Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, retr0 каза:

Аз може и да я бъзикам тук, но също я харесвам искрено. Изглежда ми осъзнат, интелигентен човек на ръба на нервна криза поради някаква причина в последните години. Песните й в повечето случаи са ми харесвали, имаше нюх едно време. Кусура й е само това, че не може да приеме напълняването си и се опитва да го прикрие по толкова смешен начин , но като се замисля, всеки има някакъв комплекс, просто при нея е два пъти по-тежко изразен. Едва ли е приятно от секс-символ да се превърнеш в бухта, дори не се бъзикам. Представете си го, а сега си представете многохилядна аудитория да е свидетел на това нещо и да коментира, да се присмива на  промяната, която самите вас ви трови. Лошата страна на славата. Ако очакваш някой да ти каже, че Андреа го е впечатлила с глас - едва ли. 

Остави го това едно време ... ясно е, че имаше яки песни, добри видеа, постигна немалко и т.н ... аз неслучайно попитах него. Първо не е българин, второ е малък ... интересно ми е какво го е впечатлило в нея. 

Иначе Андреа е всичко друго, но не и осъзнат човек. Не мога да правя личностен портрет на някого, когото не познавам, но ми се струва, че за да е подложена на цялата тая гавра в момента, не е без причина. 

Замислям се какъв човек е била Андреа, когато е била както ти казваш секс-символ, успешна, развиваща се и т.н ... дали пък не си заслужава случващото се?

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Аз говоря след като падне извънредното положение. Аз не съм излизала от нас освен до магазин, аптека или до работа. 

Е кеффф. Не търсиш ли работа??? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, retr0 каза:

Ами чел съм някакви неща тук от разни потребители как е прецаквала колежките си и т.н, та определено може кармата да играе голяма роля в нейния случай. 

И аз съм чел за колежките, но може би не е само това. Но не ми се навлиза в дълбоки анализи за нея. Би следвало случващото се да промени мирогледа й и да израсне като човек, въпреки че с нищо не показва това да се случва.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, zai4eto82 каза:

Аз говоря след като падне извънредното положение. Аз не съм излизала от нас освен до магазин, аптека или до работа. 

Ми и аз това казвам де, то докат падне положението и карантията, може да е станало октомври. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Топ 2 на 2018. Нямат омръзване тези две песни, страшен топ!

 

Уф, пак щях да почна как едната се слуша и днес, а другата никой не я помни, но се сетих как народа се оплаква как само тия двете били дъфкани, така че напрао млъквам. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Vancho каза:

И аз съм чел за колежките, но може би не е само това. Но не ми се навлиза в дълбоки анализи за нея. Би следвало случващото се да промени мирогледа й и да израсне като човек, въпреки че с нищо не показва това да се случва.

Пътува доста, чете книги, общува с хора от различни култури, задържа връзката си с Кубрат и т,н. Кое те кара да мислиш, че не израства? Това с обработването на снимките не е отчаяние по старата Андреа, а сигурен начин да се пише за нея - и ето, вече сигурно 5 години не спират. Дали освен израснала, не е и прекалено хитра? :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Уф, пак щях да почна как едната се слуша и днес, а другата никой не я помни, но се сетих как народа се оплаква как само тия двете били дъфкани, така че напрао млъквам. 

Откога живеем за народа?! Неоспорван факт е това което си написал. Да си припомним и любимото ми от вече далечната 2015:

 

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Vancho каза:

Остави го това едно време ... ясно е, че имаше яки песни, добри видеа, постигна немалко и т.н ... аз неслучайно попитах него. Първо не е българин, второ е малък ... интересно ми е какво го е впечатлило в нея. 

Иначе Андреа е всичко друго, но не и осъзнат човек. Не мога да правя личностен портрет на някого, когото не познавам, но ми се струва, че за да е подложена на цялата тая гавра в момента, не е без причина. 

Замислям се какъв човек е била Андреа, когато е била както ти казваш секс-символ, успешна, развиваща се и т.н ... дали пък не си заслужава случващото се?

Слушал съм Хайде опа като Милица Павлович ѝ направи кавър "Танго" и това бе първата българска песен която съм чул, без дори да знам, че съществува нещо наречено "чалга". Ако знаех, щях да я слушам отдавна. 
Можеш ли да ми разкажеш за "мръсотиите" които е правила Андреа, защото виждам тук често да се говори за такива неща, но без да се обяснява. 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа ако беше умна сега щеше да върви по стъпките на Ана Николич — след рязкото качване на многото килограми, тя отслабна (с тренировки, някои казват и че си е смалила стомаха хирургически, но на повечето хора не им пука, както и на мен), направи някви "хапчета за отслабване" дето ги продава за 200лв, завърна се с УНИКАЛЕН албум, на чиято корица сегашната, слабата Ана чете вестника "Булшит Нюз" с най-ужасната ѝ снимка, където е имала повече от 100 килограма, заснета от папараците, която е била в жълтите вестници 24/7. 

DF1C323E-45A0-484B-9B0D-9205F91FA2B4.jpeg
И сега е с албум но1. с огромни успехи и албумът наистина е много як. 

Всичко това, ама АКО БЕШЕ УМНА... 

  • Like 7
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Откога живеем за народа?! Неоспорван факт е това което си написал. Да си припомним и любимото ми от вече далечната 2015:

 

Нека си припомним тогава и видеоклипа с главно Л на 2016

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Kriminal каза:

Андреа ако беше умна сега щеше да върви по стъпките на Ана Николич — след рязкото качване на многото килограми, тя отслабна (с тренировки, някои казват и че си е смалила стомаха хирургически, но на повечето хора не им пука, както и на мен), направи някви "хапчета за отслабване" дето ги продава за 200лв, завърна се с УНИКАЛЕН албум, на чиято корица сегашната, слабата Ана чете вестника "Булшит Нюз" с най-ужасната ѝ снимка, където е имала повече от 100 килограма, заснета от папараците, която е била в жълтите вестници 24/7. 

DF1C323E-45A0-484B-9B0D-9205F91FA2B4.jpeg
И сега е с албум но1. с огромни успехи и албумът наистина е много як. 

Всичко това, ама АКО БЕШЕ УМНА... 

Андреа е като Сандpа Африка вече, вече и' мина времето. 

Анелия е еквивалент с Беквалац. А за Ана не знам кои би парирал, иначе албума и' е страхотен. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Kriminal каза:

Андреа ако беше умна сега щеше да върви по стъпките на Ана Николич —

завърна се с УНИКАЛЕН албум, на чиято корица сегашната, слабата Ана чете вестника "Булшит Нюз" с най-ужасната ѝ снимка, където е имала повече от 100 килограма, заснета от папараците, която е била в жълтите вестници 24/7. 

DF1C323E-45A0-484B-9B0D-9205F91FA2B4.jpeg
И сега е с албум но1. с огромни успехи и албумът наистина е много як. 

Всичко това, ама АКО БЕШЕ УМНА... 

Вече знаем коя снимка ще е на корицата на Андреа, с надпис "РамаШит Нюз"!

Screenshot-20200501-235640-Google.jpg

  • Haha 4
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Alter Ego каза:

Андреа е като Сандpа Африка вече, вече и' мина времето. 

Анелия е еквивалент с Беквалац. А за Ана не знам кои би парирал, иначе албума и' е страхотен. ❤️

Сандра ще смаже с новата песен😉

Дано и Андреа

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Runevski каза:

Нещо от другия канал на майката на Полина 😁

 

Секирата реже яко!🤣

Може ли пак да постнеш другия канал, ако не ти е тежко?

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...