Jump to content


Online: Диона - Те келас


Препоръчани коментари

Очаквах много повече, разочарован съм. Като й се пее рап защо изобщо влезна в Алфа? Припевът няма никакъв заряд, даже е най-сухата част в цялата песен.

 

Явно дуета с Галин е по-насочен към дискотеките и затова го бавят. Дано поне той е по-добър, защото 2020 определено не е на Алфите.

 

След 00:42 (на тази песен) отсвира е същия като на Те келас (1:10), но преработен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Манджа с грозде. Не е нито чалга, нито рап, нито поп ... голямо нищо. 

Смешна ми е как се опитва да обхване по-голяма аудитория с такъв тип песнички, но няма да й се получи. Рапърите и попаджиите не я броят за жива, а за чалга певица не става.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност не е толкова лоша, но предната беше по-добрата! Видеото е готино и толкова! Не е проект който ще се помни дълго от нея. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боза е, както и очаквах. От Альоша Мюзик нямам големи очаквания като цяло.

Хубаво е обаче, че този път не е работила с Деян Асенов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ситуацията от 8 Май 2018 год. се повтаря. Голям хейт отнесе Галена когато пусна #GiveMeLove, а всъщност песента беше и е скандално добра. Тук положението е същото - скандално, повтарям скандално добра песен и масово неодобрение във форума. Заслужавате да слушате песни ала "Бензин", "Късай", "Имаш ме" и още много пвесно-хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Wild_Style каза:

Заслужавате да слушате песни ала "Бензин", "Късай", "Имаш ме" и още много пвесно-хитове.

Че ние ги слушаме, макар че не се сещам коя е последната.

Поздрав с хита на годината! 

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Wild_Style каза:

 скандално, повтарям скандално добра песен

Съветвам те да разшириш музикалната си култура стократно преди да обявяваш нещо подобно за скандално добра песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DarkChild каза:

Съветвам те да разшириш музикалната си култура стократно преди да обявяваш нещо подобно за скандално добра песен.

Гледай да не ме съветваш и не се притеснявай, музикалната ми култура е доста добра! Песента е добра искаш или не! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много лоша реализация на иначе добрия проект. Аранжимента, куца, текста има добри моменти, но можеше още малко да се постараят, изпълнението също има какво да се желае. Като цяло прахосали са целият потенциал на песента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.05.2020 г. от 18:12, Wild_Style каза:

Ситуацията от 8 Май 2018 год. се повтаря. Голям хейт отнесе Галена когато пусна #GiveMeLove, а всъщност песента беше и е скандално добра. Тук положението е същото - скандално, повтарям скандално добра песен и масово неодобрение във форума. Заслужавате да слушате песни ала "Бензин", "Късай", "Имаш ме" и още много пвесно-хитове.

В чалгата е така. Ако не грабне изведнъж, е флоп. А и тази,  и GiveMeLove са точно гроуъри. 

Но ще си позволя да се съглася и със fearless`, че е можело по-добре да я направят песента. Определено изпълнението на припева я дъни, куплетите са силни, но все пак Диона си е рапърка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...