Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 58 минути, Fast каза:

ZtkHFyJ.png

Твърдеше се, че Полина и Биляна са въртели номера на Поля! Приличат на египтянка, македонка и волдовка - в тази последователност! Но си бяха по-интересни времена, имаше конкуленция и не се знаеше коя ще изплува. Ето, Яница пее отпреди трите и сега е много актуална, а две от тях изчезнаха. Галя, ако не беше амбициозна и с нюх, също да я бяхме забравили. Пайнера буташе само Преса, а можеше да създаде няколко звезди. Теда Александрова сама се създаде, Джена също. Цура се създаде чрез Свинята. Андра ясно и тя. Срамно е, че 15-16 години по-късно няма никоя, която да конкурира Преса и Галя, изключвам Счети, Анелия, Емануелция... Всичките са дърти вече. 

 

П.С. Всичко на Поля в нета се поддържаше от майка й и брат й. Тя не знаеше как да борави с компютър, а телефоните не бяха на мода.

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Ха, ха, ха! Колко са смешнииииииии!!!!!!!! 

Бесни селянки, на пръв поглед! Но, като се вгледах, Биляна е най-добре - прилича на водеща на вечеринката, тип Женя Маратонката :D Полина всъщност си е добре, просто много гадна мода ботуши. Галена е като избягала от някое кабаре и дошла да се щракне с любимата си певица :D 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Бесни селянки, на пръв поглед! Но, като се вгледах, Биляна е най-добре - прилича на водеща на вечеринката, тип Женя Маратонката :D Полина всъщност си е добре, просто много гадна мода ботуши. Галена е като избягала от някое кабаре и дошла да се щракне с любимата си певица :D 

Просто са "Неустоими" :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ceca.mp3 вярно е някой от форума. :D Уж не харесваше Гергана, а сега изведнъж...B)

П.П. Галче, виж, поставят Гери пред Джексъна! Сега вече ако не я поканиш за дует...

gergana ceca.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Голямо облизване пада на всяка тв версия! 

На Милица се надпреварват кой ще играе повече! Истински хит! 

Нали и онази Жулиета имаше същата песен. Май се казваше "Колекция от сърца". Сигурно Поля я е пребила, че и е окрала песента и затова Жула се отказа. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Нали и онази Жулиета имаше същата песен. Май се казваше "Колекция от сърца". Сигурно Поля я е пребила, че и е окрала песента и затова Жула се отказа. 

Мноо я! Това да не ти е Соня Ножчето, дето плаши гаргите? Поля направо пристъпва към действие! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Willy каза:

Това беше ли хит?

 

По-скоро мини хит или популярна песен беше, но далеч от успеха на мега хитовете "Дай жега" и "Най-добрият". 

Вчера случайно си припомних тази песен. Уникална Мара отвсякъде. Къде и отиде гласа не знам и защо спря да пее в песните си а само преиграва.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Това беше ли хит?

 

Беше си доста популярна. Мария изкърти 2-3 години с брутални песни от Кости и после пак тръгна надолу. Преслушай целия и албум “13”, от първата до десетата песен са топ отвсякъде.:yoji:

  • Like 2
  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Ани Хоанг в 20:00 само различните песни: Галена- Тихо ми пази, Анелия- Генерал, Цветелина Янева- Влез, Преслава- Пиян, Деси Слава- В друг живот. 

Днес ще бъдем с хитове, избрани от Устата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Устата: Устата- Гали, гали, гали, Райна- Като летен грип, Милко Калайджиев- Професор, Кали- Като те почна, Устата- Давам се целия, Анелия- Сложно- невъзможно, Веселин Маринов- Лятна жълта рокля, Ивана- Като на 17, Устата- Много ли си смел, Глория- Крепост, Галена- Дяволът ме кара, Преслава- Лъжа е, Илиян- Хвани ме, ако можеш, Милко Калайджиев- Време за избухване, Анелия, Десислава, Преслава- Leila Pala Tutе. Следва още.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съседът е надул "Планета", та се зачудих как така са се сетили за "Като летен грип", а то била избрана от Устата. Почна Коя с "Твоя бях" и човекът превключи на друг канал.:lol:

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сефте се загледах в гъзарския клип! Анелия е или гадателка, или е участвала в създаването на вируса! Ето защо няма нужда да пуска нова песен през 2020. С един хит - две години! 

Може да се насладите на Анелия като медицинска сестра към края на лентата!

 

  • Wow 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Добре де, не виждат ли че дискотеките няма да им ги отворят поне до юли..да си пускат песните вече.

юли ? без ваксина няма да отворят чалкотеките

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Добре де, не виждат ли че дискотеките няма да им ги отворят поне до юли..да си пускат песните вече.

И аз мисля, че е малко оптимистично на тоя етап, но все пак Абсурдистан, всеки прави квот си иска и малко хора слушат официалните препоръки. От вчера май пак опашки за излизане от София. Та така че колко му е дискотеките да си отворят, и който иска да си мре от вирус да си обикаля по тях? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Gerganafen каза:

Съседът е надул "Планета", та се зачудих как така са се сетили за "Като летен грип", а то била избрана от Устата. Почна Коя с "Твоя бях" и човекът превключи на друг канал.:lol:

Абсолютно съм съгласен с него. По-скоро бих си причинил песен на Устата, отколкото на Коя? 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...