Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Спорен е въпроса какво сравняваш.

Мадона има най-дълготрайната кариера от всички тези, тя има поне 6-7 години преднина пред другите, освен това е почнала развитието си в далечната РОК ера. Това са други времена.

Мада човек, лакът брада има и най-много издадени албуми от тези певици мисля. Трябва да се има предвид, че тя все пак беше готова да се прави и на шут до последно за малко слава под прожекторите. Другите поне не изневериха тотално на стила си.

Има доста рекорди, при които различни певици бият Мадона. Всъщност и Утини, и Марая, и Селин бият Мадона по най-разнообразни показатели.

От воле се сещам за най-продавани албуми на жена - Мадона едва ли има някой с над 20-23 млн. копия. И да има, ще е Greatest Hits Collection някакъв. Другите певици имат студийни албуми с по над 30 млн. копия на продукт. Че някой от тях имат по два такива.

По номер 1 сингли в класациите също я бият. Знаем кой има най-много - Бийтълс, само с един по-малко Марая Кери и после надолу някъде там се мярка и Мадона, но Уитни Хюстън и Риана са преди нея. Така че....

Иначе по гей баровете Мадона винаги ще си остане по-предпочитана.

Не говорим за гей барове. Като хитове Мадона просто има повече. Даже сега погледнах се води за най - продаваната жена изпълнител в света.

Maдона е с 300 милиона, баба ти Селин е с 200 и то с 100000 албума. Марая и тя е с 200. Като турнета, само Селин може дори да се доближи до Мадона. Останалите две нергърки, нямат дори шанс. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Не говорим за гей барове. Като хитове Мадона просто има повече. Даже сега погледнах се води за най - продаваната жена изпълнител в света.

Maдона е с 300 милиона, баба ти Селин е с 200 и то с 100000 албума. Марая и тя е с 200. Като турнета, само Селин може дори да се доближи до Мадона. Останалите две нергърки, нямат дори шанс. 

Нека има. Ама хората нещо не цъкат на тях в тубата да си ги пуснат доброволно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , VulkoIsTheBest каза:

вирусни бактерии ::facepalm:: мислел, че от контекста се разбирало.

Няма как, защото няма такова нещо. И като не знаеш какво говориш, просто спри.

А ти вместо да обясниш като хората, защо се правиш на палячо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак ме и обърка. Такова, нещо като 'вирусни бактерии' има. Може би не в академичната медицина, но в здравните статии, новините и вестниците така се употребява. Аз като не-медицинско лице също ползвам този израз.

На английски е bacterial viruses * http://www.biologyreference.com/Ar-Bi/Bacterial-Viruses.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

На чалга феновете им е най-мил живота май. Вместо да се радвате, че има някаква надежда за унищожаване на това болно човечество, те се плашат.
За съжаление обаче това няма да стане, защото “опасността” е само в медийното пространство. Реално обикновения грип носи много повече смъртност на света ежегодно! 
Така че засега рака си остава по-страшен и моля форумските клетви от “рак да хванеш” да не се променят на “коронавирус да хванеш” защото звучи смешно и незаплашително. Благодаря! 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , VulkoIsTheBest каза:

Нека има. Ама хората нещо не цъкат на тях в тубата да си ги пуснат доброволно.

Има 5/6 май и тя. А и те се въртят всеки ден по радиото, затова сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Olay каза:

Чак ме и обърка. Такова, нещо като 'вирусни бактерии' има. Може би не в академичната медицина, но в здравните статии, новините и вестниците така се употребява. Аз като не-медицинско лице също ползвам този израз.

На английски е bacterial viruses * http://www.biologyreference.com/Ar-Bi/Bacterial-Viruses.html

Момче, ти изобщо направи ли си труда да прочетеш статията, която си постнал?

Там става въпрос за вируси, които имат способността да инфектират И бактерии. Затова се наричат бактериални вируси.

Антиобитиците са безсилни срещу вируси. Вирусните инфекции или се оставят имунната система да ги пребори и да отшумят, или се третират с анти-вирусни препарати, някои от тях доста токсични за човешкото тяло.

Отново призовавам да се информирате преди категорични изказвания, създадени на базата "подочул от тук, прочел на две-на три от там".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Има 5/6 май и тя. А и те се въртят всеки ден по радиото, затова сигурно.

