Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , petya1 каза:

Адриан Сина в интервю си каза,че той е харесал Галена на общо участие в чужбина й е предложил да направят общо парче.

Галена, ако кихаше по 40 бона за песен, нямаше да има Ганев през песен. Даже е препоръчително да се бърка повече за песни от чужди автори, ако иска да вдига нивото, а не да го поддържа. 

Не съм казал, че Галена киха по 40 бона за всяка песен. Но е имало 2 случая, в които е била готова да кихне. Единия път е разбрала, че нейна колежка, която уважава, работи вече по бг версия и се е отказала. Другия случай е Пантера като за тези 40 бона влизат и включването на Серджо. На Даниел Ганев  вероятно варират между 5 и 10 бона и пак идва по евтино от това да купиш кавър на балкански хит, а не просто кавър на непопулярна песен. 

И естествено, че като може да си го позволи, ще киха. Хем ще си гарантира лидерството, хем ще вдига летвата. Ако беше евтино да се купуват кавъри, всяка щеше да го прави, а не да разчитат на Пашев и Ганев, но при балканските хитове само 4 имена могат да си го позволят - Галя, Цура, Мара и Емилия. 

Далеч не смятам, че на всички  е плащала. За Килата знам със сигурност. За Акцент предполагам. Те бяха казвали преди години, че позмават и харесват Андреа от България а изведнъж проект с Галена... Каква им е ползата като правят по 50 100 милиона да правят проект с бг чалгаджийка? При Китич не смятам, че му е плащала, но със сигурност сама е покрила разходите по проекта. Иначе на всичми е ясно, че Галена е предлагала дуети на Криско и Гери Никол още преди 3-4години.

преди 3 часа , Olay каза:

Последните три сингъла на Криско събрани сумарно не достигат успеха на последната песен на Галена. За кво да му плаща.

Да но предния му летен хит е събрал толкова милиони, тоест 25 за година, колкото Галоша не е събирала на никой трак за същото време. 

Да не говорим, че Криско е един от малкото артисти направил повече милиона от Галена за последните 6-7 години сумарно. 

602 miliona за 64 песни при Криско

И 614 милиона за 117 песни при Галена. Тоест при 2 пъти повече песни. 

Как за какво да юу плаща. Съвсем ще го приемат за чалгар и има риск песента с Галена да му е последния мега хит. Освен тлва Криско вероятно ще е направил песента... Да напомням ли колко ползи имаше Криско от дуета със Слави... То участия в концертите му, непрекъснато поводи да е в шоуто му...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

Е и да харчи от парите му, голям проблем. И аз да бях на нейното място щях да харча. Много ми пука к'во ще кажат Петко и Цветко в рамания-БеГе.ком

Просто си обясняваме бюджета ѝ.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Иначе на всичми е ясно, че Галена е предлагала дуети на Криско и Гери Никол още преди 3-4години.

Да не говорим, че Криско е един от малкото артисти направил повече милиона от Галена за последните 6-7 години сумарно. 

602 miliona за 64 песни при Криско

И 614 милиона за 117 песни при Галена. Тоест при 2 пъти повече песни. 

Галена за периода 2013-9 има над 530М само от 38 песни, включвайки и неклипираните, фолклорните и чуждестранните. 21/26 от клипираните й песни имат над 10М гледания с изключение на Бутилка, Истински щастлива, Да ти олекне, Дай ми любов, Body language и баладата Изневериш ли ми, която с концертното почти е на границата.  🤓🤓🤓🤓🤓🤓

Ако Криско наистина има над 600М е единственият след Азис с повече гледания от нея.

Дует с Гери-Никол беше само в главите на клюкарските сайтове.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Как за какво да юу плаща. Съвсем ще го приемат за чалгар и има риск песента с Галена да му е последния мега хит. Освен тлва Криско вероятно ще е направил песента... Да напомням ли колко ползи имаше Криско от дуета със Слави... То участия в концертите му, непрекъснато поводи да е в шоуто му...

Поколението, което в момента активно слуша Криско, за щастие не дели чалга от не чалга, както бяхме ние. Ако слуша комерсиална музика, слуша и Криско, и Галена. Прави ми впечатление по всичките ми познати. При нас беше "Иууу, Дяволско желание!! О йеее, Щото е маймуна . Иууу Завинаги... о йее, Фенки-фенки". Все едно не е едно и също с различен етикет, че даже и чалгарското доста често надминаваше по-"стойност" рапа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Donatella каза:

Галин на Галена печели по 20 000 лв. на ден от вафли

http://blife.bg/article-21041

Той декларирал пред НАП - Велико Търново около 7 милиона лева.

