Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 35 минути, Willy каза:

Добре де, не виждат ли че дискотеките няма да им ги отворят поне до юли..да си пускат песните вече.

Дискотеки ще има на есен, какъв Юли :lol: Режим за плаж ще има, дискотеки обаче йок :laughing:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Съседът е надул "Планета", та се зачудих как така са се сетили за "Като летен грип", а то била избрана от Устата. Почна Коя с "Твоя бях" и човекът превключи на друг канал.:lol:

Ами нищо чудно. “Като летен грип” си е мега хит и още се котира.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все повече ме карат да осъзнавам колко е нелепо в тоя форум да защитаваме позициите на жанр и на певачки, на които от край време не им дреме да имат такова нещо като творчество, а само сезонен ритъм на конкретно място. Да си чакат дискотеките, аз пък ги чакам с интерес тях после да изсипят 50 песни накуп и да се разочароват, когато любимите им ди джеи както винаги отберат само няколко от тях. Ако хората въобще тръгнат отново по дискотеки скоро, имайки в предвид преживения страх напоследък и засилващата се финансова криза.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.04.2020 г. от 14:11, Амброжка. каза:

Това не е истина. Фотошопират я и ѝ разтеглят снимките, за да изглежда дебела! Как може една 40-килограмова жена, висока 470см, да бъде дебела?

  • Haha 8

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Това не е истина. Фотошопират я и ѝ разтеглят снимките, за да изглежда дебела! Как може една 40-килограмова жена, висока 470см, да бъде дебела?

Мда, реалната Дора е истински шедьовър на експерименталната физика. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Все повече ме карат да осъзнавам колко е нелепо в тоя форум да защитаваме позициите на жанр и на певачки, на които от край време не им дреме да имат такова нещо като творчество, а само сезонен ритъм на конкретно място. Да си чакат дискотеките, аз пък ги чакам с интерес тях после да изсипят 50 песни накуп и да се разочароват, когато любимите им ди джеи както винаги отберат само няколко от тях. Ако хората въобще тръгнат отново по дискотеки скоро, имайки в предвид преживения страх напоследък и засилващата се финансова криза.

Подкрепям напълно. Да продължават да си чакат дискотеките да отворят през 2021. Но и дори тогава ако хората нямат пари, пак няма да им ходят по участията и съответно никой управител няма да се навие да даде 5 бона за един гол плейбек. 
Да се ориентират към концертната сцена, поне билетите са на по-нормални цени. Само че, с тези клубни песньовки голяма зала не се пълни. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Все повече ме карат да осъзнавам колко е нелепо в тоя форум да защитаваме позициите на жанр и на певачки, на които от край време не им дреме да имат такова нещо като творчество, а само сезонен ритъм на конкретно място. Да си чакат дискотеките, аз пък ги чакам с интерес тях после да изсипят 50 песни накуп и да се разочароват, когато любимите им ди джеи както винаги отберат само няколко от тях. Ако хората въобще тръгнат отново по дискотеки скоро, имайки в предвид преживения страх напоследък и засилващата се финансова криза.

Подкрепям напълно. Да продължават да си чакат дискотеките да отворят през 2021. Но и дори тогава ако хората нямат пари, пак няма да им ходят по участията и съответно никой управител няма да се навие да даде 5 бона за един гол плейбек. 
Да се ориентират към концертната сцена, поне билетите са на по-нормални цени. Само че, с тези клубни песньовки голяма зала не се пълни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Ами нищо чудно. “Като летен грип” си е мега хит и още се котира.

 

Еми, лятото явно ще си мине под знака на грипа, така че Райна уцели от тотото - ще се въртят гюбеци вкъщи, като нема дискотеки.

преди 2 часа , SG каза:

Ако хората въобще тръгнат отново по дискотеки скоро, имайки в предвид преживения страх напоследък и засилващата се финансова криза.

На мен пък ми се ходи повече отвсякога. Сал да ги отворят, веднага отивам! Искам да разпусна под звуците на Шефът и Шефката! Винаги ще се намерят 5-10 лв за вход! 

преди 1 час , Beat. каза:

Не ни трябват дискотеки, имаме си Чалгавизия и Любимите хитове!

И ти си прав! ❤️ Ако и това го нямаше, отдавна да съм се самоубил! 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Alter Ego каза:

Слушаме ли майски хитове? Странно как Анче досега не е изръсила някой бисер по повод коронавируса. 😁

 

В лайфа на Дамян беше много заета да разказва как е чистила барбекюто си. 😁

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Alter Ego каза:

Слушаме ли майски хитове? Странно как Анче досега не е изръсила някой бисер по повод коронавируса. 😁

 

Май 2016 е родил три песни с над 20М, две от които вече гонят 30М. Паметен месец!

 

  • Like 2
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Alter Ego каза:

Императрицата заслужава повече милиони! 😥

 

Да, сетих се и за нея. Жесток проект, даже Ката изкопира идеята за видеото.😁

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой е надул фолклорният албум на Райна на макс. Голяма звезда стана в Мк с фолк песните, не знам как досега не са я поканили да гостува.

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Някой е надук фолклорният албум на Райна на макс. Голяма звезда стана в Мк с фолк песните, не знам как досега не са я поканили да гостува.

Aз  сложих песните на USB на баба ми, да си ги слуша по радиото. 😂

Тази ми е фаворит 🤗

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Alter Ego каза:

Aз  сложих песните на USB на баба ми, да си ги слуша по радиото. 😂

Тази ми е фаворит 🤗

 

Страхотни са. На мен особено ми харесват тези две:

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Kriminal каза:

Клик клик!

5319C4D6-0F5C-4410-B19F-35B275B2FD14.jpeg

Андреа — Клик Клик

Музика и аранжимент: Оцко

Текст: ДжейХепс Продакшън

#СУУН

Клипът е сниман в 8-мата димензия

BFA382AE-DF76-4D34-AE77-E61B8CEFD99B.jpeg

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Kriminal каза:

Клик клик!

5319C4D6-0F5C-4410-B19F-35B275B2FD14.jpeg

Явно се готви за пробив у Холивуд като го отворят. 100% ще я вземат за следващата версия на Пришелеца, дори ще спестят сумати мънгизи от специални ефекти - хем ще е в главната роля, хем сама ще си прави обработката! Успеха и е в кърпа вързан. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Някой е надул фолклорният албум на Райна на макс. Голяма звезда стана в Мк с фолк песните, не знам как досега не са я поканили да гостува.

Тя е имала много турнета, дори през 2013 ако не се лъжа, беше обявена за най-популярната българка в Македония. 

Нямам търпение за новия фолклорен албум, който излиза веднага след като падне извънредното положение. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Тя е имала много турнета, дори през 2013 ако не се лъжа, беше обявена за най-популярната българка в Македония. 

Нямам търпение за новия фолклорен албум, който излиза веднага след като падне извънредното положение. 

Да, ама след Тежко мина младостта не минава събиране без нейна фолклорна песен. Иначе от поп-фолк песните й, Като летен грип е една от малкото Бг песни които се пускат всяко лято.

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Да, ама след Тежко мина младостта не минава събиране без нейна фолклорна песен. Иначе от поп-фолк песните й, Като летен грип е една от малкото Бг песни които се пускат всяко лято.

Жестока е тая песен. На мен Райна винаги ми е била в топ 5! :P Преслава, Глория, Анелия, Райна.... обожавам почти всяка една тяхна песен. :) 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...