Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Този пък Нереализирания модератор ако не пуска нещо очернящо Преса ще е нещо за Слави.Толкова ли му липсва не мога да разбера? А уж го игнорираше.🤣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май ще ида на Туца на турнето. Lover почна да ми харесва, но като помня колко зле беше репутация. 
 

На Целин никакъв шанс, тъпи песни, смешно поведение А и да слушам песента от Титаник за 1000 път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре след като сте сметнали,че Пресовите тролове не са подходящи за Скандалите пиша и тук... @meleto @Willy и останалите какво може да се направи срещу най-големия Пресов трол? Изключително натоварващо е да чета едно и също от половин година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Добре след като сте сметнали,че Пресовите тролове не са подходящи за Скандалите пиша и тук... @meleto @Willy и останалите какво може да се направи срещу най-големия Пресов трол? Изключително натоварващо е да чета едно и също от половин година.

Влизаш в профила и има маркирай като спамър. Друго ние модераторите не можем да направим по този въпрос. Не знам за кой точно говориш, но се надявам да съм помогнал.

  • Thanks 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Влизаш в профила и има маркирай като спамър. Друго ние модераторите не можем да направим по този въпрос. Не знам за кой точно говориш, но се надявам да съм помогнал.

А как става това понеже никога не съм блокирал някого? Ако е от значение влизам през телефон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

А как става това понеже никога не съм блокирал някого? Ако е от значение влизам през телефон.

Трябва да ти излезе в профила под лично инфо за потребителя. Понеже съм мод откакто се промени форума и на мен в профила ми излизат опциите за модериране, не мога да ти кажа с сигурност. Знам че Слави го е правил на повече пъти.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре са ежегодните награди за латино музика Premio Lo Nuestro 2020 в Маями. Рики ще изпее новия си сингъл Tiburones и ще даде интервю на Червения килим кога излиза новия му албум. Рики заввърши записите по албума Movimiento на 17 февруари 2020.

Screenshot_20200205-174414_Instagram.jpgР

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих да препоръчам Dead silence на @Willy и @Beat. ако не са го гледали. Мен ме изкефи и определено ще си го пусна пак след 1-2 години като го позабравя живот и здраве.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, xroflx9 каза:

Забравих да препоръчам Dead silence на @Willy и @Beat. ако не са го гледали. Мен ме изкефи и определено ще си го пусна пак след 1-2 години като го позабравя живот и здраве.

Мерси, ще го видя.

Ти гледа ли "Demonic"?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Moovit каза:

Забавлявам се с нелепите аргументации на част от потребителите, не е персонално към теб!

Като не е персонално към мен, няма да ми даваш незаслужени палци надолу. Демонстрираш лично отношение, а когато нещата станат лични: ох, ах, оуу. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е голямата вечер- наградите Premio Lo Nuestro 2020 в Маями. Талия ще бъде една от водещите на наградите. А Рики ще даде интервю на Червения килим и ще каже за новия си албум и ще изпее новия си сингъл Tiburones. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Браво на Коце, че си качва новите песни в Tidal, Apple и Deezer:

https://www.deezer.com/en/track/881015282?fbclid=IwAR1BERWzs5Gi2FRfOt9nIY4QnGcR2XDYM97rXR9WU2Pl5VdhgVaF3MrXXJ8

 

А в спотифай няма ли да я качи? 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...