7 милиона доходи не означава 7 милиона печалба. Ако разходите му са 5 или 8 милиона например колко печели?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, DarkChild каза:

Не знам каква възвръщаемост има, но колко участия след удръжки и данъци са нужни за 70-80х. клип? Фактът, че разчита на мъжа си, ѝ позволява да пръска доходите си за своите проекти на суетата. Ако разчиташе само на себе си нещата биха били съвсем други.

120 участия на година, ако хонорара й е 5000, да даде 2000 на пайнера, 1000 за данъци и разходи за път/нощувка? - 2000 за нея да останат , 120 x 2000 = 240 000 лв.; 3 клипа на година = 80 000 лв. - ако инвестира цялата си печалба за клип.

Да не говорим, че абсурд клипове като Ламборгини, Феноменален, Пантера, Тихо ми пази, Стара каравана, Моро му, Боже прости, Кой и т.н. да са повече от 9-10 000 лв.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , devotioner каза:

Криско мнохо добре знае как да яхне комерсиалната вълна и ако иска веднага може да изкара хит, просто с песни като Благодаря ти и Дни и нощи не му е била това целта.

 

С Дни и нощи баш хит си се опита да направи... 

преди 2 часа , Vancho каза:

Криско и Галена - това ще е страшен хит. С кой друг казахте, че ще има дует?

Това може да стане най големоя хит в чалгата за последните 5 години изобщо. Като нищо да се конкурира с дуета на Слави и Лрисло, Чужди усмивки и дори Мотел и Хабиби на Азо. Все пак става дума за Криско и Галена. 

преди 1 час , Blueberry каза:

 

И Силвър сигурно му е кихнал 30 бона, за да вземе Криско "Да или не" от Фентъзи бенд, че и чак в клипа му се появи. Криско изобщо не е скаран с чалгата и не се прави на голям рапЕр. Миро също.

Няма да повярвате колко много неща са по-евтини/безплатни за големите имена. Силно се съмнявам целия проект да струва 30 бона, още по-малко само да са изхвърчали толкова само от джоба на Галя, за да й направи Криско песен.

Нека си припомним тая песен, която в "чалга" версията си е 100000 пъти по-слушаема от оригинала на Миро и Мариана Попова:

 

По скоро Криско е дал някой лев на Силвър, за който изобщо е комплимент, че Криско, Галена и Стораро му правят версии на песните... 

преди 1 час, Blueberry каза:

 

Тая жена няма как да не е доминиращ Телец, ако ще и да е зодия Близнаци.

Доминиращ телец. Изобщо ме бих определил така телците като изключим доминацията им вжотношеноята с партньора си. Доминиращи са Водолеите и Скорпионите. 

преди 1 час, DarkChild каза:

Не знам каква възвръщаемост има, но колко участия след удръжки и данъци са нужни за 70-80х. клип? Фактът, че разчита на мъжа си, ѝ позволява да пръска доходите си за своите проекти на суетата. Ако разчиташе само на себе си нещата биха били съвсем други.

Още по малко, че Галена може да е най търсена за участия, но всички знаем, че приема по 3 седмично, тоест 12 месечно. Като изключим данъцу, процент за Пайнер... С парите, които изкарва не може да си плати гардероба, ежедневни гримьори, фризьори, спа глезотийки. Предполагам, че купува и за децата непрекъснато дрехи, играчки, подаръци. Харчи по заведения, за храна за вкъщи. 

И все пак има приходи и от модната и фирма... 

Но като цяло ако от 3 участия седмично се водеше такъв висок стандарт на живот и се правиха такива проекти, то Емануела, Теда Ломска и други нямаше да се чудят как да си плащат кредитоте и да мимават възмпжно най тънко за проектите си. 

Галеновите не обичат тази тема като цяло, защото и самите те знаят, че Галена нямаше да потдържа това ниво в кариерата си нез Галин. И все пак няма кал да не отчетем, че при успеха на Галена има и други фактори като посшледователност, амбиция, идеи, хъс, изисква от екипа си, раздава се не само финансово. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Е и да харчи от парите му, голям проблем. И аз да бях на нейното място щях да харча. Много ми пука к'во ще кажат Петко и Цветко в рамания-БеГе.ком

Естествено, че няма проблем. Проблем имат някои Галенови, когато се направи на въпрос. Още по малко, че не се коментира, че едва ли не на това се дължи само успеха и. 

Аз ако имах Вафлата на разположение щях да го изцеждам като сокоизтисквачка портолал. Освен това тя е майка на децата му, не е някоя държанка. 

Най добрите и скъпи проекти на Деса едно време бяха в периода, с който беше с Галин. И това много и помогна да бъде на върха след като напусна Пайнер. След раздялата им се усети  рязко как проектите и евтинееха, все по рядко пускаше и доста зад борда отиде... 

