Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

През последните дни тук стана въпрос за бившата певица Полина, ето и поздрав с това готино парче:

Освен "Невъзможна любов" и тази балада е страхотна:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Това вярно ли е за Полина, че е била в лудница:

https://www.blitz.bg/article/26040

Не знам, много не ми се вярва. Жалко че спря да прави песни и много по-добре, защото щеше да е поредната певица в Б групата на Пайнер, а в периода след 2009 г. изобщо нямаше да се впише в картинката.

А майка й няма да коментирам, тази жена има сериозни психически проблеми и трябва да се лекува. По едно време дори и в сайта на Сигнал.бг пак обиждаше певиците под новините, малко преди сайта да промени визията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, z_o_ каза:

Не знам, много не ми се вярва. Жалко че спря да прави песни и много по-добре, защото щеше да е поредната певица в Б групата на Пайнер, а в периода след 2009 г. изобщо нямаше да се впише в картинката.

А майка й няма да коментирам, тази жена има сериозни психически проблеми и трябва да се лекува. По едно време дори и в сайта на Сигнал.бг пак обиждаше певиците под новините, малко преди сайта да промени визията си.

Ами това вярно ли е, замесена е и Глория и Илия Загоров с Полина, че Глория е причина Полина да не пее повече и Илия:

http://sladkotojelanienap.blog.bg/muzika/2014/11/30/kakvo-prejivia-polina-i-maika-i-sega-chakat-quot-estestvenat.1318220

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Полина Фатален петък също е много яка, освен Сладко желание, Тайна непозната и Невъзможна любов. Имаше няколко попадения и тя. Сладко желание е сръбски кавър, другите не знам на кого са, но са топ. Обичах те до полуда, Не мога и Жадни за любов също бяха добри.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чета сега този блог за историята на Полина. Има много неща вътре, които са били скрити. 

И Галена е замесена и куп други певици. Да му мисли, който влиза в Пайнер- то е нещо страшно. 

ПОЛИНА -ИСТИНСКА
...това заради което ПОЛИНА напусна "Пайнер"
Не можа да угоди на колежките си,

не стана изкуствена, като тях, глупава и ред други...
Просто не беше за това....стадо!
Загуби време, ЗДРАВЕ, вяра в живота и в доброто,пари,
загуби приятели, загуби да не кажа и роднините си -повечето.
На нея винаги са и завиждали и ОЩЕ И ПРЕЧАТ дори в други поприща

http://sladkotojelanienap.blog.bg/muzika/2013/07/09/sal-maichino-syrce-koi-posiaga-na-chujdite-deca-i-maichinite.1128309

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

И Полина е полудяла заради това, че вече не е в Пайнер ли?

В основаната стои майка й. Редовно е плюла колежките й най-безпощадно по форумите и сайтовете, така че да я намразят, и положението станало толкова зле, че на промоцията на втория й албум дошли само Амет и Яница. Вдигала валянки на Пайнер, че не и дават участия, не и печатат достатъчно картички и календари, бавели й песни, албуми,  клипове и тн. Чак и забранили да влиза в магазина. В последствие разбрала, че приятеля я развеждал по елитни психологични клиники, защото на момчето явно му е пукало за нея и се погрижила и тази връзка да свърши. В следствие на тези събития, естествено всичко е рухнало, останала е без музикален договор и препитание, и се е върнала в Плевен при нея. Така разбирам ситуацията. Поправете ме ако греша.

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

На Полина Фатален петък също е много яка, освен Сладко желание, Тайна непозната и Невъзможна любов. Имаше няколко попадения и тя. Сладко желание е сръбски кавър, другите не знам на кого са, но са топ. Обичах те до полуда, Не мога и Жадни за любов също бяха добри.

Супер песни правеше Поля. В първия й албум беше пълно с готини песни без клипове. Тайна непозната излезе със заглавие Ти си върхът, но в албума го промениха. Тя и Невъзможна любов са авторски, май втората беше на Митко Петров. Не можа дали не беше на Драганински, не помня вече, но Поля правеше 80 процента авторски, плюс някоя сръбска.

