Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, DarkChild каза:

Що пък да е тесногръдие. Добре й казват, че това е инсценировка и няма как да й слагат ботокс с кило грим. Освен това говори за вътрешна крадота, а все едно е с маска.

Бях и писал преди време, че не е много логично да напада хора, които си обработват снимките, като и на нейните предметите зад нея са изкривени, особено тая врата, пред която често се снима, винаги е на вълнички. Отговори ми със 100 смеещи се емоджита, което го тълкувам като "ни лук яла, ни лук мирисала".

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Чакай ся, къв беше филма. Преди няколко години нали всички гъски пяха обща песен на един концерт - Лале ли си, зюмбюл ли си. Снахата на Надя Стоева не беше поканена в тази групичка и го раздаваше обидена. Беше се изказала нещо по въпроса. А идеята за този секстет (май се казва..?) беше дошла от Галена и Цветомира Янева. Като цяло не мелят брашно. Пък и Преса и Джена нали го раздават близки.

Цветомира 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Джен е много тънкообидна и злопаметна обаче. Щом още враждата с Ганев от 2008 не е забравила...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Бях и писал преди време, че не е много логично да напада хора, които си обработват снимките, като и на нейните предметите зад нея са изкривени, особено тая врата, пред която често се снима, винаги е на вълнички. Отговори ми със 100 смеещи се емоджита, което го тълкувам като "ни лук яла, ни лук мирисала".

Ни акъл имала.

Просто си я хванал на тясно и се смее от немай-къде.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Джена си е изтрила озни антиваксърски пост. Дано се е опомнила наистина.

Ба, по коментарчетата, които гледам, че пуска, съчмата май я пере все повече и повече. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Цветомира 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Джен е много тънкообидна и злопаметна обаче. Щом още враждата с Ганев от 2008 не е забравила...

Именно. Изключително злобно същество.

Преди години беше постнала във фейса си необработена снимка след някакво участие. Човек, ти разбираш ли, че видях ада в целия му блясък. И абсолютно добронамерено и приятелски й пиша "Джени, махни тази снимка, не е най-добрата ти. Ако я видят жълтите журналисти, ще я използват срещу теб".

Идиотката ме блокира. И чак след това наистина изтри снимката. Урод мръсен. Надя Стоева наследство да не й остави!

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Именно. Изключително злобно същество.

Преди години беше постнала във фейса си необработена снимка след някакво участие. Човек, ти разбираш ли, че видях ада в целия му блясък. И абсолютно добронамерено и приятелски й пиша "Джени, махни тази снимка, не е най-добрата ти. Ако я видят жълтите журналисти, ще я използват срещу теб".

Идиотката ме блокира. И чак след това наистина изтри снимката. Урод мръсен. Надя Стоева наследство да не й остави!

Реакцията на Джесислава като те е блокирала.

Screenshot_20191126-134104_Instagram.jpg.45b52cb8143497e448c97cf8045a6dd3.jpg.22bbdf8ee36992c989b8ca62a6590bbe.jpg

Надя Стоева много си я обича! Из цяла Катун'ца е раздала календари на Джен. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Реакцията на Джесислава като те е блокирала.

Screenshot_20191126-134104_Instagram.jpg.45b52cb8143497e448c97cf8045a6dd3.jpg.22bbdf8ee36992c989b8ca62a6590bbe.jpg

Надя Стоева много си я обича! Из цяла Катун'ца е раздала календари на Джен. 

Сериозно ли за календарите? Хмм.. не ми харесва тая работа.

Дойчо да прелъсти малък Наско в Несебър това лято дано!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Сериозно ли за календарите? Хмм.. не ми харесва тая работа.

Дойчо да прелъсти малък Наско в Несебър това лято дано!

Действително е раздала на доста места. И са ми разказвали, че редовно виждат Джен и Баба Канари на разходка с малкия. Даже коментарът на познати от това китно населено място. на който аз се изсмях, беше, че Джен изглеждала уникално без грим.

Канарите са големи любимци на селото - улицата, на която е къщата им, е една от малкото ремонтирани. Даже имат и пешеходна пътека буквално пред вратата на двора, която води до другата страна на улицата, на която няма тротоар, а само железопътни линии. Някой да не им намеква за самоубийство?

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Fast каза:

Джена си е изтрила озни антиваксърски пост. Дано се е опомнила наистина.

