Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, penakavalli каза:

Това за наркотиците и секса е цитат на Аня. Точно така го каза в някакво интервю и я скъсаха от подигравки.

Имаше някъде преди известно снимки на Гибон без грим и обработка - нищо общо с това по снимките, ама ме мързи да ги търся.

Ясно. Значи Ивон се прави на отворена какичка по Инстаграм, обаче я реши да извика някой батко вкъщи, я майка й е взела колана на Коко Динев с металната тока.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, Slavi каза:

Като нищо да си направят креватни трио с Теофиков. Анелия като загрижена майка ще я въведе в занаята. 

Теофиков сигурно отдавна се е разписал с Големия шлем

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ясно. Значи Ивон се прави на отворена какичка по Инстаграм, обаче я реши да извика някой батко вкъщи, я майка й е взела колана на Коко Динев с металната тока.

Тя може пак да си е малка мастийка, ама не изглежда като на снимките - няма я тази ръбеста челюст, джуките не са толкова големи. Малко обработка а ла Галена. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, -A. каза:

От албумите се печели малко, но пък кърти с участия по празници на различни градове и селца.

Ами Райна не е проста и от рано си пече баницата, защото чалгата е до време. Аз съм доволен, че и в двата жанра нацелва хитове/популярни песни. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ясно. Значи Ивон се прави на отворена какичка по Инстаграм, обаче я реши да извика някой батко вкъщи, я майка й е взела колана на Коко Динев с металната тока.

Неслучайно игнорира щерка си. Вероятно е изхвърлила някой мераклия през прозореца и Гибон сега е гузна. 

преди 22 минути, Slavi каза:

Печалбата, която биха имали от албум я избиват с 2 участия. Защо да се занимават. 

Че за такава печалба ли бълнуваш? Колко да продадат най-големите имена - 500-1000 бройки по 6-7 лева, и да вземат 10-20 процента от тях, които не взимат :D :D :D

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

@asylum

Поздравявам те с този легендарен хит. 

 

Какво стана с нея. Бях чул, че мъжа и я е заклал... 🤕

Ще си направим фабрика :D

Да, така се пишеше из вестници, а и коментираше в Планетариума. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Доминиращ телец. Изобщо ме бих определил така телците като изключим доминацията им вжотношеноята с партньора си. Доминиращи са Водолеите и Скорпионите. 

 

Имах предвид, че знакът Телец доминира в картата й и е по-силен от слънчевия знак Близнаци. Тъй като е родена точно когато се сменят знаците, е много вероятно Венера или Меркурий да са в Телец и ако има още нещо там... ето ти доминанта. Или пък да й е много силен втори дом (който отговаря на качествата на Телеца), или пък дори добре аспектирана Венера в който и да е знак би й дала някои от качествата. Но без точен час може да гадаем, най-много да проверим Венерата или Меркурия в кой знак са, но това не казва кой знае колко.

Може и да говоря глупости, тоя ретрограден Меркурий в опозиция с половината ми карта не ми помага с думите :D @VulkoIsTheBest да поправи.

Преса си беше казвала асцендента, но съм го забравила. Телец й е луната на нея, доколкото помня, което я прави меркантилна/материална дори и в емоционалните отношения - наградите над приятелката е добър пример.

Лорена помня, че е Овен с асцендент Козирог, което много добре обяснява грубата й визия. :D И нещо, което съм забелязала при много жени Овен - хубава спортна фигура дори и без усилия. Кали, Емилия, Моника Валериева много пасват на характера. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:
 

Имах предвид, че знакът Телец доминира в картата й и е по-силен от слънчевия знак Близнаци. Тъй като е родена точно когато се сменят знаците, е много вероятно Венера или Меркурий да са в Телец и ако има още нещо там... ето ти доминанта. Или пък да й е много силен втори дом (който отговаря на качествата на Телеца), или пък дори добре аспектирана Венера в който и да е знак би й дала някои от качествата. Но без точен час може да гадаем, най-много да проверим Венерата или Меркурия в кой знак са, но това не казва кой знае колко.

Може и да говоря глупости, тоя ретрограден Меркурий в опозиция с половината ми карта не ми помага с думите :D @VulkoIsTheBest да поправи.

Преса си беше казвала асцендента, но съм го забравила. Телец й е луната на нея, доколкото помня, което я прави меркантилна/материална дори и в емоционалните отношения - наградите над приятелката е добър пример.

