Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, penakavalli каза:

Не, явно наскоро го е изключил, защото му бях отговорил на сторито му, че Марун 5 са го копирали. Ако го следваш, би трябвало да можеш да му отговаряш на сторито. При Преслава е същото - като не я следваш, не можеш да и отговаряш на сторитата. Някои хора ги е страх от критика...

Мисля че само тези на които им е приел ЛС могат да му отговарят на сторитата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Fast каза:

Мисля че само тези на които им е приел ЛС могат да му отговарят на сторитата.

Приел ми е ЛС тата, понеже му пращах снимки и видео от участията при нас.
Интересно ми е за сторитата :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Fast каза:

Мисля че само тези на които им е приел ЛС могат да му отговарят на сторитата.

 

преди 1 час, penakavalli каза:

Не, явно наскоро го е изключил, защото му бях отговорил на сторито му, че Марун 5 са го копирали. Ако го следваш, би трябвало да можеш да му отговаряш на сторито. При Преслава е същото - като не я следваш, не можеш да и отговаряш на сторитата. Някои хора ги е страх от критика...

Не, на мен са ми приели и двамата, няма такава опция. Само хората, които те (Преслава и Галин) следват, могат да им отговарят на сторитата. 

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инстаграм актуализираха Security политиката си и вече има много добри ограничения и рестрикции. Съветвам всеки да ги прегледа и актуализира профила си. 

По повод притесненията на Роско - предполагам Галин си е оставил отговорите на сторита отворени само за хора, които той следва обратно - тоест голи мъжорля и нацепени батки. 

  • Haha 8
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

Инстаграм актуализираха Security политиката си и вече има много добри ограничения и рестрикции. Съветвам всеки да ги прегледа и актуализира профила си. 

По повод притесненията на Роско - предполагам Галин си е оставил отговорите на сторита отворени само за хора, които той следва обратно - тоест голи мъжорля и нацепени батки. 

хахахаха просто ми беше странно 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, ANGEL каза:

 

По повод притесненията на Роско - предполагам Галин си е оставил отговорите на сторита отворени само за хора, които той следва обратно - тоест голи мъжорля и нацепени батки. 

Мба сега видях от фейк акаунт какви профили следва. Само като ги видиш и ти става ясно какъв е и по какви си пада. 

 

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Мба сега видях от фейк акаунт какви профили следва. Само като ги видиш и ти става ясно какъв е и по какви си пада. 

 

Стига глупости ,нормално е хетеро мъж като Галин да следва такива профили 😶😐

Screenshot_20200611-205046_Instagram.jpg

Screenshot_20200611-204943_Instagram.jpg

Screenshot_20200611-204912_Instagram.jpg

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.06.2020 г. от 21:43, asylum каза:

Ма как смее Прилеплава да плюе Пайнера за каквото и да било, след като цялата фирма бачка само за нея над 15 години!? Неблагодарна свиня.

Иначе всяка сериозна певица трябва да си има свой канал, както Счети, Прилеплава и други. Просто да не дрънка глупости Прилепа, а да си качва всичко там и да си получава някакви пари, както е нормално! 

Неблагодарна, алчна, нервна - винаги ваша Пепа Джексън

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , penakavalli каза:

Ванчето да не е станала рекламно лице на инфлуенсърката? По-добре да вземе да си гледа нейната кариера и да се мъчи да изкара нещо по-силно от Параноя и Богиня.

Тя си гледа кариерата - взела е 15 лв. за това споделяне и една найлонка череши.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Дърта вириндио нищо не казваш!

Достатъчно казвам.

И не съм аз този човек. WindWalkerMonk е.

Направих само един фейк профил, но изобщо не беше одобрен. Не съм писал, докато имах бан.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е променено лицето й... май не е само носът?

Мислех, че ще отмине хейтът, но хората не могат да приемат новата визия на Преслава. Вече 1 година мина, а продължават да пишат.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Защото беше една от малкото наистина естествени. Сега е като всяка друга кифла.

 

Само първото изречение е вярно. Не е като всяка друга кифла, много по-зле е, с излъчване на урод. Като прибавиш към това разликата между естествения чар, дето изгуби и това сега, нещата са плачевни. Но... пак казвам, нищо не се случва току-така. Хората обаче забравиха да мислят...

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, VulkoIsTheBest каза:

Достатъчно казвам.

И не съм аз този човек. WindWalkerMonk е.

Направих само един фейк профил, но изобщо не беше одобрен. Не съм писал, докато имах бан.

❤️

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Petroff каза:

Тя даже закъсня, другите ще имат по 4 5 участия, докато дойде ред на нейното 

А другите всеедно не са поели участия и то първи, но нали е Преслава дай да плюем пфф

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , presi_fen! каза:

А другите всеедно не са поели участия и то първи, но нали е Преслава дай да плюем пфф

Зарежи я вече, имаме нова икона:

Хайде миличко, нека да танцуваме. 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И това е минало 10 милиона. Счети напоследък кърти с гледания. Джалето в момента прави около 130к (само от официалното видео) дневни и е на второ място в popnable минавайки дуета на Лидия и Десита, ''Той'' и ''Сто живота''. 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , VulkoIsTheBest каза:

Този кудуп какво прави към днешна дата? Последно й бяха спрели достъпа до фитнес салоните. 🤣

Има ново богато гадже - премести се при него във Варна. Вдъхнових се и аз да ида в тоя град след време! :D

Поздрав за целото форум с този мегахит

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...