Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 17 минути, omline каза:

И за финал наградата за неадекватност отвива приииии...... :D

Признавам, последното не го прочетох и помислих че говориш за съвсем друго.
Тук няма никакви американски политики. Всичко с лек привкус на запад се отхвърля, защото Ганьо е кисел инатчия, и не осъзнава че младите бягат на запад, защото тук не е като на запад, и не могат насила да заобичат изтока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Fast каза:

Тук няма никакви американски политики. Всичко с лек привкус на запад се отхвърля, защото Ганьо е инатчия, и не осъзнава че младите бягат на запад, защото тук не е като на запад, и не могат насила да заобичат изтока.

Е тук разби просто! :D  От 30 години основното, с което се мерим е запада. Ако беше иначе нямаше никога да влезем толкова бързо в Европейския съюз и НАТО (за справка Турция от деситилетия Брюксел  ги лъжат, че ще започнат преговори, а дори не са били комунистическа държава и пак за справка само да ти кажа, че причината е НЕхристиянските им корени). Ние за има няма 12 години (от 1995) успяхме да влезем в най-престижните западни съюзи, което е сериозен прецедент по мое мнение. И това се случи при сериозен обществен консенсус.

На фона цялата западна култура, която дори от чешмата тече, се намери и един заблуден, който да каже, че "всичко с лек привкус на запад" се отхвърляло. Бе ти къде живееш, бе мой! Връзка с действителността имаш ли изобщо? Връзка с главния имаш ли?

Това, че някой се бори за запазване на някакви свои национални традиции и черти, не означава, че воюва със запада.

Трябва да си най-презиращия собствената си страна човек в света, за да направиш такова твърдение и то в сериозен разговор. 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, omline каза:

Е тук разби просто! :D  От 30 години основното, с което се мерим е запада. Ако беше иначе нямаше никога да влезем толкова бързо в Европейския съюз и НАТО, (за справка Турция от деситилетия от Брюксел  ги лъжат, че ще започнат преговори, а дори не са били комунистическа държава и пак за спрвака само да ти кажа, че причината е НЕхристиянските им корени). Ние за има няма 12 години (от 1995) успяхме да влезем в най-престижните западни съюзи, което е сериозен прецедент по мое мнение. На фона цялата западна култура, която дори от чешмата тече, се намери и един заблуден, който да каже, че "всичко с лек привкус на запад" се отхвърляло. Бе ти къде живееш, бе мой! Връзка с действителността имаш ли изобщо? Връзка с главния имаш ли?

Това, че някой се бори за запазване на някакви свои национални традиции, не означава, че воюва със запада.

Трябва да си най-презиращия собствената си страна човек в света, за да направиш такова твърдение и то в сериозен разговор. 

В ЕС и НАТО сме само на хартия. Въпреки вдъхновеното от запад забавление, нямаме една прогресивна политика както там. Манталитета не се е променил от края на соца. Видно е по плашещия брой фенове на Путин,  "националистическите" партии и агресивната реакция към ИК (що да не мога да бия жената/не искам джендъри) и Стратегията на детето (що да не мога да бия децата/Норвежците джендъри ще ми ги откраднат).

Слушайте тази песен.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

В ЕС и НАТО сме само на хартия. Въпреки вдъхновеното от запад забавление, нямаме една прогресивна политика както там. Манталитета не се е променил от края на соца. Видно е по плашещия брой фенове на Путин,  "националистическите" партии и агресивната реакция към ИК (що да не мога да бия жената/не искам джендъри) и Стратегията на детето (що да не мога да бия децата/Норвежците джендъри ще ми ги откраднат).

Слушайте тази песен.
 

Това е твое субективно мнение. Всеки интелигентен и трезво мислещ човек на възраст вижда разликата с преди 30 години и трябва да е или изключително голям нихилист или изключително голям глупак, за да твърди че няма осезаема промяна във всеки аспект на живота.  

И в крайна сметка това, че сме влезли в тези съюзи не означава, че трябва да се отречем тотално от себе си в полза на безумието, което защитаваш.

Законите в една страна не трябва да са само вносна стока. Нали все пак трябва да отговарят на профила на нацията, която ще ги прилага.

Затова казах по-рано, че американците могат да си позволят екзотиката да се преструват, че гей хората са онеправдани. Ние не можем. Мащабите не ни го позволяват и всеки, който работи в полза на обратната теза е в гьола на националното предателство с двата крака. И ако нацията ни се топи, то със сигурност не е заради дискриминацията.

