва все пак няква дистанция?

 

Не мисля че спазва особена дистанция.

*Третото клипче

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи как го е допуснала? Всеки, който отива на място, където не е дистанциран на 1,5-2 м от други хора, има шанс да го хване. Ето, например вчера един мой приятел е излязъл с положителен тест. Работи като барман. Не мога да си представя бройката на контактните му лица. Ама това е положението, коварна болест си е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Vancho каза:

Много сладък пост ама не е нужно да взимаш толкова присърце тая тема. Теорията ти, че някой се опитва да й направи мръсно е детска фантасмагория. Някой точно ей ся с Галена ще се занимава. 

Очевидно има нещо, но още не знаем какво.

Не ми се вярва да има корона. Не мога да си представя, че би го допуснала.  Може би е под карантина.

Не съм ходил на нейно участие след карантината, ти явно обикаляш с нея. Сподели впечатленията си? Как протича участието? Общува ли активно с хората в баровете или се опитва да спазва все пак няква дистанция?

 

Как така дали би го допуснала!? Влиза в затворено помещение сред стотици хора. Една кихавица в някой ъгъл е достатъчна да пламнат десетки. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз май гледах някакви снимки от Калояновата крепост, където е била доста близо до хората докато пее, а тогава заразяването е доста по-лесно... 
Иначе нали беше казала, че може би го е изкарала през декември след пътуване в Лондон, а след това щеше да си прави тест? 

 

Сега нека погледаме това, та този златен ретро хит да чукне 100к хахахаха 

 

Какво сценично присъствие, каква осанкаааа

 


 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Senhor каза:

Какво значи как го е допуснала? Всеки, който отива на място, където не е дистанциран на 1,5-2 м от други хора, има шанс да го хване. Ето, например вчера един мой приятел е излязъл с положителен тест. Работи като барман. Не мога да си представя бройката на контактните му лица. Ама това е положението, коварна болест си е.

Ами може все пак да си осигури някаква дистанция като не се целува и прегръща с хората по участията си. Да не говорим, че в много от заведенията изпълнителите са достатъчно далече от хората.

Приятелят ти барман, отивайки на работа е осъзнавал, че може да се зарази, но дали не е бил немарлив? Дали е носил ръкавици, маска, шлем? Имал ли е елементарна хигиена? Защото моите наблюдения са, че на хората вече масово не им пука и никой нищо не спазва ...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:


Иначе нали беше казала, че може би го е изкарала през декември след пътуване в Лондон, а след това щеше да си прави тест? 
 

Тя може още 5 пъти след това да го е карала, без да е разбрала. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Как така дали би го допуснала!? Влиза в затворено помещение сред стотици хора. Една кихавица в някой ъгъл е достатъчна да пламнат десетки. 

Една кихавица е достатъчна за да пламнат десетки, но изпълнителят ако спазва необходимата дистанция може да се предпази. Короната не хвърчи на 10 метра.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Една кихавица е достатъчна за да пламнат десетки, но изпълнителят ако спазва необходимата дистанция може да се предпази. Короната не хвърчи на 10 метра.

Е, няма как да се опази, ако не пее с маска нон-стоп... Нали после ще слезе от сцената и ще тръгне по някой коридор, където други са бухали, па и кабинети има, в които се разплаща с паплачта. Във всеки момент може да се зарази. 5 метра разстояние не предпазват, нали се сещаш по веригата от стотици колко бързо ще се разнесе до сцената ;) А и тя не е от тия, дето стоят на сцената. Па и да кибичи там, кел файда. Ай, стига с тая тема. Да се разболеят всичките дано и да приключваме темата! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Е, няма как да се опази, ако не пее с маска нон-стоп... Нали после ще слезе от сцената и ще тръгне по някой коридор, където други са бухали, па и кабинети има, в които се разплаща с паплачта. Във всеки момент може да се зарази. 5 метра разстояние не предпазват, нали се сещаш по веригата от стотици колко бързо ще се разнесе до сцената ;) А и тя не е от тия, дето стоят на сцената. Па и да кибичи там, кел файда. Ай, стига с тая тема. Да се разболеят всичките дано и да приключваме темата! 

Тук говорим за спазване на елементарни правила, които намаляват риска от заразяване. Очевидно тя ги е подминала. Далеч съм от мисълта, че е само тя естествено... но е факт, че това е немарливост. Като слезе от сцената ще слага маска и ръкавици. Няма да допуска хора да й дишат в лицето и да я целуват... така пази не само себе си, а и семейството си и всички хора с които контактува.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, NazzkO каза:

Аз май гледах някакви снимки от Калояновата крепост, където е била доста близо до хората докато пее, а тогава заразяването е доста по-лесно... 
Иначе нали беше казала, че може би го е изкарала през декември след пътуване в Лондон, а след това щеше да си прави тест? 

 

Сега нека погледаме това, та този златен ретро хит да чукне 100к хахахаха 

 

Какво сценично присъствие, каква осанкаааа

 


 

Искам да съм мулец и да и папам кожуха 😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Немарлива била Галена - дрън, дрън, та пляс. Да излезе с шлем ли да пее? Толбухинската може да си го позволи, защото тя така или иначе само си отваря устата, но Галена пее. Схващате ли разликата?

 А и като се е заразила какво? Убеден съм, че ей сега, ако ни тестват от форума, ще има поне няколко заразени. Вчера са излезли 16 положителни проби на футнолисти на "Черно море", без нито един от тях да има каквито и да било симптоми. Просто са ги тествали като контактни лица. Тити Папазов и той нямал симптоми. И още стотици други. Всички ще изкараме рано или късно китайския грип, другото са алабализми. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , gioksy каза:

Наистина изглежда като рисувано 😄 и аз не бях забелязъл

Не сте ли чували за декори?

Преслава за толкова години доста си подобри визията. Навремето с тлъстини победи Ивана, после отслабна, за да се мери с Андреа и Галена... а в днешни дни, за да пребори конкуренцията - трябваше да пипне носа и зъбите. Сякаш Андреа не го прави във всяка Инста снимка или пък Галена не си тунингова физиономията.

Лидия е законната наследница на Преслава. Ако Преслава наследи престола на Ивана с килограмите си през 2005, то сега Лидия ще измести Преслава с носа си.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...