Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, presi_fen! каза:

Защо не споменеш Преслава колко фен канала има във YouTube , ама нека да не го споменаваме това защото е в полза на Преслава , хаха смешни сте! 😅

Вече и фен каналите ли се броят? Голяма полза ще да е да имаш много фен канали...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Willy каза:

Първо я направих за изпълнители с повече от две песни над 20М, но много малко имена имат такива постижения.

Screenshot-20200612-154234-Samsung-NotesЕмилия май е единственото топ име което още не е чукнало 20М, но Джале ще поправи нещата. Кефи ме и това че Александрова е толкова напред!

Александрова все пак откри YouTube ерата в Пайнер, заедно с Галена. А втората днес мачка и в новите стрийминг платформи.

И като говорим за стрийминг- в това отношение и Данна не спира да разбива. Не е излизала от Топ 3 на Explore в YouTube, в Spotify е почти в Топ 10 (а от чалгата е номер 2 и само 100 живота е над нея). В Apple Music не слиза от първо място. Най-силната самостоятелна песен на дебютантка от години.

Чудя се дали дискотеките ще я въртят или пак ще си налагат едно и също. Дано поне сред временното им отсъствие публиката да се е научила, че хитовете не са само там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Kriminal каза:

ЦЕЛИЯТ СВЯТ МЕ КОПИРА!

-Нов пост от Андромеда

На Андра е по-яко.

 

Иначе не разбирам как досега не е канена в някое риалити. Би направила големи циркове.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, penakavalli каза:

Вече и фен каналите ли се броят? Голяма полза ще да е да имаш много фен канали...

И то канали, които се държат от един човек за да дават дислайк и негативни коментари.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

То винаги е било ясно, че Галена е лидерката на 2010те, със своите върхове и спадове. Реално детронирането на Преслава в началото на десетилетието се получи частично, но тъй като тя не пропадна като Ивана, а продължи да привлича интерес и да прави хитове, това не се забеляза ясно. Но като накрая теглим чертата виждаме коя е тази, която беше най-масова през почти цялото време и дори се превърна в пример за подражание в чалга средите.

Тази класация би била дори още по-показателна ако беше за 20 милиона. А Галена скоро ще е единствената от Пайнер с 3 песни над 30 милиона. За какво говорим изобщо?

Не знам кой какъв пример е, но Галена няма нито една песен-емблема, с която да е останала във времето. Клипове, парцали, грим - да. Като изпълнител е кръгла нула и в момента, в който спре да произвежда, отива в забвение. Тя го знае много добре и затова изкара песен. Всички останали го имат това.

 

Искам някой да ми каже колко е най-голямата пауза между песни на Галена през последните 10 години и да сравни с Преслава. Ще бъде интересно.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DarkChild каза:

Иначе не разбирам как досега не е канена в някое риалити. Би направила големи циркове.

Едва ли би си показала сланините където и да било. А и друго си е да лае от инстаграм, на живо няма да е толкова ербап и ще я затапят. Това да не е интелектуалката Луна Президент или 

https://www.bgdnes.bg/Article/4928227?fbclid=IwAR2NN1yRZarVxYMU2mIuDbjAS0LuFmZSZrZTz_jQb33btXlA3rliOsziwSY

Припомнете си това култово интервю.

преди 18 минути, DarkChild каза:

Не знам кой какъв пример е, но Галена няма нито една песен-емблема

Здравей

Визитната картичка на Галена - мигом се сещам за тази песен. Нито една Прилепова обаче не ми идва наум. 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, BobiTo каза:

Да се насладим заедно на хитовете на Лора.

  

Може да е бездарна, но затова пък е и грозна...

 

Сериозно, каква еволюция е това? Звучи като една безкрайна песен. Никакво разнообразие, никаква музика. Само една какафония от цигу-мигу и аутотюн. 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези награди по начало са си били смях. Още в първата година на провеждането им наградата е за Мира и Милко при наличието на Слави и Годжи, Камелия и Сакис Кукос, Глория и Илия Загоров, Тони Дачева и Найден Милков в номинациите.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

 


Разбира се, Галин за по-малко от 30 мин е реагирал.

yW8S3Jn.png

Преслава отмени премиерата и призова всички фирми да изпратят памперсите и тоалетните консумативи до 15, защото след 15 няма да може да рекламира. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, penakavalli каза:

Цирк на колела е този човек. 

Точно! Разликата мило е, че в Гърция има закони и правила. Тук ще се изсерете на всичко и после ще изпозаразите хората. 

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Точно! Разликата мило е, че в Гърция има закони и правила. Тук ще се изсерете на всичко и после ще изпозаразите хората. 

Хора от кол и въже вече са се заоплаквали в инстаграм. Меди, Десита, Кирил Атанасов... Кичка Атанасова кво се оплаква, все едно е засегната? Тя повече от 2 учатия имала ли е, откакто е в Пайнер?

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Хора от кол и въже вече са се заоплаквали в инстаграм. Меди, Десита, Кирил Атанасов... Кичка Атанасова кво се оплаква, все едно е засегната? Тя повече от 2 учатия имала ли е, откакто е в Пайнер?

Емануела преди малко.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , VulkoIsTheBest каза:

Човек, тя рекламира памперси и носни кърпички, как ще наеме, като ще трябва да плати? Тя иска само да взима. Не стана ли ясно толкова години...

Аз мога да кажа, че почти всички поп фолк певици искат само да взимат, без да дават за нищо. Тъжно, но факт! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Не знам кой какъв пример е, но Галена няма нито една песен-емблема, с която да е останала във времето. Клипове, парцали, грим - да. Като изпълнител е кръгла нула и в момента, в който спре да произвежда, отива в забвение. Тя го знае много добре и затова изкара песен. Всички останали го имат това.

 

Искам някой да ми каже колко е най-голямата пауза между песни на Галена през последните 10 години и да сравни с Преслава. Ще бъде интересно.

Конкретно от това десетилетие едни Хавана Тропикана, Кой, В твоите очи и Пей сърце веднага могат да се посочат като емблеми, които си остават във времето. Личи си по това, че продължават да правят добри гледания и стриймове с годините, както е при ретро хитовете. А Галена и от ретро периода си има достатъчно масови песни- Чупката, Знам диагнозата и Утешителна награда, например. Но ако искаш да има емблеми като Луда по тебе и Две сърца е друг въпрос. Чак такива почти никой освен Азис няма в това десетилетие.

Аз не виждам нещо лошо да е продуктивна. Не сме в световната музика и не е типично да се пуска сингъл, албум, няколко сингъла от него и после дълга пауза. Което от една страна е добре, защото феновете има на какво да се радват по-често, а и в България го нямаме този момент преекспонирането да доведе до спад, както е на запад.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...