Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, DevilWish каза:

Ами да.... Не ми се вярва тя да е такъв човек или поне не ми изглеждаше така момичето.... Наистина пееше много носово и някак ми беше една такава монотонна, но просто си имаше своите готини песни. Аз винаги съм гледал във всеки един изпълнител да намирам по някоя хубава песничка. Вярно, че тогава не можеше да се мери с Димана например, аз бях луднал по 1000 градуса любов, то и до днес ми остава любимата нейна песен.

Аз мразех Димана, може би защото я налагаха много, а не беше интересна. Но просто го правеха правилно. Може би Поля също щеше да се поналжи с Фильо, но след няколко песни я оставиха да се оправя сама - все пак добри песни селектира за двата си албума! Доста по-сериозно седеше от Биляна, Милица. Соня и Елена бяха бесни селянки по онова време. Към днешна дата Димитричка ми е симпатична, но Полина имаше по-звездна осанка. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , boy_07 каза:

Винаги съм се чудил каква трябва да е дебютната песен. Тук не говорим само за фолк музика. Но това е Мелинда, признавам си, че харесвам пеенето й и ще видим какво е измислила, но тя се е доверила на имена, които знаят наклона на музиката в днешно време и се надявам да ви хареса.

Днешно време: Драганински и Мариета Ангелова?

Да не сме 2005та

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Аз мразех Димана, може би защото я налагаха много, а не беше интересна. Но просто го правеха правилно. Може би Поля също щеше да се поналжи с Фильо, но след няколко песни я оставиха да се оправя сама - все пак добри песни селектира за двата си албума! Доста по-сериозно седеше от Биляна, Милица. Соня и Елена бяха бесни селянки по онова време. Към днешна дата Димитричка ми е симпатична, но Полина имаше по-звездна осанка. 

Мен Соня Немска си ме кефи още от I want you, baby и Недей, но тя си направи бум с "В сряда се приготви", но и на Елена "Тук и сега" ми беше страшно любима. Просто знаеха какви песни да им направят. То едната е гръцки кавър, а Елена тогава с Драганински работеше. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вярно ли е,че Полина е била упоявана с наркотици, алкохол да не казва и да не помни нищо и че Пайнер са й  казали да се откаже от майка си, от Пайнер, от пеенето, от парите, от апартамента си в София, хубавите си дрехи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Това вярно ли е,че Полина е била упоявана с наркотици, алкохол да не казва и да не помни нищо и че Пайнер са й  казали да се откаже от майка си, от Пайнер, от пеенето, от парите, от апартамента си в София, хубавите си дрехи?

Не вярвам на подобни неща.... На теб вярва ли ти се? Прекалено е наивно.... Жълти клюки.....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Това вярно ли е,че Полина е била упоявана с наркотици, алкохол да не казва и да не помни нищо и че Пайнер са й  казали да се откаже от майка си, от Пайнер, от пеенето, от парите, от апартамента си в София, хубавите си дрехи?

По-скоро обвинения на майка й, за да накара Поля да се прибере, мислейки, че я спасява. Поля още беше с всичкия си, когато излизаха тия блогови публикации. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Мен Соня Немска си ме кефи още от I want you, baby и Недей, но тя си направи бум с "В сряда се приготви", но и на Елена "Тук и сега" ми беше страшно любима. Просто знаеха какви песни да им направят. То едната е гръцки кавър, а Елена тогава с Драганински работеше. 

Соня имаше нещо за Маслинката зелена, но вече всичките й песни са забравени.

Яд ме е, че на Магда се забравиха Море и суша и Нямам душа, особено втората беше визитната й картичка. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

Ето каква трябва да бъде дебютната ти песен, за да гръмнеш от раз! От онези дебюти Хабиби най-добре се разви. 

 

1:55 Галена открива twerkването. Десетилетие след това това е най-популярната танцово движение в цял свят.

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Соня имаше нещо за Маслинката зелена, но вече всичките й песни са забравени.

Яд ме е, че на Магда се забравиха Море и суша и Нямам душа, особено втората беше визитната й картичка. 

Свалячи - хит! Много ме кефи Талисман и Как съм в любовта мене.

А на Магда любима ми остава НАЛИ ТИ КАЗАХ! ❤️ 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

1:55 Галена открива twerkването. Десетилетие след това това е най-популярната танцово движение в цял свят.

3:14 - огън и жупел. Много ме кефеше как по селски набиваше крак едно време. :D 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, DevilWish каза:

Е, тая е Мннннннннннннннооооооооооооооооооогооооооооооооо якааааааа!!!!! ❤️ 

Всичките й клипове на Полина са заличени. Добре, че ги имам. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Метни насам, ако са с DVD (.vob) качество.

Любов нетрайна и Фатален петък са от DVD. Сладко желание е записвано от Планета. Обичах те до полуда също е от Планета с хубаво качество. Ти си върхът е записвано от поздрави на Планета, но хубаво се гледа. Жадни за любов и Тежка клетва много не стават. 

Къде да ги кача?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази Полина ми беше адски симпатична , имаше много добри попадения. А за визията беше една от най-красивите , много секси парче беше всеки би се изкушил на такава естествена красота. Точно мой вкус жена беше , сега в ден днешен незнам как изглежда , някой има ли нещо актуално от нея инстаграм , фейсбук? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Любов нетрайна и Фатален петък са от DVD. Сладко желание е записвано от Планета. Обичах те до полуда също е от Планета с хубаво качество. Ти си върхът е записвано от поздрави на Планета, но хубаво се гледа. Жадни за любов и Тежка клетва много не стават. 

Къде да ги кача?

Където си свикнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, presi_fen! каза:

Тази Полина ми беше адски симпатична , имаше много добри попадения. А за визията беше една от най-красивите , много секси парче беше всеки би се изкушил на такава естествена красота. Точно мой вкус жена беше , сега в ден днешен незнам как изглежда , някой има ли нещо актуално от нея инстаграм , фейсбук? 

 

преди 23 часа , Runevski каза:

87879920_2512261289040073_43455088218718

И самата Полина сега 😲

 

  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...