Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , asylum каза:

Има ново богато гадже - премести се при него във Варна. Вдъхнових се и аз да ида в тоя град след време! :D

Поздрав за целото форум с този мегахит

 

 

Фитнес залите в Пловдив ги окендза, сега предстои във Варна да замирише. You go, girl!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, gioksy каза:

Сваляше една моя приятелка, пък ддз...

Аз се шегувам. Някой тук вменяваше, че е гей преди време. Може да е би. Какъвто и да е, важното е да е добър човек.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.06.2020 г. от 14:06, petya1 каза:

Преслава си развива чудесно канала.

 😂

Най-голямата чалга звезда в България, канала й е от 26.10.2018 и има 49,5 хил. абоната.

Ема има канал от 16.10.2019 и има 43,3 хил абоната.

Меди има канал от 10.10.2018 и има 48,9 хил. абоната.

 

Кой си развива канала чудесно, че не разбрах?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DrAkO каза:

 😂

Най-голямата чалга звезда в България, канала й е от 26.10.2018 и има 49,5 хил. абоната.

Ема има канал от 16.10.2019 и има 43,3 хил абоната.

Меди има канал от 10.10.2018 и има 48,9 хил. абоната.

 

Кой си развива канала чудесно, че не разбрах?

Ох все не й върви на таА бе, що такааа

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DrAkO каза:

 😂

Най-голямата чалга звезда в България, канала й е от 26.10.2018 и има 49,5 хил. абоната.

Ема има канал от 16.10.2019 и има 43,3 хил абоната.

Меди има канал от 10.10.2018 и има 48,9 хил. абоната.

 

Кой си развива канала чудесно, че не разбрах?

Преслава не качваше нова музика в този канал до септември миналата година. Тепърва ще го развива.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ох все не й върви на таА бе, що такааа

Късмета си отиде в момента когато си резна носа и от тогава само се излага и върви надолу...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Късмета си отиде в момента когато си резна носа и от тогава само се излага и върви надолу...

Ми да сложи ето това и белким пак се върне:

nos-baby-yagi1.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Преслава не качваше нова музика в този канал до септември. Тепърва ще го развива.

Какво качваше? Тъпите лайфове, клипчета от фитнес, щерката и тоалетните консумативи? Тепърва ще го развива?!?!? До сега къде беше? Вие уж големите фенове давате съвети на любимката си, а веднъж не дадохте съвет как трябва да наеме човек за да развие канала.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Какво качваше? Тъпите лайфове, клипчета от фитнес, щерката и тоалетните консумативи? Тепърва ще го развива?!?!? До сега къде беше? Вие уж големите фенове давате съвети на любимката си, а веднъж не дадохте съвет как трябва да наеме човек за да развие канала.

Човек, тя рекламира памперси и носни кърпички, как ще наеме, като ще трябва да плати? Тя иска само да взима. Не стана ли ясно толкова години...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ми да сложи ето това и белким пак се върне:

nos-baby-yagi1.jpg

Нищо не може да се върне, но кармата си връща на нея. Всичко, което е правила през годините сега се връща и излиза през носа на Пепа.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Човек, тя рекламира памперси и носни кърпички, как ще наеме, като ще трябва да плати? Тя иска само да взима. Не стана ли ясно толкова години...

Аз съм наясно и го знам от години това... просто тя е станала супер алчна.. дали от наградите или от друго, но алчноста си казва думата. И не ми е ясно защо се прави на някаква супер тъпа дето не разбира от неща като: Youtube, Tik Tok, Instagram и куп други елементарни неща.. Има Iphone 11, но не знае как да си развие канала и да качва нормални клипове в Tik Tok ?!?!?

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Аз съм наясно и го знам от години това... просто тя е станала супер алчна.. дали от наградите или от друго, но алчноста си казва думата. И не ми е ясно защо се прави на някаква супер тъпа дето не разбира от неща като: Youtube, Tik Tok, Instagram и куп други елементарни неща.. Има Iphone 11, но не знае как да си развие канала и да качва нормални клипове в Tik Tok ?!?!?

 

Да, човек, не се учудвай. Тъпа е. Акъл за нови науки и технологии няма, но знае да завижда, да подлива вода и да се хили ехидно...

Не си ли забелязъл, че и феновете й тук са един определен тип хора.. различни от Галенини.....