Радиото, което ти слушаш ли?

Марая Кери е непобедима откъм радио ротация в Америка и Канада в сравнение с Мадона. Радио има не само по твоите географски ширини.

Кои са тези 6 песни с над 100 млн? Аз изброих 4.

Така отвътре си ти идва нещо на бойктче да ми влизаш, след като те цапардосах по мутрата пред 2-3 седмици. Мен това не ми пречи, стига да можеш да си защитаваш адекватно опозиционните нагласи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Радиото, което ти слушаш ли?

Марая Кери е непобедима откъм радио ротация в Америка и Канада в сравнение с Мадона. Радио има не само по твоите географски ширини.

Кои са тези 6 песни с над 100 млн? Аз изброих 4.

Така отвътре си ти идва нещо на бойктче да ми влизаш, след като те цапардосах по мутрата пред 2-3 седмици. Мен това не ми пречи, стига да можеш да си защитаваш адекватно опозиционните нагласи.

Изобщо няма такова нещо. Нито можеш да ме цапардосаш във някакъв форум, нито е бойкот. Мадона е толкова голяма звезда, тя е ЗВЕЗДАТА откъм женски поп успехи. Марая има една коледна песен и кен лий. Не случайно Мадона е кралицата на попа. В Америка Марая може да е голяма, но в Европа е никоя към днешна дата. 

И бтв, Мадона има албуми над 20 милиона продажби. Не мога да повярвам, че спорим за статута на Мадона. Той е непоклатим, нито една от другите може да я доближи. Сега вкусовете са друго нещо, но откъм име, хитове и успехи тя е по - напред. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Къде са феновете?! @Starboy

Най-яката песен в последните 3 месеца!

 

Абсолютен топ!!! И най-големия хит също ❤️

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симпатизирам повече на баба Мадж, но чудесна затапка в спор за нея и Мара би била ... през коя година Мадона закова последния си #1 хит? Щот Марая го направи през 2019-та...

tenor.gif

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast

@pechenkoo Би ли престанал да се заяждаш на расова основа? Очевидно е, че го правиш нарочно, и е недостойно, в предвид че преди също си ставал жертва на подобни прояви.
@presifenn Моля, не стигай до саморазправа, а използвай функцията за докладване. Ние ще се погрижим, в случай че има нещо нередно.

Ако продължавате с този спор, ще има точки за всички замесени. Считайте се за предупредени.

 

Само не разбрах защо ми скри двата коментара, в които обяснявах на въпросният потребител защо съм написал "Аз съм циганче, обичам наШте махали големи" и че не съм целял да го засегна.

ЗАЩО МИ ГИ СКРИ? КОЕ НАРУШИХА?

И ще те светна, че не се заяждам, а обясних на пресифен защо съм го написал, това че той се е обидил е негов проблем! Всъщност не се е обидил толкова, колкото да иска да бъда с наказание, нали така?

Кажи ми къде видя заяждане на расова основа в коментарите ми и искам да ми кажеш защо ги скри? Защо?

@meleto Искам коментарите ми да бъдат върнати, защото не обиждат или нарушават конкретни неща свързани с потребителя.

Колкото до обвиненията на модератора, че го правя нарочно... Той сериозно ли?

При условие, че имам приятели форумци от ромски произход, аз съм бил жертва на подобни прояви... мислиш ли, че ще тръгна да обиждам на расова основа?

И кое е очевидното не ми е ясно? Цял ден коментарите ми стояха, дойде тоя диктатор и сметна за добре да ги скрие, само защото потребителя е фен на Преслава, а аз хейтя любимката му и почна да се заяжда

@Fast Кое е очевидното? Къде в коментарите ми, които скри видя очевидното нещо, което виждаш ти?

Върни ми коментарите и ги премести тук и да видим кое е очевидното?

Опитваш се да ме изкараш расист ли, бе? Диктатор!

Защо долиташ само когато трябва да модерираш нещо свързано с Преслава или нейните фенове?

Къде си през другото време? Тук и се хилиш зад монитора?

Точно ти не ми говори за достойно и недостойно, защото видяхме колко "достойно" прикри случката с Преслава и бездомника от мола.

Както и отричането на крадени песни, текстове от страна на любимката ти.

