Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Fast каза:

Как въобще стигна до този извод, или просто тролиш?

Не троля. Сам си казвал, че мразиш хомосексуални и такива хора в обкръженоето си недопускаш.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Fast каза:

За мъжете, които са били изложени на по-нисък тестостерон в утробата е тренд да се държат някак по изнежено в сравнение с останалите, но не винаги са гейове. Когато се озоват в "приятелската зона" твърде много пъти, се озлобяват към жените и стават инцели, а в по-тежки случаи MGTOW. Този се държи точно като такъв.

Познавам гейове дето се изказват против гейовете като цяло. А и не знам как реши че мрази жените. От едно видео с забавна цел ли?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Не троля. Сам си казвал, че мразиш хомосексуални и такива хора в обкръженоето си недопускаш.

Не, не съм. Искам точен цитат или чат да ми извадиш, където съм го казвал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Носят се слухове, че била на строга диета!

На дебелариум в чужбина, без компютър и телефон, и не може да се върне ли? 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Ей, как забравих тоя хит оня ден!

 

Това Джен ли е?

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Willy каза:

А и не знам как реши че мрази жените. От едно видео с забавна цел ли?

То още от първото му изречение от видеото ти става ясно. И едва ли тези неща ги е казал иронично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Така.. кво става, новата на Преслава флопна ли? Падна ли под 200К?

Четох малко и се вижда как обичайни заподозрени, както винаги се опитват да си изсмучат от пръстите някакви мними успехи - ма била на 3-то място в Епъл топ 100, ма скочила от 8-ма на 4-ти в Андроид ТОП 20. Алооу! Няма такъв флоп. 🤣

На всичкото отгоре тази наистина прилича на назобена катерица в клипа. И само негативнооост, чупи, блъскай, грандоман, дрън-дрън, беден в не знам си къде. Ти се бедна в главата ма, алоу!

Оле топ, бахти звучния шамар катерицата.

Преслава куцуз, лакът дарадонка.

Най- големия смях беше като един потребител каза, че имала рекорд с брой коментари за 24h.

Смях

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Най- големия смях беше като един потребител каза, че имала рекорд с брой коментари за 24h.

Смях

Нека си има. От кога това ни интересува? Неграмотни чукундури как пишели коментари.

Ами някой се беше опитал да пробутва оправданието, че била в малък канал и затова малко гледания. Чудят се от къде да си ги изсмучат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Нека си има. От кога това ни интересува? Неграмотни чукундури как пишели коментари.

Ами някой се беше опитал да пробутва оправданието, че била в малък канал и затова малко гледания. Чудят се от къде да си ги изсмучат.

От 9 дерета вода носят, ама...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

Българското тесногръдие в действие..

Що пък да е тесногръдие? Добре й казват, че това е инсценировка и няма как да й слагат ботокс с кило грим. Освен това говори за вътрешна красота, а все едно е с маска.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Що пък да е тесногръдие. Добре й казват, че това е инсценировка и няма как да й слагат ботокс с кило грим. Освен това говори за вътрешна крадота, а все едно е с маска.

Е, над 40 е във всеки случай.у

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Гледам, че Дженс и Галс не се следват в инстаграм. Някаква драма има ли?

Чакай ся, къв беше филма. Преди няколко години нали всички гъски пяха обща песен на един концерт - Лале ли си, зюмбюл ли си. Снахата на Надя Стоева не беше поканена в тази групичка и го раздаваше обидена. Беше се изказала нещо по въпроса. А идеята за този секстет (май се казва..?) беше дошла от Галена и Цветомира Янева. Като цяло не мелят брашно. Пък и Преса и Джена нали го раздават близки.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...