Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, asylum каза:

Но тя може да прояви креативност! Колко му е да заснеме на стълбището някоя яка песен тип Задръж сърцето ми! 

Надали.🙄

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Само Андреа мачка като типична кралица с 2.

Хареса ми как пее на клипчето с Меди, добре звучи.😮

  • Wow 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Чудно що Цура Янева се мота, уж албум и клип щеше да пуска - никога не се е съобразявала с участия, когато издава. Може Шиши да й е набил шута и сега да изкупва греха за загубеното време с нея с дарения към държавата. :D Клетата, сигурно се надява на участия по съборите, а дали ще има такива езопщо таз гудинъ? 

Вероятно пази песента за промоцията на албума. Нали разказваше в Автограф как е в преговори с Митко Пайнеров да и уреди 2 (две!) участия тази година, на едно от които искала да представи албума. 😁

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Вероятно пази песента за промоцията на албума. Нали разказваше в Автограф как е в преговори с Митко Пайнеров да и уреди 2 (две!) участия тази година, на едно от които искала да представи албума. 😁

Ако ще се връща на сцената, по-добре извънредното положение да продължи до края на годината! 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Чудно що Цура Янева се мота, уж албум и клип щеше да пуска - никога не се е съобразявала с участия, когато издава. Може Шиши да й е набил шута и сега да изкупва греха за загубеното време с нея с дарения към държавата. :D Клетата, сигурно се надява на участия по съборите, а дали ще има такива езопщо таз гудинъ? 

Тя не разчита на участия, но песните й сигурно са правени за дискотеките, както и на другите чалгарки.😬

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, айде някой да направи топ от всички любими песни на изпълнителите. На мен не ми отварят плейлистите в А1, иначе да се бях заел досега. @Fast?

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 14 минути, asylum каза:

Ако ще се връща на сцената, по-добре извънредното положение да продължи до края на годината! 

Е тя почти всяка година се връща за по една изява на сцената - принципно около баловете. Даже на моя бал бяхме с класа на нейно участие и тя изпя "Пей, сърце" предпремиерно цели два пъти. Все още пазя някъде клип от изпълнението. Като цяло си направи доста добро шоу - пя Хабиби, Пак ли, слезна от сцената и дойде при нас. Доста разчупена беше. Естествено, навсякъде с нея беше и един охранител... 

Интересно ми е дали Митко е глобил Цветка, че е пяла песен, преди да е излезнала, както е глобил Андреа за Докрай...

Редактирано от penakavalli
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Аз даже имам гостуваняита двете на Полина в Открит микрофон на mp3. 

И аз май ги имах някъде на някой стар комп или дискове. 

преди 1 минута, penakavalli каза:

Е тя почти всяка година се връща за по една изява на сцената - принципно около баловете. Даже на моя бал бяхме с класа на нейно участие и тя изпя "Пей, сърце" предпремиерно цели два пъти. Все още пазя някъде клип от изпълнението. Като цяло си направи доста добро шоу - пя Хабиби, Пак ли, слезна от сцената и дойде при нас. Доста разчупена беше. Естествено, навсякъде с нея беше и един охранител... 

Стига й толкова. Нови песни приемам само ако са като

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Lelqtian каза:

И на мен. Чудесен повод да си я припомним!

 

Уникална е! Любимата песен на мен и на майка ми на Магда. Бях много малък и винаги като излизахме искахме да ни я пуснат! :D Майка обожава Магдето и аз покрай нея....

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , pechenko каза:

 

Това е може би най-добре развиваният профил на чалгарка. 

meanwhile

Вече надхвърля 10М. Силно се надявам да остане с такъв интерес до края на лятото, заслужава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

радио Сигнал плюс в Открит Микрофон-2.10.08:

https://www71.zippyshare.com/v/6BsuETrL/file.html

И от 8.05.2008;

https://www14.zippyshare.com/v/kQaMDCu5/file.html

Внимание, слушам първото интервю! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Тони Дачева: Тони Дачева- Усмихвай се, Ивана- Ах, тези пари, Соня Немска- Правена съм за ръцете ти, Преслава- Да гори в любов, Тони Дачева- Огън и вода, Емилия и Тони Стораро- Отиваш си, Фики- Аз измръзнах, Тони Дачева- Чудото любов, Глория- Пясъчни кули, Деси Слава- След 1000 жени, Галена и Миле Китич- Добре ли си, Тони Дачева- Играч, Милко Калайджиев- Буксувай на място, Ваня- Богиня. Следва още.

95667101_3185632558125673_4575388347865759744_o.jpg

Да гори в любов и Богиня🥰

Яла, яла хаби!

 

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Счети каналът в Ютюб наистина е много добре развит, но тия точки • вместо тирета ме (не знам защо) дразнят мноого. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Beat. каза:

IMG_20200503_180237.jpg.a4f9fa8dd1086925efe262c47e1b9674.jpg

Кой визира под "количество"? Ариа?

Само в Сигнал може да спечели Джула при наличието на поне 5 по-големи хита.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Beat. каза:

IMG_20200503_180237.jpg.a4f9fa8dd1086925efe262c47e1b9674.jpg

Кой визира под "количество"? Ариа?

Който и да визира, няма право да плюе никоя друга певица. Има още 3 хита да ни даде, за да забравим, че е пускала онези "песни" през 2019-та. 

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Beat. каза:

IMG_20200503_180237.jpg.a4f9fa8dd1086925efe262c47e1b9674.jpg

Кой визира под "количество"? Ариа?

Коя визира какво? Още не съм се запознал с това коя е тая, а вече се е надула!? 

преди 14 минути, Willy каза:

Поздравете се с този masterpiece с над 7М 🥰

 

Редовно се поздравявам с това!

преди 3 минути, Kriminal каза:

Който и да визира, няма право да плюе никоя друга певица. Има още 3 хита да ни даде, за да забравим, че е пускала онези "песни" през 2019-та. 

Още!? Че кога е имала?

 

Поздрав с тези хитове на Даниел Ганев!

 

  • Like 1
  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...