Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 5 часа , Blueberry каза:

Супер си беше холандецът, песента също е страшна. Но норвежците бяха жестоки също :ba: Хубава Евровизия беше.

@zai4eto82, какво мислиш за Меди?

Готин е, изглежда земен. Гледам, че пее и на живо по участията си. Даже искам да му отида на участие. Той сега все движи с Коце напоследък. Днес е присъствал , когато са правили прическата на Коце за Варна. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Angry 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Willy каза:

Да, само дето Лейди Гага може да го купи с всичките му жилища и да му плаща до края на живота, за да й бъде роб. Той да не би случайно това да иска? Да чуе случайно Лейди Гъз, че някакъв актьор - секс символ от незнайна България се изказва за нея. И да се уредкат срещичка!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да, само дето Лейди Гага може да го купи с всичките му жилища и да му плаща до края на живота, за да й бъде роб. Той да не би случайно това да иска? Да чуе случайно Лейди Гъз, че някакъв актьор - секс символ от незнайна България се изказва за нея. И да се уредкат срещичка!

Вероятно може да си мечтае набедения секс символ. ПС - Кой изобщо е тоя междудругото и защо е решил да ни споделя мнението си за Гага и други? 

И междудругото, аз не съм 100% наясно, но принципно е редно роба да си плаща за услугите на господарката. Все пак нейното време е ценно и не може да се занимава със сички навлеци, желаещи да усетят камшика й. ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Starboy каза:

Крал! Не е излъгал

Има истина в думите му, но нещата понякога не са само до талант. Те са и до социален статут и положение. Например 2001 Джулия взе Оскар - а, но всички знаем, че Елън беше с най - добрата роля. Има много други подобни случаи, но това е просто поредното доказателство, че хората сме субективни и живота не е справедлив. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, VulkoIsTheBest каза:

Брой песни с над 100 милиона гледания в youtube на най-големите певици от 90-те:

Мадона: 4 песни

Уитни Хюстън: 7

Селин Дион: 7

Марая Кери: 13

🤪

Странно за Мадона, само тя освен Марая имаше успешни песни след 2000-та, даже и след 2006 (началото на Ютуб).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Blueberry каза:

Странно за Мадона, само тя освен Марая имаше успешни песни след 2000-та, даже и след 2006 (началото на Ютуб).

Тези цифри според мен отразяват staying power-а на златните хитове и колко такива има всяка една от тях.

След реалния бум на youtube Марая може би има 2-3 хита, единият беше номер 1 в САЩ и има над 100 милиона гледания.

Всичко друго е от преди това.

Каква разлика обаче. Най-големите й конкурентки с по 7 песни над 100 млн, а тя с двойно повече. Мачка ги дори и 20 години по-късно тюлена!  :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тези цифри според мен отразяват staying power-а на златните хитове и колко такива има всяка една от тях.

След реалния бум на youtube Марая може би има 2-3 хита, единият беше номер 1 в САЩ и има над 100 милиона гледания.

Всичко друго е от преди това.

Каква разлика обаче. Най-големите й конкурентки с по 7 песни над 100 млн, а тя с двойно повече. Мачка ги дори и 20 години по-късно тюлена!  :D

Аз съм изненадана, че Селина Диона й се води пряка конкурентка, за мен винаги е била стъпала зад Уитни и Марая. А сравнението с Мадона е направо нелепо, защото те нямат нито едно общо качество.

Но Марайче мачка. Легенда на всяко ниво и единствената от 4-те, която е актуална в stan twitter. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, тва Вечерта на Северозапада е страшен смях. Ся гледам едни клипчета и се търкалям.

"Фанал мой приятел една разпоретина. Закарал я на вилата, подкарал я и ми вика : Човек аз се мъча, потя се, давам всичко от себе си, а тя вика - По-навътре, по-навътре, по-навътре... 

По едно време ми писна, ядосах се, изправих се и го посочих - Ейй, е тва е той, откъде да ти взема за по-навътре?"

ПХАХАХААХОХОХААХОХОХОХ

  • Haha 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Аз съм изненадана, че Селина Диона й се води пряка конкурентка, за мен винаги е била стъпала зад Уитни и Марая. А сравнението с Мадона е направо нелепо, защото те нямат нито едно общо качество.

Но Марайче мачка. Легенда на всяко ниво и единствената от 4-те, която е актуална в stan twitter. 

Не беше, Блу. Може би, заради схващането, че Селин е по-adult ориентирана, както и песните й. Но имай предвид, че през 90-те години абсолютно всички поколения слушаха музика и по-възрастните също бяха бесен двигател на индустрията. Нещо от сорта на фурорът по Адел. Дион има няколко албума с над 25-милионен тираж, което знаеш какво означава.

Да не говорим, че имаше моменти, в които беше най-успешната и любима певица на Великобритания  - много влиятелен пазар за цяла Европа и изобщо за света. За Канада и Франция положението е ясно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, VulkoIsTheBest каза:

ТОП е, мноо ме кефи. Обади са, ако го хванеш. :3fdb8960598fa63e:

Ох, разсмя ме както ми беше тъпо :roll1: 

Между другото преди години играех една игра, в която трябваше да заразиш целия свят с вирус. Всеизвестен трик за всички играещи я беше, че най-лесно се разпространява заразата, ако почнеш точно от Китай... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Ох, разсмя ме както ми беше тъпо :roll1: 

Между другото преди години играех една игра, в която трябваше да заразиш целия свят с вирус. Всеизвестен трик за всички играещи я беше, че най-лесно се разпространява заразата, ако почнеш точно от Китай... 

Аз написах одеве в Скандалите за какво става въпрос.

Заговор за намаляване на световното население има и засега не виждам някой да може да го спре. От една страна той е и нужен. Но защо започнаха от западния свят само не разбирам? Нито раждахме като китайците, нито се държахме като диваци и орангутани от Африка.

Не знам дали целта не е била да направят непривлекателни западните страни, за да спре притока. Той така или иначе не спира. За да си добре в Запада, ти трябват акъл и повече пари. Иначе си аут от всякакъв шанс за щастие, напредък и здраве.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Няма заговор. Китайците да са внимавали какво ядат. Менюта от ресторантите им приличат на пътеводители за зоопаркове.
rao9r3hg6kc41.jpg

Така е, да, няма заговор, ти не си най-заслепения фен на Преслава и всичко е точно! А майка Америка е нашето спасение.

Как ще коментираш факта, който съм споменавал тук: че САЩ отделят най-много пари за здравеопазване в целия свят, а са на 27-мо-30-то място в света по здраве?

Нелогични неща, крещящо ясни неща, ти обаче отново ще избереш да си на контра.

Пак питам - как кози, котки и фазани са се яли от хиляди години в Китай и чак през 2020 срещаме нечуван и невиждан нов вирус убиец, способен да изтрепе 500 милиона човека от световното население супер бързо? Вирус, за който учени намекват, че е създаден в лаборатория. Може би Русия го е създала и иска да обвини нашите спасители - американците. Нищо, че Америка и Китай са на нож от няколко години.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде четох че е създаден от американци в лаборатория в Канада и е пуснат в Китай, в зона която отдавна е била на таргет.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...