Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, DarkChild каза:

Че сега да не е по градски?

Вече не се тресе така 😭

преди 33 минути, presi_fen! каза:

Тази Полина ми беше адски симпатична , имаше много добри попадения. А за визията беше една от най-красивите , много секси парче беше всеки би се изкушил на такава естествена красота. Точно мой вкус жена беше , сега в ден днешен незнам как изглежда , някой има ли нещо актуално от нея инстаграм , фейсбук? 

Показаха няколко страници назад 😭

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

Свалячи - хит! Много ме кефи Талисман и Как съм в любовта мене.

А на Магда любима ми остава НАЛИ ТИ КАЗАХ! ❤️ 

И на мен. Чудесен повод да си я припомним!

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Четох в коментарите че е щастлива и има детенце. Явно на това се дължи напълняването й.

И на лекарства и общо занемаряване. Нищо чудно Андреа да е на същите хапчета.

преди 1 час, Lelqtian каза:

И на мен. Чудесен повод да си я припомним!

 

Транзит минавам! Имаше и готин ремикс.

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Трио Сопрано в 20:00 само: Галена и Десислава- В Твоите очи,  Веселин Маринов- Жена на токчета, Борис Дали- Пиян. Всички останали песни се повтарят от 11:00 затова не съм ги написала. 

Днес ще бъдем с хитове, избрани от Тони Дачева:

 

95667101_3185632558125673_4575388347865759744_o.jpg

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Fast каза:

Където си свикнала.

Фатален петък:

https://www58.zippyshare.com/v/2y4xC6rA/file.html

Жадни за любов:

https://www70.zippyshare.com/v/VDQHFkgl/file.html

Любов нетрайна:

https://www16.zippyshare.com/v/t7YRWzjq/file.html

Обичах те до полуда:

https://www39.zippyshare.com/v/KosjFDYC/file.html

Сладко желание:

https://www83.zippyshare.com/v/YcZwpaNs/file.html

Ти си върхът:

https://www107.zippyshare.com/v/ADr5lv0m/file.html

Тежка клетва:

https://www110.zippyshare.com/v/h2KsGzQg/file.html

Невъзможна любов:

https://www75.zippyshare.com/v/sqwHCidW/file.html

 

Промоция на Полина- Сладко желание:

https://we.tl/t-Wb7n0bljsY

Аз имам голям архив клипове на Планета на всички изпълнители от предишни години повечето, от които ги няма в нета вече.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Тони Дачева: Тони Дачева- Усмихвай се, Ивана- Ах, тези пари, Соня Немска- Правена съм за ръцете ти, Преслава- Да гори в любов, Тони Дачева- Огън и вода, Емилия и Тони Стораро- Отиваш си, Фики- Аз измръзнах, Тони Дачева- Чудото любов, Глория- Пясъчни кули, Деси Слава- След 1000 жени, Галена и Миле Китич- Добре ли си, Тони Дачева- Играч, Милко Калайджиев- Буксувай на място, Ваня- Богиня. Следва още.

95667101_3185632558125673_4575388347865759744_o.jpg

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе да не би да има някакъв скандал между Бони и Съни Мюзик. Старите и хитове имаха милиони в канала на Съни до преди няколко месеца, а сега всичко е изтрито... 

 

На Мелинда пожелавам успех. Страхотен талант, но не я виждам без компания зад гърба и. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Абе да не би да има някакъв скандал между Бони и Съни Мюзик. Старите и хитове имаха милиони в канала на Съни до преди няколко месеца, а сега всичко е изтрито... 

То покрай Бонка винаги има цигански панаири. Напоследък съвсем е изкукала - тепърва ще гледаме сеир като одъртее. 

  • Like 2
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

То покрай Бонка винаги има цигански панаири. Напоследък съвсем е изкукала - тепърва ще гледаме сеир като одъртее. 

Тя Бонка се взела много насериозно след “Време е” , тя наистина е изкукуригала егото и е до небето. Лорена хубаво я подреди на наградите!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, presi_fen! каза:

Тя Бонка се взела много насериозно след “Време е” , тя наистина е изкукуригала егото и е до небето. Лорена хубаво я подреди на наградите!

Пълен потрес е Бонка. На 2 пъти се опитах да работя с нея, но няма такава гад. Просто не става. Доколкото разбрах и Емилия, която и беше озвучител няколко години и каквото се сетиш още, ѝ е била шута.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Магда с първите си 2 албума беше много успешна. Почти се бе доредила до А групата. С третия обаче не и се получи и от там все на долу. Цяло чудо е, че още не се е отказала. 