Върни ми коментарите, ДИКТАТОР!

@meleto 

Задай си въпроса защо всяка година има над 3 теми за сваляне на правата на въпросният модератор! ВСЯКА ГОДИНА, МИНИМУМ ТРИ ТЕМИ.

Не мислиш ли, че е време за почивка?

Предлагам следващия мандат @Fast да няма право да се кандидатира. 

И без това засилва активноста си преди избори и след това цъфва когато има нещо за махане свързано с Пепа Джексъна.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига бе хора, кво ви дреме за некъф спор. Живейте си живота и нека ви е готинко. Кой бил мангал, кой бил негър, кой бил арабеска се1. Сички сме ора на този свят, някои повече от други, но това е друго.

Е Туца не е била в мензис тоя път и е пяла добре. @Fast кефи ли те тая песен ? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, pechenko каза:

 

@meleto 

Задай си въпроса защо всяка година има над 3 теми за сваляне на правата на въпросният модератор! ВСЯКА ГОДИНА, МИНИМУМ ТРИ ТЕМИ.

Не мислиш ли, че е време за почивка?

Предлагам следващия мандат @Fast да няма право да се кандидатира. 

И без това засилва активноста си преди избори и след това цъфва когато има нещо за махане свързано с Пепа Джексъна.

 

99% от коментарите, които визираш са за Чат Мания. Не виждам защо да бъдат възстановени. Освен това подклаждат още подобни коментари. Тоест, още спам.

Всяка година има 3 теми за сваляне на правата на модератори от теб. Както се видя, Fast имаше доста висока подкрепа, така че за какво махане става на въпрос?

Трима недоволни срещу всички останали. Ами с кого ще се съобразя, според теб?

 Ако искаш ще направим следното, @Willy, @Starboy, @Kriminal, @Амброжка. ще ви модерират постовете - на теб и другите 2ма недоволни. Само че съм убеден, че оценката и на другите модове ще е сходна.

 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

99% от коментарите, които визираш са за Чат Мания. Не виждам защо да бъдат възстановени. Освен това подклаждат още подобни коментари. Тоест, още спам.

Всяка година има 3 теми за сваляне на правата на модератори от теб. Както се видя, Fast имаше доста висока подкрепа, така че за какво махане става на въпрос?

Трима недоволни срещу всички останали. Ами с кого ще се съобразя, според теб?

 Ако искаш ще направим следното, @Willy, @Starboy, @Kriminal, @Амброжка. ще ви модерират постовете - на теб и другите 2ма недоволни. Само че съм убеден, че оценката и на другите модове ще е сходна.

 

Визирам и казах да се преместят тук, а не да ги крие.


Пак говориш колкото да не заспиш.. 

До момента никога не съм пускал тема срещу сваляне на права на Fast! Свери си часовника.

Другото е без коментар и ти си един бурсук като останалите и все вземаш страната на Фаст или Макаронения

Форума няма да се развие така и нови/стари потребители ще има през крив макарон.

Няма смисъл да си развалям личния празник с глупости.

Живейте си в форума и се надявайте нещо да се промени.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Vancho каза:

Симпатизирам повече на баба Мадж, но чудесна затапка в спор за нея и Мара би била ... през коя година Мадона закова последния си #1 хит? Щот Марая го направи през 2019-та...

tenor.gif

И не само. Изказвания от рода на "Марая има една коледна песен и едно Кен Лий и това е". WTF?

Тя има 19 номер сингъла, включително и най-големите хитове на Билборд в за две отделни десетилетия.

В предно изказване споменах, че най-продаваните албуми на Мадона едва ли минават 22-23 милиона, а Wind-а ми вика "Ама ествестно, че Мадона има албуми с над 20 млн". Ами, да, аз това казах.

Селин Дион, Уитни Хюстън и Марая имат албуми с по ~ 30 млн. продажби. Говорим за много по-голям магнитут на въздействие.

Като от тези албуми към 10 млн да се били продадените копия в САЩ. Ама иначе по света Марая не била никоя.

Като цяло няма как хора, родени 95-96 набор да коментират като някакви разбирачи въпросното десетилетие. Това ми напомня спорът за Глория със същия птребител, който твърдеше, че те едва ли не е една никоя за чалгата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, pechenko каза:

Визирам и казах да се преместят тук, а не да ги крие.


