Jump to content



Чалгавизия 6 - Балканска музика


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

Темата е отворена за по-малко от 24ч. и вече сме минали бройката участващи в Чалгавизия 5. Иска ми се този едишън да е успешен като първите и затова ще си позволя да тагна и да наспамя известията на всички предишни участници, ако искат да вземат участие и сега.

@DjBS, @WindWalkerMonk, @.close to me., @payner_tv, @z_o_, @Runevski, @NazzkO, @Slavi, @Starboy, @PHILIPP PLEIN, @-A., @Гальо, @stereoto_, @mimchyyy9, @Kremito, @Putin, @gogo, @Senhor, @NICK., @SG

Ще мога да реагирам довечера. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Край на записите!

Малко по-рано, но за да пусна гласуването в полуфиналите още днес, че утре имам нещо работа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

След малко стартира и гласуването!

Ами повечето песни не съм ги слушал и ги жиждам за първи път! Трябва да ги слушам ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1Plc--sIrqt92JF9OZ_oF8s5YQ1Xv0EgH/view?usp=drivesdk


НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!

*ще ви помоля да гледате видеото преди да гласувате. 5-6 минути е и включва всички песни с заглавията*
7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

@Vancho, @-A., @petya1, @Willy, @ceco, @Denis, @Mr. Greshen, @Senhor, @asylum, @Beat., @pechenko, @BobiTo, @GSA както и топ 2 от предишният едишън - @Gadinata и @Амброжка..

 

Краен  срок за гласуване: 12.02 - 21:00ч.

Успех!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, THE IIconic каза:

Ами повечето песни не съм ги слушал и ги жиждам за първи път! Трябва да ги слушам ли?

Ами за да не ги слушате всички песни по 3-4 минути, направих видео с по 15-20 секунди от всяка песен и съм изписал заглавията им за да може да гласувате.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1QuBBx1oDoZT4XMjAmQL64qOEUM4ZCcQJ/view?usp=drivesdk


НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!

*ще ви помоля да гледате видеото преди да гласувате. 5-6 минути е и включва всички песни с заглавията*
7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

@Blueberry, @THE IIconic, @NICK., @meleto, @payner_tv, @.close to me., @gogo, @devotioner, @ANGEL, @DevilWish, @dan!el, @Donatella, @xroflx9, както и топ 2 от предишният едишън - @Gadinata и @Амброжка..

Краен  срок за гласуване: 12.02 - 21:00ч.

Успех!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пътувам към летището и няма как да ги слушам затова ще гласувам според това колко са ми познати заглавията. Пиша това за да знае @Blueberry кого да черпи когато победи,а и да продължа да й се мазня както твърдят някои. *маз маз* Целувчици!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Willy каза:

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1Plc--sIrqt92JF9OZ_oF8s5YQ1Xv0EgH/view?usp=drivesdk


НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!

*ще ви помоля да гледате видеото преди да гласувате. 5-6 минути е и включва всички песни с заглавията*
7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

@Vancho, @-A., @petya1, @Willy, @ceco, @Denis, @Mr. Greshen, @Senhor, @asylum, @Beat., @pechenko, @BobiTo, @GSA както и топ 2 от предишният едишън - @Gadinata и @Амброжка..

 

Краен  срок за гласуване: 12.02 - 21:00ч.

Успех!

Видеото не ми тръгва. 

Моля за списък с песните, но така че да мога да им копирам заглавията. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Donatella каза:

Аз защо не съм тагнат, или просто знаеш, че ще гласувам за теб! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...