Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, devotioner каза:

Salji broj ми една от любимите песни за 2019, просто е нереален олигофрен Стоян и клиповете са свежарски и забавни. Само да ги прави малко по-дълги, че то докато почне и свърши. А La Miami си стана мегахит.

Аз пък харесвам този тренд с късите песни, по-бавно омръзват. Дано навлезе и в чалгата. Примерно любимката ми, Росалия, рядко има песен над 2:30.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мале, сега какво ми изникна в главата:

Сватба. Водещата на Планета Хера се лигави на микрофона "И нека им пожелаем много деца, тази година булка, догодина люлка". След което вижда нашия приятел @Danger. и му казва "Чишка ли ти се, моето момче? Ела, да ти покажа тоалетната. Последвай ме, аз съм кака Хера".

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Donatella каза:

а знаетели колко струват парцалкине на Кенан Пембе ?

 

Ако ще е злато, залагам на GOLDEN TATYANA.

tatyana.jpg.ab4b1e035fac7df8a32fcac5a426cbe9.jpg

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Beat. каза:

След Малката, този нов изпълнител от Diamond дали няма да го кръстят Големия? 

Абсурд да му запазят това дълго име, а и вече имаше един Александър.

Робота или Робокоп

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, penakavalli каза:

Прекрасна! Тропнах от сърце едно Право хоро! 😁

Това да се чува. Знам, че Гинка ще бъде в твоята плейлиста за лято 2020.

преди 1 минута, Fast каза:

Vj9H13o.png

Този досаден педофил няма ли вече да се разкарва от Spotify чарта? Българите нямаме вкус.

Спокойно, на всички ни е ясно, че утре ''Гинка'' ще дебютира на първо място с 15к! Усещам, че ще постави рекорд за България.

  • Like 1
  • Haha 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

С Дни и нощи баш хит си се опита да направи... 

Това може да стане най големоя хит в чалгата за последните 5 години изобщо. Като нищо да се конкурира с дуета на Слави и Лрисло, Чужди усмивки и дори Мотел и Хабиби на Азо. Все пак става дума за Криско и Галена. 

По скоро Криско е дал някой лев на Силвър, за който изобщо е комплимент, че Криско, Галена и Стораро му правят версии на песните... 

Доминиращ телец. Изобщо ме бих определил така телците като изключим доминацията им вжотношеноята с партньора си. Доминиращи са Водолеите и Скорпионите. 

Още по малко, че Галена може да е най търсена за участия, но всички знаем, че приема по 3 седмично, тоест 12 месечно. Като изключим данъцу, процент за Пайнер... С парите, които изкарва не може да си плати гардероба, ежедневни гримьори, фризьори, спа глезотийки. Предполагам, че купува и за децата непрекъснато дрехи, играчки, подаръци. Харчи по заведения, за храна за вкъщи. 

И все пак има приходи и от модната и фирма... 

Но като цяло ако от 3 участия седмично се водеше такъв висок стандарт на живот и се правиха такива проекти, то Емануела, Теда Ломска и други нямаше да се чудят как да си плащат кредитоте и да мимават възмпжно най тънко за проектите си. 

Галеновите не обичат тази тема като цяло, защото и самите те знаят, че Галена нямаше да потдържа това ниво в кариерата си нез Галин. И все пак няма кал да не отчетем, че при успеха на Галена има и други фактори като посшледователност, амбиция, идеи, хъс, изисква от екипа си, раздава се не само финансово. 

Емануела снима по 15 клипа на година. Александрова сигурно и половината хонорар на Галена не взима. Не може да се сравняват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Vj9H13o.png

Този досаден педофил няма ли вече да се разкарва от Spotify чарта? Българите нямаме вкус.

Българите ли му направийа тези 380 милиона за месец... 

Май повече те мъчи, че Преси не може да стигне първото място... 🤣 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре излиза Коцеееееееееееееееее. Каква изненада за финал на работния ми ден и излиза в 18:00 като ще съм на работа. Снима го на 16 юни и колко бързо са го монтирали- по-бързо и от 107 дни и пак си е снимал колата:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Емануела снима по 15 клипа на година. Александрова сигурно и половината хонорар на Галена не взима. Не може да се сравняват.

5 клипа и е макса на Емануела. Единиа, от който е проект на Илиян о в негп не се е бръкнала. 

Ломска може да има по малък хонорар, но пък не се е ограничила участията до 3 седмично. Освен това заработва и като куросмук след участията. 🤣

Преслава не я даяам като пример, щото на нея не и се дава. 

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Утре излиза Коцеееееееееееееееее. Каква изненада за финал на работния ми ден и излиза в 18:00 като ще съм на работа. Снима го на 16 юни и колко бързо са го монтирали- по-бързо и от 107 дни и пак си е снимал колата:

 

Зарязваш марулата и се отправяш към тоалетната да гледаш премиерата! 

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Утре излиза Коцеееееееееееееееее. Каква изненада за финал на работния ми ден и излиза в 18:00 като ще съм на работа. Снима го на 16 юни и колко бързо са го монтирали- по-бързо и от 107 дни и пак си е снимал колата:

 

То на Коцето автопарка е участвал в повече клипове от самия той... 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

@Амброжка.за миг помислих че ще дебютираш в чалга средите!😅🤭

Няма такова нещо. Амброжка сме го диспансеризирали. Причина: Раздаване на банове, породено от злоба поради необръщане на внимание от потребител, който той харесва. 🥰

  • Haha 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

ууу-ууу ...... да-да-да, МОИТЕ не ги деля.

Много яки спомени с тая песен. Обичам я ❤️

 

Тази песен наистина е уникална. Особено на Алисия частта в последния припев. 😍

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...