 

Един от последните и хитове:

 

 

  • Like 2
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Тони Дачева: Тони Дачева- Усмихвай се, Ивана- Ах, тези пари, Соня Немска- Правена съм за ръцете ти, Преслава- Да гори в любов, Тони Дачева- Огън и вода, Емилия и Тони Стораро- Отиваш си, Фики- Аз измръзнах, Тони Дачева- Чудото любов, Глория- Пясъчни кули, Деси Слава- След 1000 жени, Галена и Миле Китич- Добре ли си, Тони Дачева- Играч, Милко Калайджиев- Буксувай на място, Ваня- Богиня. Следва още.

95667101_3185632558125673_4575388347865759744_o.jpg

Отново След 1000 жени е тук. Имам чувството, че след Тръгвай си, В твоите очи и Болка моя, това е най избираната песен от колеги. Недоумявам как няма поне 5-6 милиона. Добра музика, силен текст, че и клип на ниво. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Емилия освен като Счетоводителка и като Озвучителка ли се изживява??

Мхм.😂 Жената си заряза работата в тото пункта, за да ходи по гъза на голямата звезда. Викам миналата година "Дай да направим караоке на "Време е"", при което Бони ми казва "Ооооо, не! Никъде няма да си качвам инструменталите, защото колегите ще почнат да ги пеят, няма да си изкарват участията на мой гръб."🤣

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Мхм.😂 Жената си заряза работата в тото пункта, за да ходи по гъза на голямата звезда. Викам миналата година "Дай да направим караоке на "Време е"", при което Бони ми казва "Ооооо, не! Никъде няма да си качвам инструменталите, защото колегите ще почнат да ги пеят, няма да си изкарват участията на мой гръб."🤣

Не всички са прекрасни като страхотната Джен! Боли ме,че вече 5 месец няма нова песен от нея.😭💔

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, presi_fen! каза:

Тя Бонка се взела много насериозно след “Време е” , тя наистина е изкукуригала егото и е до небето. Лорена хубаво я подреди на наградите!

Бахти надувката - тя като имаше наистина големи хитове едно време, сякаш не беше толкова хахава. Егенето не прощава! Да взима пример от Софка. Рокса отрано е като Бони, че и по-зле ще е. 

преди 4 минути, Slavi каза:

А Магда с първите си в албума беше много успешна. Почти се бе доредила до А групата. С третия обаче не и се получи и от там все на долу. Цяло чудо е, че още не се е отказала. 

 

Един от последните и хитове:

 

 

Много брутално вие в тая песен. :D  Май си прееба кариерата покрай Красьо Черния. 

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Емилия освен като Счетоводителка и като Озвучителка ли се изживява??

Тамън това щях да попитам, но видях, че си ме отменил. Емилия Мултитаскинга! 

преди 1 минута, Slavi каза:

Отново След 1000 жени е тук. Имам чувството, че след Тръгвай си, В твоите очи и Болка моя, това е най избираната песен от колеги. Недоумявам как няма поне 5-6 милиона. Добра музика, силен текст, че и клип на ниво. 

Но и може би искат да изберат нещо на Деса и гледат кои са последните й песни, по съвет на Планета. 

преди 1 минута, mitak_94 каза:

Мхм.😂 Жената си заряза работата в тото пункта, за да ходи по гъза на голямата звезда. Викам миналата година "Дай да направим караоке на "Време е"", при което Бони ми казва "Ооооо, не! Никъде няма да си качвам инструменталите, защото колегите ще почнат да ги пеят, няма да си изкарват участията на мой гръб."🤣

Надя Тотото не харесва това! 

Между другото, много певици разсъждават като нея за инструменталите. :D :D Да си вземат сръбския синбек и да й серат на сурата! 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не всички са прекрасни като страхотната Джен! Боли ме,че вече 5 месец няма нова песен от нея.😭💔

Мисля, че сега е моментът да заснеме няколко тв версии в двора на селската им къща - минимум народни китки! 

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не всички са прекрасни като страхотната Джен! Боли ме,че вече 5 месец няма нова песен от нея.😭💔

Е... то никой няма и без това... 😂

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Е... то никой няма и без това... 😂

Но тя може да прояви креативност! Колко му е да заснеме на стълбището някоя яка песен тип Задръж сърцето ми! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Само Андреа мачка като типична кралица с 2.

Чудно що Цура Янева се мота, уж албум и клип щеше да пуска - никога не се е съобразявала с участия, когато издава. Може Шиши да й е набил шута и сега да изкупва греха за загубеното време с нея с дарения към държавата. :D Клетата, сигурно се надява на участия по съборите, а дали ще има такива езопщо таз гудинъ? 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...