Лорена помня, че е Овен с асцендент Козирог, което много добре обяснява грубата й визия. :D И нещо, което съм забелязала при много жени Овен - хубава спортна фигура дори и без усилия. Кали, Емилия, Моника Валериева много пасват на характера. 

OMG гледай ми!

Долу съм аз:

Sun  in 2° 45' Pisces  
 Moon  in 16° 31' Capricorn  
 Mercury  in 13° 50' Aquarius  
 Venus  in 24° 9' Capricorn  
 Mars  in 16° 45' Capricorn  
 Jupiter  in 0° 49' Cancer  (r)
 Saturn  in 21° 25' Capricorn  
 Uranus  in 8° 29' Capricorn  
 Neptune  in 13° 48' Capricorn  
 Pluto  in 17° 47' Scorpio  (r)
 North Node  in 15° 43' Aquarius  (r)
 Chiron  in 10° 55' Cancer  (r)
 Ascendant  in 7° 37' Virgo  
 MC  in 3° 43' Gemini  

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:
 

Преса си беше казвала асцендента, но съм го забравила. Телец й е луната на нея, доколкото помня, което я прави меркантилна/материална дори и в емоционалните отношения - наградите над приятелката е добър пример.

Лорена помня, че е Овен с асцендент Козирог, което много добре обяснява грубата й визия. :D И нещо, което съм забелязала при много жени Овен - хубава спортна фигура дори и без усилия. Кали, Емилия, Моника Валериева много пасват на характера. 

Мола та, Фекали не е овен! И фигурата й не е хубава! 

И на мен Луната ми е в телец и обичам материалното. Какво друго ще ми предскажеш?

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Мола та, Фекали не е овен! И фигурата й не е хубава! 

И на мен Луната ми е в телец и обичам материалното. Какво друго ще ми предскажеш?

 

Оф, вярно, че е Везни. Винаги ми е приличала на една моя приятелка, която е Овен и ги бъркам.

За другото не знам, не ме бива много. Само от приятели и повече от приятели/ съм научила повече наблюдавайки ги и четейки за картите им :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен Луната ми е в Телец. И гу жула, и ги мажа нещата. :happyppl:

А тука има ли някой зодия Рак? Или още не са излезли от тоалетната? Илизай! Не ме карай да ставам агресивен!!!!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Оф, вярно, че е Везни. Винаги ми е приличала на една моя приятелка, която е Овен и ги бъркам.

За другото не знам, не ме бива много. Само от приятели и повече от приятели/ съм научила повече наблюдавайки ги и четейки за картите им :D 

Хахах, да, тоя куцуз, верно мяза на самазабравила се Овенка! Айдее, баста! Сума ти години я търпим. 🤣

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пфф, Джеронима и тя Рак. Брат, стига! 🤣

Аня и Татяма също. Най-големите интелектуалки са рак. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално ли е, като слушам Преслава, Алисия и Константин в 1 през нощта със средна сила, някакви съседи отдолу да тропат на омраза с предмети по терасата. Много шум вдигат!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Нормално ли е, като слушам Преслава, Алисия и Константин в 1 през нощта със средна сила, някакви съседи отдолу да тропат на омраза с предмети по терасата. Много шум вдигат!

Пусни им Галена и ще мирясат. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

100 живота сигурно не е скъп клип. Сцените буквално са легло, клуб, дом и кола. Други сигурно са пръскали повече за декори. Идейното и качествено заснемане и монтиране + присъствитето на Галена прави видеото брутално. 

Добре ли си е същата работа.

Всичко е до заснемането. Затова казвам че колкото високи бюджети да имат дадени клипове напразно е ако не е добре заснет/монтиран.

Ето примерно този клип на Анастасия, режисиорите на Галена би направили много по-добра работа.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Пусни им Галена и ще мирясат. 😁

На колко си години?

Преди време беше нормално от всеки блок да звучи и да гърми, все имаше купони. Сега, никой не смее да се забавлява. Хората, сврени по къщите си и я някой е посмял да слуша музика, веднага протестират.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Аууу излязаха ми разделите с линкове.

 

На колко поста ще мога да видя 18+ за да прочета другата част от историята на Кити :(

Явно на 500, защото аз още не го виждам, а тръпна вече. 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, penakavalli каза:

Аня и Татяма също. Най-големите интелектуалки са рак. 😁

Татяма 🤣

Била станала мома Варнанлийка. Липсва ми да дава интервюта и да се излага.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...