Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Татяма 🤣

Била станала мома Варнанлийка. Липсва ми да дава интервюта и да се излага.

Няма избор. Всички фитнеси в пловдивско и софийско са я вкарали в черния списък. След Варна да се готви Бургас.😁

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, zai4eto82 каза:

Каналът Фирмата се прекръсти на Konstantin, че така по-лесно се помни. 

Явно са му умрели мераците да продуцентства. Нали даже беше обявил кастинг за таланти, когато излезе 107 дни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Няма избор. Всички фитнеси в пловдивско и софийско са я вкарали в черния списък. След Варна да се готви Бургас.😁

Tя влязлa cлeд нeя в бaнятa и видялa фeĸaлиитe дo фoлĸ дивaтa. Taтянa oпитaлa дa ce oпpaвдae, чe нe ca нeйни и ce oпитвa дa пoчиcти пoмeщeниeтo, ĸaтo ги бyтa ĸъм ĸaнaлa, пoдчepтaвaт oт „Уиĸeнд“.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Явно са му умрели мераците да продуцентства. Нали даже беше обявил кастинг за таланти, когато излезе 107 дни.

Само един човек се бил явил на кастинга - жена му. Била с перука и се надявала да не я познае. Казал й "Не, не може, кой ще гледа децата?". А тя - Ама аз не съм тази, за която ме мислите!!! 🙄

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Явно са му умрели мераците да продуцентства. Нали даже беше обявил кастинг за таланти, когато излезе 107 дни.

Не знам. Трябва да го питам и за  това.  Но клипът има вероятност утре да се забави. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:

Tя влязлa cлeд нeя в бaнятa и видялa фeĸaлиитe дo фoлĸ дивaтa. Taтянa oпитaлa дa ce oпpaвдae, чe нe ca нeйни и ce oпитвa дa пoчиcти пoмeщeниeтo, ĸaтo ги бyтa ĸъм ĸaнaлa, пoдчepтaвaт oт „Уиĸeнд“.

ТОП новина, направо ми напълни душата. Тя просто помага жената, че било мръсно. Чистница си е по природа.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

ТОП новина, направо ми напълни душата. Тя просто помага жената, че било мръсно. Чистиница си е по природа.

Представям си я как рие с крак като котка. 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Не знам. Трябва да го питам и за  това.  Но клипът има вероятност утре да се забави. 

Защо може да се забави?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, VulkoIsTheBest каза:

На колко си години?

Преди време беше нормално от всеки блок да звучи и да гърми, все имаше купони. Сега, никой не смее да се забавлява. Хората, сврени по къщите си и я някой е посмял да слуша музика, веднага протестират.

Метни някое и друго яйце - всичко ще си дойде на мястото! :D

преди 20 минути, penakavalli каза:

Явно са му умрели мераците да продуцентства. Нали даже беше обявил кастинг за таланти, когато излезе 107 дни.

Направил ги е дилъри. 

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

То Фирмата по-лесно се помни, по-кратко е.

Да, а па другото се чудиш Комстамтин ли е, Костадин ли, Констандин...

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Ама ти май я имаш за бавноразвиваща се. :DDD То скоро иде време за комуна, ти си мислиш, че цигара не е палила.

Сериозно, трудно ми е да повярвам, че момиче с визия на Ивон не прави секс. За какво й е тази визия тогава?

Че тя точно такава визия има.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Ясно. Значи Ивон се прави на отворена какичка по Инстаграм, обаче я реши да извика някой батко вкъщи, я майка й е взела колана на Коко Динев с металната тока.

Анелия просто трябва да наеме Kitty за гувернантка. Ще види тя Ивон кОпони и муцки. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Alter Ego каза:

Всичко е до заснемането. Затова казвам че колкото високи бюджети да имат дадени клипове напразно е ако не е добре заснет/монтиран.

Ето примерно този клип на Анастасия, режисиорите на Галена би направили много по-добра работа.

 

Някой ще ми обясни ли защо тази жена има милиони гледания? Нито пее добре, нито песента (поне тази, други не знам) е нещо особено, нито е хубава. Дали само защото е дъщеря на Цецка?

И наистина клипът лъха на вехто. Все едно е сниман с камера от предно поколение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Българите ли му направийа тези 380 милиона за месец... 

Май повече те мъчи, че Преси не може да стигне първото място... 🤣 

Не ми е толкова за първото място, а фактът че й го блокира доказан боклук като този (за втори пореден ден!). Пълен ужас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, devotioner каза:

На Коцето обаче всички песни от последната година са му хитове, а на него дуетите винаги му се получават. Така че и аз очаквам да гръмнат.

Само да успеят до 18:00. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, devotioner каза:

На Коцето обаче всички песни от последната година са му хитове, а на него дуетите винаги му се получават. Така че и аз очаквам да гръмнат.

И той така казва. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...