Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тоя палячо как плюеше по чалгата, обясняваше как веднъж отишъл в чалготека и се озадачил от простотията там и не могъл да понесе дори една песен. Как всички започват да пеят друга песен като спрат да ги отразяват и отново лошата чалга ги спасява.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, devotioner каза:

Сигурно е бг версия на ху керс с Папи Ханс в клипа🤔

А може и да е ромска версия на ху керс под името Хокерес.😃

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , El Gato каза:

 

Азо се прекара яко, като изпя Хукеърс самостоятелно. 

Но поне вече знаем що Зоя и Клеа се мотат с тяхната песен. Дали не чакат да минат сички останали дуети? Нищо че когато и да го пуснат, при сички положения ще е мегахит

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Наскоро й гледах клипове и тв версии - супер чар и естествена красота. А като се снима за Плейбой едно време се чудех как са избрали такава обикновена пача. Смятай колко са ни били промити мозъци с :)рки. Знам, че за полицай се ожени и май домакиня беше станала. 

Сега ще прочета, мерси. Чат-пат има ретро партита с нея и Сани в Студентски град. 

3-2-1 ... и Ина е следващата от кутията. 

Междудругото май е почнала в любимия ни Севеком :) 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , devotioner каза:

Тоя палячо как плюеше по чалгата, обясняваше как веднъж отишъл в чалготека и се озадачил от простотията там и не могъл да понесе дори една песен. Как всички започват да пеят друга песен като спрат да ги отразяват и отново лошата чалга ги спасява.

В Биг брадър ли това? Малко е тинтири-минтири Константин, но все пак е работил с Луна. В 2020 почнаха да падат най-накрая жанровите разделения, интересно какво са подготвили с Азис.

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Сигурен съм, че @Cally-Pressyfan' би оценил Дженан - окосмението на Тони Стораро и кича на Ванча, перфектно! :D 

Да побърза, преди @Blueberry да му го отмъкне - както разбрахме, младите wanna be певци обичат да я свалят ;) 

Между другото Блу, щом си почнала да игнорираш псевдо лейбълите, продължи с Даймънд моля - вампирът Грахич, вечно дебютиращият инфантил Жалката... Ужас! Денис действително направи фурор, но се излага с новата прическа и тия повтарящи се песни. Робов изглежда свестен, но ми се струва, че му се прецака дебюта набутан с още 3-ма в тая трейлър бозица.

Тоя го преотстъпвам, нямам интерес :D

Не виждам причина да си сваля доверието от Даймънд:

- Грахич е вампир, да и никога не съм я харесвала, но нека й дадем шанс. Все пак напусна Слави, за да прави собствена кариера, а така и не получи шанс за такава.

- Малката не разбирам защо да е вечно дебютираща? Подписа с Ара в последните им силни години, изкара няколко нелоши песни и след това забременя и паузира. След завръщането имаше няколко силни парчета, които в по-добра продуцентска компания щяха да са много по-добре отразени. Има пълното право да потърси ново начало, особено при автора на най-големия си хит ("Малката"). Засега в Даймънд се справя повече от супер. Освен това изглежда убийствено, зелена светлина за такива примери! Ако трябва да бъда критична към нея - искам да пусне някоя песен в стилистиката на "Малката", "Последната такава" и "Полудяваш", повече ми харесват от надъханите й парчета, но от името "Тарантула" не очаквам точно това.

- Денис е на ненавършени 20, да си боядисва косата в какъвто цвят иска, сега му е времето. С тоя талант всичко ще му простим:) Пък и както казах, мен ме кефи, даже сега както е само с рус перчем е топ - през 2018 писах след 10 години да ми се обади, т.е. останаха 8, но съм склонна и да съкратим срока :) 

- Робов пее един куплет и вокали в тая песен, защо да е прецакан дебют? Десита в Тексас плейс нямаше повече участие и си беше прилично представяне на ново име. Нека изчакаме поне парчето с Янева, преди да говорим.

- Даймънд и конкретно Пашев са автори на едни от най-любимите ми парчета в последните 10 години, дори от изпълнители, които принципно не подкрепям като Анелия и Джулия. Само "Една жена" да имаха, пак е достатъчно да им гласувам пълно доверие.

- Никой от въпросните не се е изцепвал с тъпи изказвания за важна тема или неадекватно поведение, както направиха уж големите Емануела, Джена, Галин. Само на Денис му бяха извадени "Мръсни ризи" покрай Десита, но не е нищо кой знае какво. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Не може ли Анелия да отпадне спонтанно и Преслава да я замести? 

Преслава според мен почти е отпаднала за 2020, щом още няма друг готов проект и се чуди дали да пуска от Ганев или Драганински.

  • Haha 3
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Преслава според мен почти е отпаднала за 2020, щом още няма друг готов проект и се чуди дали да пуска от Ганев или Драганински.

Дано се включи в готов хит на свой колега, знаем, че го умее :ba: Галин веднага ще й подаде ръка, както всичките Алфи ще пускат до месец песни, нищо чудно да се намърда при Лидия.

Току що, Lelqtian каза:

Искаш да го закопаеш хептен?  

От върха до закопаването има много път да извърви :* Искам да й спаси кариерата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Дано се включи в готов хит на свой колега, знаем, че го умее :ba: Галин веднага ще й подаде ръка, както всичките Алфи ще пускат до месец песни, нищо чудно да се намърда при Лидия.

От върха до закопаването има много път да извърви 😘 Искам да й спаси кариерата!

И това няма да помогне ;) По добре да се щракнат за Инстаграма и, да и подпомогне кариерата на инфлуенцърка! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галинаж снощи е коментирал в стори, че има нова Алфа. 🤢 Какъв ще е? Очаквам залози.
Вече имаме трансофобка и нацистка, затова залагам на антисемитист(ка).

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Галинаж снощи е коментирал в стори, че има нова Алфа. 🤢 Какъв ще е? Очаквам залози.
Вече имаме трансофобка и нацистка, затова залагам на антисемитист(ка).

Че тва актуално ли е? Мож да е най-обикновена расистка, хем е актуално, нищо че на родна почва не е особено интересно. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Че тва актуално ли е? Мож да е най-обикновена расистка, хем е актуално, нищо че на родна почва не е особено интересно. 

Може и хомофоб(ка), ако Галин иска да разсее слуховете (или по-точно истините) около себе си.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Може и хомофоб(ка), ако Галин иска да разсее слуховете (или по-точно истините) около себе си.

Най-добре и трите. И като им знаем "шефчето" и допълни как ще са про-всякакви консперации, направо ще е прекрасно :Д Тая спекула ми е много по-интересна, честно казано, от каквото и да било бъдещо им творчество (поредица дуети и фючъринги с целия им курник). 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Янева и Робов според мен ще е най-силната песен, Цура и Пашев работят страхотно заедно и тя му киха достатъчно пари да не й дава преработени песни. Всичко ще гърми, много добре си изиграват картите засега.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Най-добре и трите. И като им знаем "шефчето" и допълни как ще са про-всякакви консперации, направо ще е прекрасно :Д Тая спекула ми е много по-интересна, честно казано, от каквото и да било бъдещо им творчество (поредица дуети и фючъринги с целия им курник). 

Да взима една свидетелка на Йехова и да почнат да правят църковен поп фолк.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Галена е заразена с Covid - 19.

На мен,не ми се вярва ...

Откъде е инфото?

Със сигурност има нещо - я карантина, я потвърден тест... гадно :( Бързо и леко възстановяване желая.

А КЪДЕ Е СЕГА ДИОНА ПИТАМ??? 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...