преди 32 минути, Willy каза:

Галена за периода 2013-9 има над 530М само от 38 песни, включвайки и неклипираните, фолклорните и чуждестранните. 21/26 от клипираните й песни имат над 10М гледания с изключение на Бутилка, Истински щастлива, Да ти олекне, Дай ми любов, Body language и баладата Изневериш ли ми, която с концертното почти е на границата.  🤓🤓🤓🤓🤓🤓

Ако Криско наистина има над 600М е единственият след Азис с повече гледания от нея.

Дует с Гери-Никол беше само в главите на клюкарските сайтове.

Данните, които съм ти дал са от Попнейбъл, където и на двамата им е качесно всичко старо и ново. Самия факт, че са с мн близки цифри, а при Галена са двойно повече проекти е красноречив. Криско има проект с 46 милиона и 5 проекта с около 30 милиона, 2 с 25 и още много между 10 и 25.

 

Знаеш ти какво е било в главата на Галена. Естествено, че се е коментирало евентуален такъв дует, но Гери Никол тепърва ще св натяга на някоя чалгарка за дует след сериозния спад в кариерата и. 

преди 30 минути, Blueberry каза:

Поколението, което в момента активно слуша Криско, за щастие не дели чалга от не чалга, както бяхме ние. Ако слуша комерсиална музика, слуша и Криско, и Галена. Прави ми впечатление по всичките ми познати. При нас беше "Иууу, Дяволско желание!! О йеее, Щото е маймуна . Иууу Завинаги... о йее, Фенки-фенки". Все едно не е едно и също с различен етикет, че даже и чалгарското доста често надминаваше по-"стойност" рапа. 

Чалгарите и консуматорите на комерсиалната музика слушат и двата жанра, да. Дори основно те хранят Криско. Но има една група почитатели на Криско, които от дуета му със Слави насам доста негодуват и в коментарите в тубата се вайкат къде останал стария Криско, като визират онзи Криско, който пееше за хляб и амфети и беше с доста ограничена попушярност. Освен това при децата все още е модерно да се правят, че не слушат чалга, но този стереотип се разбива от година насам. 

преди 18 минути, Olay каза:

120 участия на година, ако хонорара й е 5000, да даде 2000 на пайнера, 1000 за данъци и разходи за път/нощувка? - 2000 за нея да останат , 120 x 2000 = 240 000 лв.; 3 клипа на година = 80 000 лв. - ако инвестира цялата си печалба за клип.

Да не говорим, че абсурд клипове като Ламборгини, Феноменален, Пантера, Тихо ми пази, Стара каравана, Моро му, Боже прости, Кой и т.н. да са повече от 9-10 000 лв.

Ако изхарчи всичките си приходи за 3-4 проекта, как си плаща почивки, марковите дрехи аксесоари, козметични посещения, неща за децата и, ежедневни разходи и т.н

Тези 240ка вероятно не покриват всичките и дрехи, чанти, бижута, аксесоари и т.н.,които годишно си купува, а какво остава за екипите, проектите, децата и ежедневните разходи на високия стандарт... Да не говорим, че работи с имена за проектите си, които малцина си позволяват... 

Малко наивно разсъждавате... Има, харчи. Няма смисъл да я оправдавате, че е случила на богат мъж. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, -A. каза:

@penakavalli, позравявам те с любимия ти сингъл това лято - ГИНКА.

Прекрасна! Тропнах от сърце едно Право хоро! 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

 

Тая жена няма как да не е доминиращ Телец, ако ще и да е зодия Близнаци.

Има нещо между другото. Замисли, че по интервюта от притеснение не може да се изказва напълно адекватно - типично стил в Телец-тъпир. Близнаците не спират да дрънчат. Отделно изглежда е моногамна - също много телешки пиниз.

Тук има хора, които съм сигурен, че знаят Асцендента й - нека кажат. Или май са казвали...? Дева ли ми се върти в главата?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Salji broj ми една от любимите песни за 2019, просто е нереален олигофрен Стоян и клиповете са свежарски и забавни. Само да ги прави малко по-дълги, че то докато почне и свърши. А La Miami си стана мегахит.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Е и да харчи от парите му, голям проблем. И аз да бях на нейното място щях да харча. Много ми пука к'во ще кажат Петко и Цветко в рамания-БеГе.ком

В крайна сметка нали му е жена, че и две деца му роди. Мъжът й 7 милиона на година вади, тя да не харчила. Айде не!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, El Gato каза:

 

Нямам търпение да чуя поредната клонинг-батка, пееща върху аранжимента на Акула, ама с друг текст...

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...