Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Интереса към Рики Мартин и Maroon 5 най- голям на Vina Del Mar 2020. Вече няма билети. Най-бързо са изкупени.

Обаче обстановката в Чили е малко напрегната заради протестите там в момента и малко този фестивал идва не на място хората да се забавляват, когато положението в Чили не е добре. Но фестивала няма да бъде отменен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Интереса към Рики Мартин и Maroon 5 най- голям на Vina Del Mar 2020. Вече няма билети. Най-бързо са изкупени.

Обаче обстановката в Чили е малко напрегната заради протестите там в момента и малко този фестивал идва не на място хората да се забавляват, когато положението в Чили не е добре. Но фестивала няма да бъде отменен. 

Браво, начи ако има бедствие в Пуерто Рики, помага, ма ако е някъде другаде - примерно мизерстват в Чили, протестират, вместо да им попее безплатно за вдигане на морала и прочее, минава, пее си песните, зима си парите, благотворителност нулева, и си заминава. 

Евала, много достойна за уважение личност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Браво, начи ако има бедствие в Пуерто Рики, помага, ма ако е някъде другаде - примерно мизерстват в Чили, протестират, вместо да им попее безплатно за вдигане на морала и прочее, минава, пее си песните, зима си парите, благотворителност нулева, и си заминава. 

Евала, много достойна за уважение личност. 

Този фестивал е ежегоден и е няколко дена и всеки ден има различни изпълнители. Рики изобщо не е виновен за нищо и не отговаря той за фестивала, а организаторите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Този фестивал е ежегоден и е няколко дена и всеки ден има различни изпълнители. Рики изобщо не е виновен за нищо и не отговаря той за фестивала, а организаторите. 

Той ако имаше няква реална ценностна система, извън това да показва щедро псевдо морал и да прибира пачка, щеше да откаже участието в знак на подкрепа, или най-малкото да си дари хонорара от него в полза на хората в Чили. Не е като да са почнали протестите от днеска, при условие как вървят 4ти месец. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Браво, начи ако има бедствие в Пуерто Рики, помага, ма ако е някъде другаде - примерно мизерстват в Чили, протестират, вместо да им попее безплатно за вдигане на морала и прочее, минава, пее си песните, зима си парите, благотворителност нулева, и си заминава. 

Евала, много достойна за уважение личност. 

Колкото е помагал Рики извън Пуерто Рико и продължава да помага ти изобщо не знаеш, а само приказваш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Колкото е помагал Рики извън Пуерто Рико и продължава да помага ти изобщо не знаеш, а само приказваш. 

Помагал в минало време не грее хич на хората в Чили в момента ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Няма какво да ти обяснявам. 

Ти повдигна въпроса, как не е правилно Рики да прави концерт в Чили - билетите за който почват от около минималната им месечна заплата междудругото - където хората протестират, а полицията и националната гвардия буквално издевателстват с тях, а сега нямало кво да ми обясняваш? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy 2bona и Слаткаристика известни ли са в Македония или повече тук? Защо ги продуцират Facing The Sun? С кой от нашите можеш да ги сравниш по известност?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

@Willy 2bona и Слаткаристика известни ли са в Македония или повече тук? Защо ги продуцират Facing The Sun? С кой от нашите можеш да ги сравниш по известност?

О не питай...

Не мога да изляза на улицата без да чуя тяхна песен. 2bona особено, сега са някаква тийн сензация ала Гери-Никол 2015. Имайки предвид македонското население което е не повече от 1.5М, кризата в македонската музика и че тях ги слушат само децата, най-много до 15-16 години, смятай за каква тийн сензация става щом правят толкова много гледания. Сестра ми е на 14 и е луда по тях. Имат няколко добри песни, но повечето са еднакви като на Джала и Буба от БиХ. Слаткаристика от друга страна беше същата сензация до 2013 година, мачкаше и с продажби на албуми, но той се слушаше и от по-възрастни. 2015/16 отново имаше силен период с двете си песни с 10М+ в facing. Той ги откри на 2Бона и преживява ренесанс в кариерата си покрай тях. Това са ми любимите песни от тях.

Иначе по въпроса защо пускат песни и в Facing the sun, явно щото македонската публика ги следи където и да пускат, а чрез колаборации с български и сръбски изпълнители искат по-широка аудитория.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

О не питай...

Не мога да изляза на улицата без да чуя тяхна песен. 2bona особено, сега са някаква тийн сензация ала Гери-Никол 2015. Имайки предвид македонското население което е не повече от 1.5М, кризата в македонската музика и че тях ги слушат само децата, най-много до 15-16 години, смятай за каква тийн сензация става щом правят толкова много гледания. Сестра ми е на 14 и е луда по тях. Имат няколко добри песни, но повечето са еднакви като на Джала и Буба от БиХ. Слаткаристика от друга страна беше същата сензация до 2013 година, мачкаше и с продажби на албуми, но той се слушаше и от по-възрастни. 2015/16 отново имаше силен период с двете си песни с 10М+ в facing. Той ги откри на 2Бона и преживява ренесанс в кариерата си покрай тях. Това са ми любимите песни от тях.

Иначе по въпроса защо пускат песни и в Facing the sun, явно щото македонската публика ги следи където и да пускат, а чрез колаборации с български и сръбски изпълнители искат по-широка аудитория.

Еее, радвам се. Много са добри. В България нямаме такива, може би само Скандау с уговорката, че 1. Са доста по-непривлекателни 2. Нямат толкова остроумни текстове, а често римите са им в стил "плакала-чакала". Komiran и Pistoli i rosi са страхотни, цял ден не съм си пускала почти нищо друго.

Komiran означава "в кома, нокаутиран", нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Еее, радвам се. Много са добри. В България нямаме такива, може би само Скандау с уговорката, че 1. Са доста по-непривлекателни 2. Нямат толкова остроумни текстове, а често римите са им в стил "плакала-чакала". Komiran и Pistoli i rosi са страхотни, цял ден не съм си пускала почти нищо друго.

Komiran означава "в кома, нокаутиран", нали?

Да.
Иначе не съм ги слушал и двете песни. Не са мой стил.
Един приятел ми беше пуснал тяхна песен с Котенцето, която звучеше доста добре, но явно няма да види бял свят. Това беше хита на годината в Мк за 2019.


Слаткар за текстове е далеч по-остроумен. Доста любим трак.

 

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес на пресконференцията за Vina Del Mar, Рики е съобщил, че планира новия си албум за април. 

Рики е казал днес и на пресконференцията, че подкрепя Чили за протестите и хората трябва да бъдат чути и да се борят за правата си и че не може да мълчи пред социалните проблеми. След 5 години чакане най- накрая нов албум. Само 1 месец ни дели от новия албум, не е истина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Сигналът за известия тук мачка. Всеки път когато съм си увеличил слушалките на макс и вляза тук и имам известие изпадам буквално в 

 

Какво да каже @zai4eto82 като сигнала й се е превърнал направо в сирена от известия, не спира! Но така е, това е цената на славата във форума. ❤️❤️❤️

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Какво да каже @zai4eto82 като сигнала й се е превърнал направо в сирена от известия, не спира! Но така е, това е цената на славата във форума. ❤️❤️❤️

Форумът се нуждае от нова Кралица след Кити и Зайка. ГабитУ ще е перфектна кандидатка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Форумът се нуждае от нова Кралица след Кити и Зайка. ГабитУ ще е перфектна кандидатка.

Да уредим проект за компютърна зала с интернет за дома в Могилино. Ще се съберем най-лудите! 

Очаквам някой да ме нападне сега пак, ама то така е, черния хумор е като краката - не всеки има. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...