Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 37 минути, Slavi каза:

 

 

Колкото до салама, Зайка ще те научи как да го ядеш, без да се давиш❤️

Дори Зайка в момента може да се включи на лайв от дискотеката да покаже нагледно.

  • Like 1
  • Haha 6
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Kitty каза:

Вие правите ли нещо друго, освен да скиторите по дискотеките и да обсъждате на Коцьо Белото бельото и ежедневието му? Данъци плащате ли, или още живеете при мама и тате?

а ти източваш парите на здравната каса

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Donatella каза:

а ти източваш парите на здравната каса

Нищо не източвам, всичко е в болната ти фантазия. Източвачите са онези с костюмите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Някой е нарекъл Кити ПОЛИНА! 

 

Ох, не могааааааа

https://www.kaldata.com/forums/topic/261093-всичко-за-кабинета-бойко-борисов-3/?do=findComment&comment=4620311 

О не мога просто, аз обратното - така се размях едно хубаво, че ся цял ден няма да мога да спя. 

А бисерите са твърде много, за да си харесам само един

преди 6 часа , Kitty каза:

Никой не ме е поканил да обсъждам политиката в някоя тема тук. Ама и много наивници има тук, главно от женски пол, дето сънуват мокри сънища с Борисов, който е вече старец. Кой го знае как хърка шумно като спи.

Вие сигурно сте обсъждали най - много цветовата гама на спалнята му. Ние обсъждаме по - сериозни неща от интериорния дизайн.

Па що някой трябва специално да те кани? Направи една тема за политика, да обсъждаме. Или Мики Маус от 97ма година. Мисля че имах всички броеве от тогава, ша питам дали са оцелели и да ти ги пратя на Берковица? 

преди 5 часа , Kitty каза:

Нищо не източвам, всичко е в болната ти фантазия. Източвачите са онези с костюмите.

Ти дето нямаш една минута трудов стаж недей търси сметка кой е източвач и кой си плащал данъците.

  • Like 6
  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Kitty каза:

вместо да се лигавите като 10 - годишни, почнете да се държите сериозно и отговорно. Нали претендирате да сте големи и сериозни?

Кой каза? Аз лично не претендирам за нищо ;) 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DarkChild каза:

@Blueberry, признай си, сънуваш ли мокри сънища с Борисов?

Не, но за да не ми е сухарски коментара, ще споделя, че като малка харесвах Сергей Станишев.

Мокри сънища не е имало.

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Мокри сънища не е имало.

И аз не споделям мокри сънища с тиквеник като него, ако на изборите пак спечели, няма да преживея четвърти негов мандат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

И един млад мъж до мен на бара ми каза: Искаш ли да отидем в тоалетната и аз естествено му отказах. Какви боклуци има в тези дискотеки. 

Тоя па... По теб Борис Дали и Константин точат лиги, за какъв се е помислил изобщо? 

 

Кити се давила със салам. Можеш ли да и дадеш уроци как да яде салама без да се дави? 

  • Haha 9
  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Кити се давила със салам. Можеш ли да и дадеш уроци как да яде салама без да се дави? 

Да и в Калдата направи тема дали може да се задушиш и да умреш от парче салам. Има и други интересни теми в този форум, разгледайте ги.

  • Haha 4
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, z_o_ каза:

Да и в Калдата направи тема дали може да се задушиш и да умреш от парче салам. Има и други интересни теми в този форум, разгледайте ги.

Информирани сме. Следваме я във всеки възможен форум. Разбрахме, че е на ти и с политиката, има бунтарска природа, гледа криминални канали и като нищо да е далечна потомка на изстрадалата Ане Франк. Общо взето Кити е всестранно развита личнист. Само тя ще оправи държавата. 😭❤️

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 2
  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

B

преди 1 минута, Slavi каза:

Информирани сме. Следваме я във всеки възможен форум. Разбрахме, че е на ти и с политиката, има бунтарска природа, гледа криминални канали и като нищо да е далечна потомка на изстрадалата Ане Франк. Общо взето Кити е всестранно развита личнист. Само тя ще оправи държавата. 😭❤️

Преродената Ане Франк* Неслучайно в Калдата се пише Анне.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Кити се давила със салам. Можеш ли да и дадеш уроци как да яде салама без да се дави? 

