Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 27 минути, VulkoIsTheBest каза:

Сериозно ли за календарите? Хмм.. не ми харесва тая работа.

Дойчо да прелъсти малък Наско в Несебър това лято дано!

Ооооос малката чурка не ми се занимава с него, само едни зърна от него... Пък и Несебър май ще ми се размине

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Апропо Атанас Атанасов Стоев, a.k.a Наси Младши, a.k.a Наско Стоев Версия 7372827382: Той не беше ли доста по-млад от Джен? Някъде 93-94 роден? Щото доста е оплешивял. До това ли води съжителството с тази фурия?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , penakavalli каза:

Апропо Атанас Атанасов Стоев, a.k.a Наси Младши, a.k.a Наско Стоев Версия 7372827382: Той не беше ли доста по-млад от Джен? Някъде 93-94 роден? Щото доста е оплешивял. До това ли води съжителството с тази фурия?

Това няма връзка с напредналата възраст. Обикновено започва през юношеските години.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , penakavalli каза:

А певица расистка защо трябва да ни интересува? 😁

 

Ее, някакво съвсем невинно  тиктокче и голямата расистка.

А жената весел, децата и той не е расистка.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, DarkChild каза:

Ее, някакво съвсем невинно  тиктокче и голямата расистка.

А жената весел, децата и той не е расистка.

Дай ръката си, аз да ти познавам 😎

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е кихнала 30 бона, за да направи дует с Криско. Гръмнали са яко медиите с тази новина. 

Трябва да е луда. В момента е по силна от него и той трябва да и киха... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Галена е кихнала 30 бона, за да направи дует с Криско. Гръмнали са яко медиите с тази новина. 

Трябва да е луда. В момента е по силна от него и той трябва да и киха... 

Кой знае колко е истина. И двамата биха имали полза от дует, предвид, че на Криско песните в последните години бият повече на чалга, затова не смятам, че тя е кихала, а че са кихнали взаимно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Кой знае колко е истина. И двамата биха имали полза от дует, предвид, че на Криско песните в последните години бият повече на чалга, затова не смятам, че тя е кихала, а че са кихнали взаимно.

Галена винаги е кихала, за да осъществи проектите, които иска. Само аз знам за 2 сличая, в които само парчетата, които е искала е била склонна да даде по 40 бона. Някога кихна 100кила да се включи в представянето и, кихна на Аксент за проект. Кихна безумни пари за Пантера. 

Естествено, че ползата би била и за двамата. Дори по голяма за Криско ма този етап, но човека е свикнал да печели от всичко свързано с него, а Галена обратното. Да дава бе да и e важна възвращаемостта. 

Не мисля, че медиите биха гръмнали с точна сума, ако нямаха достоверен източник. 

30 бона за песента и участието в нея. А сигурно още толкова ще се бръкне за клипа. 

  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Галена винаги е кихала, за да осъществи проектите, които иска. Само аз знам за 2 сличая, в които само парчетата, които е искала е била склонна да даде по 40 бона. Някога кихна 100кила да се включи в представянето и, кихна на Аксент за проект. Кихна безумни пари за Пантера. 

Естествено, че ползата би била и за двамата. Дори по голяма за Криско ма този етап, но човека е свикнал да печели от всичко свързано с него, а Галена обратното. Да дава бе да и e важна възвращаемостта. 

Не мисля, че медиите биха гръмнали с точна сума, ако нямаха достоверен източник. 

30 бона за песента и участието в нея. А сигурно още толкова ще се бръкне за клипа. 

Като цяло е доста интересна темата с разходите около един проект. Колко се плаща за песен, текст, видео, колко покриват спонсори...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Fast каза:

Реакция на хомофоб, който е интерпретирал текста по просташко-сексистки начин. Защо трябва да ни интересува?

Не е хомофоб, гей е. Иначе анализчето е нескопосано и постно представено. Можеше и по-интересно да го направи. А такива реакции и ревюта, особено от големи канали, според мен носят само плюсове за гледанията, особено ако песента става и за повече от едно слушане. Издислав щеше да си остане с 200-300к, ако не беше бумът от мемета.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Адриан Сина в интервю си каза,че той е харесал Галена на общо участие в чужбина й е предложил да направят общо парче.

Галена, ако кихаше по 40 бона за песен, нямаше да има Ганев през песен. Даже е препоръчително да се бърка повече за песни от чужди автори, ако иска да вдига нивото, а не да го поддържа. 

  • Like 4
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, petya1 каза:

Адриан Сина в интервю си каза,че той е харесал Галена на общо участие в чужбина й е предложил да направят общо парче.

Линк?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, petya1 каза:

Адриан Сина в интервю си каза,че той е харесал Галена на общо участие в чужбина й е предложил да направят общо парче.

Галена, ако кихаше по 40 бона за песен, нямаше да има Ганев през песен. Даже е препоръчително да се бърка повече за песни от чужди автори, ако иска да вдига нивото, а не да го поддържа. 

Остави го да заблуждава другите с неговите измислици... набарал е публика и да се прави на големия многознайко като лъже, че Галена кихала на всеки срещнат за дует...

Криско не е тъп и много добре знае, че боксува и къде трябва да се насочи, а именно чалгата - Галена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pechenko каза:

Остави го да заблуждава другите с неговите измислици... набарал е публика и да се прави на големия многознайко като лъже, че Галена кихала на всеки срещнат за дует...

Криско не е тъп и много добре знае, че боксува и къде трябва да се насочи, а именно чалгата - Галена.

Подобно на неговия колега - 100 КИЛА, гнусния циганин се набута на Галена, за да го приемат и чалгарчетата. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско винаги се е мазнил на Галена и даже си я беше викнал като гост при Слави. Отделно видя, че дует с чалгар значи мегахит. Ако уцелят правилната песен(в което съм 99% сигурен) няма да има по-успешна песен за 2020.

Иначе Криско е единственият от попа, който няма година без хит, така че със сигурност предстои нещо интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...