Но пък и доста преправени има - Не мога, Целувай ме, Не говори са си окрадени поп песни от 90-те, а Демонично ми звучи като Нямам сили на Ина, която си беше гръцки кавър. Между другото, творчеството на Поля си е фатално - Фатален петък, Безпощадна съм, Тежка клетва, Демонично, ОбичАХ те до полудя, Така не става, Много бъркаш, Харесваше ми, че правеше денс песни, докато другите бичеха синтезатори. 

Поздрав с последната й песен. Имаше тв версия от новогодишна програма, но май само във вбокса я има, а оттам не мога да гледам.

преди 1 час , GSA каза:

На мен пък ми стана жал за Полина. Никой не заслужава подобни проблеми. Дано е добре сега жената. 

Абсолютно. Доста адекватни коментари има под иначе гадно написаната статия.

http://www.videoclip.bg/watch/423243_polina-100-lyni-100-zvezdi

 

преди 28 минути, zai4eto82 каза:

Аз чета сега този блог за историята на Полина. Има много неща вътре, които са били скрити. 

И Галена е замесена и куп други певици. Да му мисли, който влиза в Пайнер- то е нещо страшно. 

Не всичко е вярно, понеже е писано от майка й, но голяма част истина също има. Явно Поля й е споделяла и не е очаквала, че ще бъде изтипосано публично после. А като е спряла, защото беше блокирала майка си за период от месеци, почнаха измишльотини и конспирации.  

 

преди 24 минути, Fast каза:

В основаната стои майка й. Редовно е плюла колежките й най-безпощадно по форумите и сайтовете, така че да я намразят, и положението станало толкова зле, че на промоцията на втория й албум дошли само Амет и Яница. Вдигала валянки на Пайнер, че не и дават участия, не и печатат достатъчно картички и календари, бавели й песни, албуми,  клипове и тн. Чак и забранили да влиза в магазина. В последствие разбрала, че приятеля я развеждал по елитни психологични клиники, защото на момчето явно му е пукало за нея и се погрижила и тази връзка да свърши. В следствие на тези събития, естествено всичко е рухнало, останала е без музикален договор и препитание, и се е върнала в Плевен при нея. Така разбирам ситуацията. Поправете ме ако греша.

Не грешиш. 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fast каза:

В основаната стои майка й. Редовно е плюла колежките й най-безпощадно по форумите и сайтовете, така че да я намразят, и положението станало толкова зле, че на промоцията на втория й албум дошли само Амет и Яница. Вдигала валянки на Пайнер, че не и дават участия, не и печатат достатъчно картички и календари, бавели й песни, албуми,  клипове и тн. Чак и забранили да влиза в магазина. В последствие разбрала, че приятеля я развеждал по елитни психологични клиники, защото на момчето явно му е пукало за нея и се погрижила и тази връзка да свърши. В следствие на тези събития, естествено всичко е рухнало, останала е без музикален договор и препитание, и се е върнала в Плевен при нея. Така разбирам ситуацията. Поправете ме ако греша.

Аз като гледам на промоцията й наистина няма хора освен балета и Амет и Яница. Ама в тоя блог пише, че Полина е била много пъти упоявана , за да не казва нищо, че била заплашвана от Пайнер, че й взели апартамента за 20 000 лв, била обирана, през 2015 едва не е умряла в болницата. Също така пише, че Пайнер са накарали Полина да си боядиса косата черна да приличала на Анелия, че била Полина била прекалено красива и естествена и не искала да бъде като другите, а това не се харесвало на Пайнер. Замесени са още Малина- бившия на Малина- Красимир и още други певици като Преслава, Галена. Нещо като филм на ужасите е. Глория била плащала на служители да няма Полина участия, че била уж заета и болна. Аз това не мога да го повярвам, ако е истина. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Супер песни правеше Поля. В първия й албум беше пълно с готини песни без клипове. Тайна непозната излезе със заглавие Ти си върхът, но в албума го промениха. Тя и Невъзможна любов са авторски, май втората беше на Митко Петров. Не можа дали не беше на Драганински, не помня вече, но Поля правеше 80 процента авторски, плюс някоя сръбска.