Пак говориш колкото да не заспиш.. 

До момента никога не съм пускал тема срещу сваляне на права на Fast! Свери си часовника.

Другото е без коментар и ти си един бурсук като останалите и все вземаш страната на Фаст или Макаронения

Форума няма да се развие така и нови/стари потребители ще има през крив макарон.

Няма смисъл да си развалям личния празник с глупости.

Живейте си в форума и се надявайте нещо да се промени.

 

Страшен досадник е това Меле. В личен разговор с мен веднъж ми сподели, че от наблюденията си над хората е установил, че зодия Риби са много завистливи създания. Аз също имам сходни наблюдения. Познай коя зодия е той самия. 🤣

Този човек е недооценен в личния си живот и има някакво недоволство и фрустрация  в него. Видимо се застъпва за неправдата и също като Макаронения борави с обстоятелствата, за да ги извърта в своя полза. Няма как да очакваме адекватност от такъв човек.

Дори се радвам, че купи форума. Сега сам вижда как всичко отива на кино и виновник е само и единствено той. Нека си сърба попарата.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

И не само. Изказвания от рода на "Марая има една коледна песен и едно Кен Лий и това е". WTF?

Тя има 19 номер сингъла, включително и най-големите хитове на Билборд в за две отделни десетилетия.

В предно изказване споменах, че най-продаваните албуми на Мадона едва ли минават 22-23 милиона, а Wind-а ми вика "Ама ествестно, че Мадона има албуми с над 20 млн". Ами, да, аз това казах.

Селин Дион, Уитни Хюстън и Марая имат албуми с по ~ 30 млн. продажби. Говорим за много по-голям магнитут на въздействие.

Като от тези албуми към 10 млн да се били продадените копия в САЩ. Ама иначе по света Марая не била никоя.

Като цяло няма как хора, родени 95-96 набор да коментират като някакви разбирачи въпросното десетилетие. Това ми напомня спорът за Глория със същия птребител, който твърдеше, че те едва ли не е една никоя за чалгата.

 

Говоря към днешна дата, и да Марая и Глория са горе долу никой към днешна дата. Марая има хитове, но те поне за хората около мен са напълно непознати освен двете песни които споменах. И да, коледната й удари номер 1 в Билборд, но то й Селин удари за албум номер 1 там. Ама от тоя албум няма дори популярна песен, какво остава за хит. 

Мадона е най - голямото име в попа от жените и най - продавания женски изпълнител. Нищо, че Селин има сигурно двойно повече албуми.

А Глория може да е била някога нещо, но към днешна дата дори един новобранец я прави смешна. Тя минава толкова вяло по концерти, а песните й са толкова забравени. Същото като горе, тя може да е имала 50 хита, ама като нищо не се помни освен два...

Много повече хора от младото поколение около мен знаят La isla bonita, Material girl and so on. 

И бтв, Марая е също толкова голяма икона на гейовете колкото Мадона, че дори повече. А за спора, Мадона има две песни с по 98 милиона. Скоро ще минат 100, което апропо е достаааааа смешна бройка. 100 милиона правят новобранците. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

Визирам и казах да се преместят тук, а не да ги крие.


Пак говориш колкото да не заспиш.. 

До момента никога не съм пускал тема срещу сваляне на права на Fast! Свери си часовника.

Другото е без коментар и ти си един бурсук като останалите и все вземаш страната на Фаст или Макаронения

Форума няма да се развие така и нови/стари потребители ще има през крив макарон.

Няма смисъл да си развалям личния празник с глупости.

Живейте си в форума и се надявайте нещо да се промени.

 

Никой не ти е длъжен да ти мести коментарите. ДА си ги написал в правилния раздел. Имаш късмет, че не си получил точки за което.

Взимам страната на Fast, защото нямаш аргументи. А когато се оплачеш винаги си в нарушение на някое правило. Първо изгради авторитет, а след това търси сметка на останалите. 

Съжалявам, че ще го кажа, но резултатите от гласуването за модератори показаха къде ти се намираш и къде Фаст като одобрение. Жалко, че не си се опитал да разчетеш резултатите.

Пък нека другите са виновни, бурсуци или надяващи се на промени.