Не, че Галена е Дева Мария, но Преслава е тотално омърсена.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да, човек, не се учудвай. Тъпа е. Акъл за нови науки и технологии няма, но знае да завижда, да подлива вода и да се хили ехидно...

Не си ли забелязъл, че и феновете й тук са един определен тип хора.. различни от Галенини.....

Не, че Галена е Дева Мария, но Преслава е тотално омърсена.

Аз съм забелязал, че винаги такива прости и без акъл в живота правят много мръсно и са хитри.. знаят номера каквито примерно аз не бих се сетил :D  Срещал съм такива хора :D 

На мен любимият фен на Преслава и антифен на Галена е @presi_fen! :ba: 

Имаше и един друг подобен на него, но май го изгоних-A :D 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абонатите на Преслава преди "Не те забравям"
GZgDYZq.png

Може да се приеме, че с Емилия са започнали по едно и също време. Разликата е Преслава качи само lyric видеа и ТВ версии на неклипирани песни от последния си албум, докато Емилия по голяма част от старите си ретро клипове и лайфове, и песен, която се превърна в балкански хит, с ротация по всички възможни телевизии и радиа. Твърде рано е за сравнения още.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Абонатите на Преслава преди "Не те забравям"
GZgDYZq.png

Може да се приеме, че с Емилия са започнали по едно и също време. Разликата е Преслава качи само lyric видеа и ТВ версии на неклипирани песни от последния си албум, докато Емилия по голяма част от старите си ретро клипове и лайфове, и песен, която се превърна в балкански хит, и е ротирана по всички възможни телевизии. Твърде рано е за сравнения още.

Преслава има 13к абонати зад гърба си, докато Емилия стартира с нова песен, която беше пусната в неподходящо време в канал с 200/300 абонати. По това време бяха пуснати новите ограничения на Youtube и беше една от причините "В София дойде" да остане незабелязана. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалга изпълнители и колко песни с общо над 10М гледания имат.

Screenshot-20200612-150206-Samsung-Notes

*включени са само тези които имат над 5 клипове с повече от 10М.

Поредно доказателство че миналото десетилетие има една тотална лидерка от жените и е смешно да се отрича.

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То винаги е било ясно, че Галена е лидерката на 2010те, със своите върхове и спадове. Реално детронирането на Преслава в началото на десетилетието се получи частично, но тъй като тя не пропадна като Ивана, а продължи да привлича интерес и да прави хитове, това не се забеляза ясно. Но като накрая теглим чертата виждаме коя е тази, която беше най-масова през почти цялото време и дори се превърна в пример за подражание в чалга средите.

Тази класация би била дори още по-показателна ако беше за 20 милиона. А Галена скоро ще е единствената от Пайнер с 3 песни над 30 милиона. За какво говорим изобщо?

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Тази класация би била дори още по-показателна ако беше за 20 милиона. А Галена скоро ще е единствената от Пайнер с 3 песни над 30 милиона. За какво говорим изобщо?

Първо я направих за изпълнители с повече от две песни над 20М, но много малко имена имат такива постижения.

Screenshot-20200612-154234-Samsung-NotesЕмилия май е единственото топ име което още не е чукнало 20М, но Джале ще поправи нещата. Кефи ме и това че Александрова е толкова напред!

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работещите композитори на чалга "хитовете" няма ли да разнообразят плочата? Вече се чудите как да си наредите мелодиите, за да стане нещо уж не чувано. 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Willy каза:

Първо я направих за изпълнители с повече от две песни над 20М, но много малко имена имат такива постижения.

Screenshot-20200612-154234-Samsung-NotesЕмилия май е единственото топ име което още не е чукнало 20М, но Джале ще поправи нещата. Кефи ме и това че Александрова е толкова напред!

''Акула'' и ''Тръвай си'' са минали вече 20 милиона. :) 

  • Wow 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pechenko каза:

Какво качваше? Тъпите лайфове, клипчета от фитнес, щерката и тоалетните консумативи? Тепърва ще го развива?!?!? До сега къде беше? Вие уж големите фенове давате съвети на любимката си, а веднъж не дадохте съвет как трябва да наеме човек за да развие канала.

Защо не споменеш Преслава колко фен канала има във YouTube , ама нека да не го споменаваме това защото е в полза на Преслава , хаха смешни сте! 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...