Но пък и доста преправени има - Не мога, Целувай ме, Не говори са си окрадени поп песни от 90-те, а Демонично ми звучи като Нямам сили на Ина, която си беше гръцки кавър. Между другото, творчеството на Поля си е фатално - Фатален петък, Безпощадна съм, Тежка клетва, Демонично, ОбичАХ те до полудя, Така не става, Много бъркаш, Харесваше ми, че правеше денс песни, докато другите бичеха синтезатори. 

Поздрав с последната й песен. Имаше тв версия от новогодишна програма, но май само във вбокса я има, а оттам не мога да гледам.

Абсолютно. Доста адекватни коментари има под иначе гадно написаната статия.

http://www.videoclip.bg/watch/423243_polina-100-lyni-100-zvezdi

 

Не всичко е вярно, понеже е писано от майка й, но голяма част истина също има. Явно Поля й е споделяла и не е очаквала, че ще бъде изтипосано публично после. А като е спряла, защото беше блокирала майка си за период от месеци, почнаха измишльотини и конспирации.  

 

Не грешиш. 

 

Благодаря! Да и аз се чудех за "Ти си върхът" и заглавието.... аз съм си я записал като "Ти си върхът".
Поздрав от мен с любимата ми нейна песен "ФАТАЛЕН ПЕТЪК"!

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Полина винаги ми е била симпатична, но пеенето й... като блееща коза. Не е много гласовита. Според мен затова не се получи. Същото сполетя Биляна и други дето трябва да се напъна, че да назова.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Благодаря! Да и аз се чудех за "Ти си върхът" и заглавието.... аз съм си я записал като "Ти си върхът".
Поздрав от мен с любимата ми нейна песен "ФАТАЛЕН ПЕТЪК"!

 

Много е секси в клипа. Понякога ми мязаше малко на Теодора, но по-хубава от нея.

преди 3 минути, meleto каза:

Тая Полина винаги ми е била симпатична, но пеенето й... като блееща коза. Не е много гласовита. Според мен затова не се получи. Същото сполетя Биляна и други дето трябва да се напъна, че да назова.

 

Голям талант таз Секира :D

Поля готино пееше, не по цигански като Преса и други в оня период. На Румяна биеше малко.

 

@Runevski, попилели са я/те тук :(

https://signal.bg/рени-водим-едно-безсмислено-съществу/

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Много е секси в клипа. Понякога ми мязаше малко на Теодора, но по-хубава от нея.

Голям талант таз Секира :D

Поля готино пееше, не по цигански като Преса и други в оня период. На Румяна биеше малко.

 

@Runevski, попилели са я/те тук :(

https://signal.bg/рени-водим-едно-безсмислено-съществу/

 

Песента е разкошна. Сега четох интервюто на Полина за слава, което малко ме шокира и чак не вярвам да е казала такива неща, наистина не звучи като нормален човек. Отделно в блога на майката секира има такива неща за Пайнера - стар, увиснал и не знам още какво, че просто те избива на смях.... а то въобще не е смешно ако е в подобно състояние.... не знам.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Песента е разкошна. Сега четох интервюто на Полина за слава, което малко ме шокира и чак не вярвам да е казала такива неща, наистина не звучи като нормален човек. Отделно в блога на майката секира има такива неща за Пайнера - стар, увиснал и не знам още какво, че просто те избива на смях.... а то въобще не е смешно ако е в подобно състояние.... не знам.... 

То си личи, че интервюто е писано от майка й. Доскоро от Планета ползваха откъс от Няма друга за анонс на някоя от рубриките си ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

То си личи, че интервюто е писано от майка й. Доскоро от Планета ползваха откъс от Няма друга за анонс на някоя от рубриките си ❤️ 

 

Ами да.... Не ми се вярва тя да е такъв човек или поне не ми изглеждаше така момичето.... Наистина пееше много носово и някак ми беше една такава монотонна, но просто си имаше своите готини песни. Аз винаги съм гледал във всеки един изпълнител да намирам по някоя хубава песничка. Вярно, че тогава не можеше да се мери с Димана например, аз бях луднал по 1000 градуса любов, то и до днес ми остава любимата нейна песен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...