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, VulkoIsTheBest каза:

Страшен досадник е това Меле. В личен разговор с мен веднъж ми сподели, че от наблюденията си над хората е установил, че зодия Риби са много завистливи създания. Аз също имам сходни наблюдения. Познай коя зодия е той самия. 🤣

Този човек е недооценен в личния си живот и има някакво недоволство и фрустрация  в него. Видимо се застъпва за неправдата и също като Макаронения борави с обстоятелствата, за да ги извърта в своя полза. Няма как да очакваме адекватност от такъв човек.

Дори се радвам, че купи форума. Сега сам вижда как всичко отива на кино и виновник е само и единствено той. Нека си сърба попарата.

Кой е Макароненият? 

Кондоме, не съм ти казвал, че от наблюденията си над хората съм установил такова нещо. Това е валидно и за мен. Това не значи, че завиждам на всеки и за всичко. Нито че недоволствам. Впрочем, завистта е човешко чувство, което всеки изпитва в различни дози. Който отрича - или не се познава, или има доста съмнителна лична самооценка.

А зад какво да заставам? Зад мрънкачи ? Зад хора, които обещават едно, а правят друго? Зад хора, които освен всичко друго непрекъснато обясняват с кого са водили личен разговор? 

Иначе за форума - не знам доколко всичко отива на кино, но ти все си тук, както и всичките ти трима поддръжници.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бате, стига сте се дърляли. Ся мама му стара, верно, че България е скапана, хората са скапани, бедни, негативни, долни, уморени и вечно намръщени, ма като си слагате повече негативни емоции не си помагате. Сички ми дискутирате болестите, а гледаме да си го слагаме повече, че да имаме повече стрес да консумираме повече болести викате, а ? 

Дайте да спорим за нещо. Е дебалата негърка Марая Кери или сухата разгонена на 60 слива Селин, която се разгони откакто дъртия гушна букета. То не са модни тенденции, клинове. Тя е сбръчкана и провиснала като мумия, но модета гони и на секси се прави. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

 

Дайте да спорим за нещо. Е дебалата негърка Марая Кери или сухата разгонена на 60 слива Селин, която се разгони откакто дъртия гушна букета. То не са модни тенденции, клинове. Тя е сбръчкана и провиснала като мумия, но модета гони и на секси се прави. 

Не знам дали Марая или Селин е по-голяма, но към днешна дата съдейки по месечните слушания на Спотифай и двете + Мадона са смачкани от поне 30-40 артисти стартирали през 70/80/90те.

Аз лично избирам Мадона от трите, по цялостен артист ми е.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

И не само. Изказвания от рода на "Марая има една коледна песен и едно Кен Лий и това е". WTF?

Тя има 19 номер сингъла, включително и най-големите хитове на Билборд в за две отделни десетилетия.

В предно изказване споменах, че най-продаваните албуми на Мадона едва ли минават 22-23 милиона, а Wind-а ми вика "Ама ествестно, че Мадона има албуми с над 20 млн". Ами, да, аз това казах.

Селин Дион, Уитни Хюстън и Марая имат албуми с по ~ 30 млн. продажби. Говорим за много по-голям магнитут на въздействие.

Като от тези албуми към 10 млн да се били продадените копия в САЩ. Ама иначе по света Марая не била никоя.

Като цяло няма как хора, родени 95-96 набор да коментират като някакви разбирачи въпросното десетилетие. Това ми напомня спорът за Глория със същия птребител, който твърдеше, че те едва ли не е една никоя за чалгата.

 

Е то е ясно, че той преувеличава за двата хита, но го разбирам. Май ми е наборче. Когато Марая е мачкала, ние тогава сме се раждали. Същото важи и за Глория ... просто не сме били свидетели на техните успехи и затова може би ги омаловажаваме.

За нас Марая отдавна е спряла да пее и се е превърнала в меме икона. Тъжно, но факт. Няма актуални хитове, отдавна е спряла големите турнета, постоянно се излага и т.н.... Докато Мадона все още обикаля Европа и САЩ и се старае все пак да поддържа кариерата си на някво прилично ниво.  Не се е забила във Вегас.

За мен лично нейното влияние в поп културата и не само е 100000000 пъти по-голямо от това на Марая.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...