Като нищо Зайка да и препоръча да мушне салама на друго място следващия път. 🤭

Засрамили сме нашата мама Котарачка и се е извинила пред сериозните хора в Калдата за поведението ни.

https://www.kaldata.com/forums/topic/261093-всичко-за-кабинета-бойко-борисов-3/page/868/?tab=comments#comment-4620625

  • Haha 8
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и една интересна тема на Кити в Калдата, тази жена явно никога не е била обичана от родителите си:

https://www.kaldata.com/forums/topic/290310-за-несамостоятелността/

 

А тази е за съперницата и: http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjtg7fJ-ODqAhVDxosKHZWKDVMQFjAAegQICBAB&url=http%3A%2F%2Fwww.cosmopolitan.bg%2Fforum%2Fviewtopic.php%3Ff%3D4%26t%3D28978&usg=AOvVaw0M7Z7HuHAVo7CFi2_Hn_Dc

 

Разгледайте профила и в Космополитън, там всички форумци са пропищели от нея и докладват на сестра и за проблемите.

  • Like 2
  • Wow 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нали съм под карантина, та от скука взех да чета темите там. Със сълзи се смях за салама. Попаднах и на двойника на една наша тема - за секса и хората с увреждания. Е, там хората май много не я знаят и са по-търпеливи от нас. Повече и влизат в положение, мъчат се да и помогнат, поне до едно време де 😀 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Цитат

 

Та да си дойдем на думата, на какво учи чалгата Анне? 

  Цитат

Ти дървата ми насече,  с половин кубик съм вече...  Трябва с твойте да ги слея,  ако искам да се сгрея...
 

  Цитат

Взех си аз мъжленце - умно и богато. Много често, братко, правя го рогато.

 

  Цитат

Мъдрият елен на есен пак рогата си свалил, катеричка знае как да ги сложи пак. Катерица се катери, място как не си намери? Бърка в своята хралупка орехи да хрупка.
 

  Цитат

Не така-евтина си,мила,  не така,ах,какво си пила  ама много,много се излагаш  второ качество като предлагаш

 

 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз регистрации не съм правила, само четох. Някой е намерил номера на майка и, звънял и. И общо взето във всеки форум пише. Тва от 1 форум да прелиташ в друг, нон стоп. И после иначе се жалва за очите си. 

Но ме застреля това, че не може да се къпе сама, щото сапуна много тежал. 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Wow 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нуждае се от помощ и родителите и' и тя. Сестра и' можеби ще може да и' помогне някак си, но след всичко прочетено и тук и там и в други форуми - наистина пожелавам да си намери щастието Кити. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Alter Ego каза:

Нуждае се от помощ и родителите и' и тя. Сестра и' можеби ще може да и' помогне някак си, но след всичко прочетено и тук и там и в други форуми - наистина пожелавам да си намери щастието Кити. 

Да прав си. Обаче родителите и са на възраст, остават им още няколко години живот и не се знае кой ще я гледа? Не иска нито асистенти, нито в дом за хора с увреждания, нито при сестра си, а иска някой да я дари с любов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, z_o_ каза:

Да прав си. Обаче родителите и са на възраст, остават им още няколко години живот и не се знае кой ще я гледа? Не иска нито асистенти, нито в дом за хора с увреждания, нито при сестра си, а иска някой да я дари с любов.

Четох... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Alter Ego каза:

Нуждае се от помощ и родителите и' и тя. Сестра и' можеби ще може да и' помогне някак си, но след всичко прочетено и тук и там и в други форуми - наистина пожелавам да си намери щастието Кити. 

Моля ти се.. тя не иска щастие, тя иска да се жалва, да я съжалява. И тук и там, където и да четох, хората се опитват да и помогнат тя си знае нейното. Момо тук преди време и предложи работа, от компютъра общо взето нищо да не прави и да изкарва едни 400-500лв, тя не можела. Ама може да прелита от форум във форум и да реве. На нея така и харесва, ако не беше така щеше всячески да се опитва да промени живота си. Има хора много по-зле от нея и се опитват и се борят, а тя. Принцеса била.

  • Like 4
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Arwity каза:

Моля ти се.. тя не иска щастие, тя иска да се жалва, да я съжалява. И тук и там, където и да четох, хората се опитват да и помогнат тя си знае нейното. Момо тук преди време и предложи работа, от компютъра общо взето нищо да не прави и да изкарва едни 400-500лв, тя не можела. Ама може да прелита от форум във форум и да реве. На нея така и харесва, ако не беше така щеше всячески да се опитва да промени живота си. Има хора много по-зле от нея и се опитват и се борят, а тя. Принцеса била.

Знам, всичко ми е ясно.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли смисъл на тая да и изреждам здравословните проблеми които има. Ето и още нещо което можете да видите в друг сайт: https://www.az-jenata.bg/a/12-semeystvo/9206-az-sam-s-disleksiya

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...