Някой я е опомнил.

преди 22 минути, penakavalli каза:

Цветомира 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Джен е много тънкообидна и злопаметна обаче. Щом още враждата с Ганев от 2008 не е забравила...

Разкажииии. И Ба е мой лаф!

Иконик (явно Великова се е вдъхновила от теб за големия си хит), защо така сереш по Дженция, не се ли имахте? Докладваше ни как яде леща и ти намигва 😂

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, penakavalli каза:

Действително е раздала на доста места. И са ми разказвали, че редовно виждат Джен и Баба Канари на разходка с малкия. Даже коментарът на познати от това китно населено място. на който аз се изсмях, беше, че Джен изглеждала уникално без грим.

Канарите са големи любимци на селото - улицата, на която е къщата им, е една от малкото ремонтирани. Даже имат и пешеходна пътека буквално пред вратата на двора, която води до другата страна на улицата, на която няма тротоар, а само железопътни линии. Някой да не им намеква за самоубийство?

Ох, искам Албена Вулева да възкреси предаването си и да прати репортерка да дебне отпред, както ги пращаше пред Сигнал плюс и къщата на Сашка Васева в Ресилово 😂😂😂

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Някой я е опомнил.

Разкажииии. И Ба е мой лаф!

Иконик (явно Великова се е вдъхновила от теб за големия си хит), защо така сереш по Дженция, не се ли имахте? Докладваше ни как яде леща и ти намигва 😂

За кое да разкажа? 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Действително е раздала на доста места. И са ми разказвали, че редовно виждат Джен и Баба Канари на разходка с малкия. Даже коментарът на познати от това китно населено място. на който аз се изсмях, беше, че Джен изглеждала уникално без грим.

Канарите са големи любимци на селото - улицата, на която е къщата им, е една от малкото ремонтирани. Даже имат и пешеходна пътека буквално пред вратата на двора, която води до другата страна на улицата, на която няма тротоар, а само железопътни линии. Някой да не им намеква за самоубийство?

Ийй, брат, ти го описа като в някой роман. 🤣 Чак ми се приходи. Те са две бая големи села едно до друго до Пловдив - Ягодово  и Катуница. Даже Катуница май беше и красиво село (поне над средния стандарт за страната).

А иначе бях гледал интервю в Преди обед с Джена миналата година. Там не каза ли, че вече са в София с мъжа и детето? Или пак са се върнали на село?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ийй, брат, ти го описа като в някой роман. 🤣 Чак ми се приходи. Те са две бая големи села едно до друго до Пловдив - Ягодово  и Катуница. Даже Катуница май беше и красиво село (поне над средния стандарт за страната).

А иначе бях гледал интервю в Преди обед с Джена миналата година. Там не каза ли, че вече са в София с мъжа и детето? Или пак са се върнали на село?

Те си живеят в София (даже папараците на ГниЛо нали ги бяха хванали да карат някакво огледало към новия им тогава апартамент, което беше прекалено голямо и караха с отворена врата), но често идвали към селото, за да се видят с дъртите Канари. Даже съвсем скоро бяха качили някакво видео как пеят народни песни в задния двор на канарската обител в Катуница.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

За Ганев

Аз тук бях чел преди време (дълго време съм чел форума, преди да си направя регистрация и да започна да пиша), че покрай единия от дуетите с Илиян, който бил на Ганев, Джена се поскарала с Даниел. Та, минали са вече над 10 години и тя все още не искала да работи с него. 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, penakavalli каза:

Аз тук бях чел преди време (дълго време съм чел форума, преди да си направя регистрация и да започна да пиша), че покрай единия от дуетите с Илиян, който бил на Ганев, Джена се поскарала с Даниел. Та, минали са вече над 10 години и тя все още не искала да работи с него. 😂

Ганев плаче ли, плаче...

Ти да не си Елза? 😂

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Парини 😁

Амии, не, перуки и гримове не ме влекат. 😁 И съм сигурно с около 20-30 години по-млад.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, penakavalli каза:

Амии, не, перуки и гримове не ме влекат. 😁 И съм сигурно с около 20-30 години по-млад.

Ее, ми ти влизаш преди да си легнеш, тамън си ги махнал 😂

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ее, ми ти влизаш преди да си легнеш, тамън си ги махнал 😂

Да, тъкмо си свалих перуката от 1 и 50 от алиекспрес. 😁

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...