Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, Dominatora каза:

Не я харесвам, но си е права, супер рядко им гледам сторитата с въпроси и отговори, но в пътите, които съм засичал, питащите сякаш наистина падат от Марс и са неадекатни, едно от нещата, които най не понасям у хората.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, за тези неща съм съгласен, противна е.

Иначе многооооо се кефя за "Джале", ще пробият скандално, очаквам цяло лято и двата клипа да носят милиони, този от канала на Емилия е пълен с нови коментари от румънци, ако успее да се задържи в Трендинга и на другите държави, може да стане нещо голямо. Стискам палци и се надявам PR екипа на Емилия да реагира навреме.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е жената от сторитата на Андреа? :D

Тъкмо беше поспряла с фотошопа тази жена, и накрая излезе Барби на онези награди. Изобщо не изглеждаше зле на необработените снимки

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Не мисля, че е права. Доста злобно и надменно отговаря, че даже и намеква колко време е била на първо в тренда, за да се изфука, но защо не признае, че са с по-малък хит от Данна например?

 

Май забрави довчера простачката как стоеше на стълбите до сцената и подскачаше като луда фенка, за да я качи Галена на сцената и да види малко слава, а днес се има за голяма звезда.

🤣🤣 Хаха, мило, недей така, за една Галенина любов ще си избодете очите върлите фенове значи.

Между теб и Диона, знаеш кой избирам аз. :bag:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Ох като слушам тия дни Грахич и се сещам за една много нелепа история :D 

Бях на нейно участие и до нашата компания имаше едно момче, което се опита на няколко пъти да ме заговори, ама аз принципно съм супер неадекватна и въобще не отразявам. Та по едно време младежът ме пита:

- Абе тая имаше една балада със Слави Трифонов, харесваш ли я, как се казва?

Аз: "Да... ама не знам как се казва".

И получавам реакция - " :blink: е айде кажи деее". 

Около 5 минути му обяснявах раздразнено "Е, не знам, не помня бе, човек!! ОТКЪДЕ ДА ЗНАМ!!!" ... при което той си тръгна супер сърдит.

...... и аз чак тогава зацепих, че през цялото време ме е питал как се казваМ аз и искал да ме поздрави с въпросната песен.

(не беше хубав, не ме е яд, смешно ми е :D ) 

 

Имам подобна случка на кючека Гимнастика 😂

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Ох като слушам тия дни Грахич и се сещам за една много нелепа история :D 

Бях на нейно участие и до нашата компания имаше едно момче, което се опита на няколко пъти да ме заговори, ама аз принципно съм супер неадекватна и въобще не отразявам. Та по едно време младежът ме пита:

- Абе тая имаше една балада със Слави Трифонов, харесваш ли я, как се казва?

Аз: "Да... ама не знам как се казва".

И получавам реакция - " :blink: е айде кажи деее". 

Около 5 минути му обяснявах раздразнено "Е, не знам, не помня бе, човек!! ОТКЪДЕ ДА ЗНАМ!!!" ... при което той си тръгна супер сърдит.

...... и аз чак тогава зацепих, че през цялото време ме е питал как се казваМ аз и искал да ме поздрави с въпросната песен.

(не беше хубав, не ме е яд, смешно ми е :D ) 

 

Последният път, когато бях на дискотека стана мазало. Сериозно, не е за ходене. Вчера по улиците пак стана мазало. Вече ще излизам с кашон на главата.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че @Cally-Pressyfan' би оценил Дженан - окосмението на Тони Стораро и кича на Ванча, перфектно! :D 

Да побърза, преди @Blueberry да му го отмъкне - както разбрахме, младите wanna be певци обичат да я свалят ;) 

Между другото Блу, щом си почнала да игнорираш псевдо лейбълите, продължи с Даймънд моля - вампирът Грахич, вечно дебютиращият инфантил Жалката... Ужас! Денис действително направи фурор, но се излага с новата прическа и тия повтарящи се песни. Робов изглежда свестен, но ми се струва, че му се прецака дебюта набутан с още 3-ма в тая трейлър бозица.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що осъзнах каква красавица е била Ина. Не мога да повярвам, че навремето ми изглеждаше обикновена. Такава естествена сладурана из днешните патки няма

Някой знае ли с какво се занимава днес?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Току-що осъзнах каква красавица е била Ина. Не мога да повярвам, че навремето ми изглеждаше обикновена. Такава естествена сладурана из днешните патки няма

Някой знае ли с какво се занимава днес?

Наскоро й гледах клипове и тв версии - супер чар и естествена красота. А като се снима за Плейбой едно време се чудех как са избрали такава обикновена пача. Смятай колко са ни били промити мозъци с :)рки. Знам, че за полицай се ожени и май домакиня беше станала. 

преди 47 минути, DarkChild каза:

Сега ще прочета, мерси. Чат-пат има ретро партита с нея и Сани в Студентски град. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Кофти ситуация. Надявам се да го изкара леко.

То виж колко известни го карат - Ути, Гришо, сега и Галена, пък за колко не знаем... И Гала изчезнала от ефир, нищо чудно да се е тръшнала. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...