 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, omline каза:

И в крайна сметка това, че сме влезли в тези съюзи не означава, че трябва да се отречем тотално от себе си в полза на безумието, което защитаваш.

Затова казах по-рано, че американците могат да си позволят екзотиката да се преструват, че гей хората са онеправдани. Ние не можем. Мащабите не ни го позволяват и всеки, който работи в полза на обратната теза е в гьола на националното предателство с двата крака. И ако нацията ни се топи, то със сигурност не е заради дискриминацията.

 

Не е безумие. Няма нищо сбъркано в тези хора, и не заслужават репресии. Никой не заслужава социално изключване. Кое е толкова трудно за разбиране? Парите не са извинение, щом са намерили за Балкански Поток, който не ни касае по никакъв начин. Плюс това ЕС ще ни дадат мило и драго за помощи за интеграция. Българските "националисти" които тъгуват по най-мрачините ни периоди, като годините, в които сме били членове на тристранния пакт или сателитна република на СССР не са никакви патриоти, и само ни изолират от цивилизацията. Имаме шанс да сме на правилната страна на историята този път, но докато се усетим, ще са ни натикали в Евразийския съюз.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Не е безумие. Няма нищо сбъркано в тези хора, и не заслужават репресии. Никой не заслужава социално изключване. Кое е толкова трудно за разбиране? Парите не са извинение, щом са намерили за Балкански Поток, който не ни касае по никакъв начин. Плюс това ЕС ще ни дадат мило и драго за помощи за интеграция. Българските "националисти" които тъгуват по най-мрачините ни периоди, като годините, в които сме били членове на тристранния пакт или сателитна република на СССР не са никакви патриоти, и само ни изолират от цивилизацията. Имаме шанс да сме на правилната страна на историята този път, но докато се усетим, ще са ни натикали в Евразийския съюз.

А ще има ли по географските ни ширини кой да оцени след 50 години на коя страна на историята сме били днес? Тоя въпрос Иди ли ти до акъла?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

А за Австрия какво мислиш? Бях за няколко седмици във Виена преди години и много ми хареса, направо се влюбих. 

Явно българин за мъж няма да си хвана, те и без това милениалите са все още масово батка/мутра стайл. :( 

Виена е разкошен град, и реално не е кой знае колко по-скъп от София :) Добре де, живеенето не е кой знае колко по-скъпо от София, зависи от екстрите. Последно преди епидемията даже имаше бг кръчма и бяха викали някви Тройници, така че и нощен живот има. Реално ако се трудореализираш на сходна или по-добре заплатена позиция ще ти хареса.  (ПС не съм пребивавал още за постоянно във Виена, но съм размишлявал над въпроса)

За екскурзия другия път посети Залцбург, по-малко е от Виена но още по-разкошно. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , omline каза:

единственото нещо, което смятам за полезно, е да могат да си ходят на свиждане в болници. 

Въй, наистина ли нямат право? Защо?

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Въй, наистина ли нямат право? Защо?

Не го разсейвай от въпроса дето му зададох, защото на него специалността му е да се прави на ударен и ще се впусне в една тирада за нещастната съдба и онеправданост на ЛГБТ агентурата, игнорирайки наистина най-съществената обществена тема.

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Не го разсейвай от въпроса дето му зададох, защото на него специалността му е да се прави на ударен и ще се впусне в една тирада за нещастната съдба и онеправданост на ЛГБТ агентурата, игнорирайки наистина най-съществената обществена тема.

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз ще гласувам за тях. Ей така за ташака, понеже сички са изроди, но този ме кара да се смея поне.

И аз бих го подкрепил. Язък, че не мога да гласувам. Хъ-хъ. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отзива ми: Твърдо не. Да не говорим за фризьорката, която си изостави клиентката и реши да решава тест онлайн. Крайно непрофесионално и несериозно. Повече няма да стъпя. За първи и последен път ми беше в този салон.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Отзива ми: Твърдо не. Да не говорим за фризьорката, която си изостави клиентката и реши да решава тест онлайн. Крайно непрофесионално и несериозно. Повече няма да стъпя. За първи и последен път ми беше в този салон.

Няма да ходим при нея, спокойно - и с един пост те разбрахме.

  • Like 1
  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Гласувай за Ваня, ако искаш гърмеж!

 

Почваме кампанията веднага, че изтървахме за тия, но щяло да има нови наесен. Яша бейби! Качваме са! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FikLena каза:

новата ми любимка !

 

@Fast - ако кажа, че това е отвратително към коя категория дискриминатори спадам - хомофоби или расисти?

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...