Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Ричи имаше хитове 90те, после като баба Гло - има само БозЪ дето се слуша от двама човека - него и Таня. Толкова. 

Да, затова новият му албум взе Латино Грами преди дни за най-добър поп вокален албум и е номиниран също и за Грами. 

Тази пандемия се оказва много благотворна за някои изпълнители. Бънито тази година изкара цели 2 албума.

2 поредни албума да спечелят Грами не мисля, че никой не го слуша и само положителни коментари и за миналия му албум и за новия му албум. А за последния му Pausa казват, че е най-доброто, което е излизало по време на пандемията и че точно от такава музика имаме нужда. 

Кариерата на Рики върви доста добре по време на пандемията и при това с EP разби. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Енрике Иглесиас има 190 спечелени награди и 527 номинации, Рики има 205 спечелени награди и 444 номинаци.

Иглесиас има едно единствено Грами и то му е от 1997, и от 2001 не е номиниран за Грами изобщо, има само 2 Латино Грамита, а Рики има 2 Американски Грамита и 5 Латино Грамита. Много по- награждаван е с Грамита от Иглесиас. При това последното латино Грами е от няколко дена, а също е номиниран и за Грами 2021. А Иглесиас за Грами има да сънува скоро. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Private Emotion:

и сега си е готин, даже още по-готин от преди:

 

Благодаря, Танче. Хубави песнички, но на мен с Агилера песента специално ми е слабост! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Благодаря, Танче. Хубави песнички, но на мен с Агилера песента специално ми е слабост! ❤️ 

И на мен, обаче аз харесвам много оригинала и на испански. Текста на испански е страшен:

A тя песента в оригинал си е само на Рики и в по-бавна версия. Но, когато реши да я издаде на сингъл му се стори много тъжна и реши спонтанно да покани Кристина Агилера.

И щото не го слушат, затова има пресни коментари по клиповете му. На всеки секунди, минути е изчислено, че някъде по света хората слушат Рики Мартин. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики е много високо оценен -още през 1993 гледам, че е спечелил от Билборд за най-добър нов латино изпълнител за мъж. От всички награди няма единствено Британска, остана с 2 номинации само. И награди в театъра има и като актьор и какви ли не още награди. Развива се във всяка сфера не да седи на едно място. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

И на мен, обаче аз харесвам много оригинала и на испански. Текста на испански е страшен:

A тя песента в оригинал си е само на Рики и в по-бавна версия. Но, когато реши да я издаде на сингъл му се стори много тъжна и реши спонтанно да покани Кристина Агилера.

И щото не го слушат, затова има пресни коментари по клиповете му. На всеки секунди, минути е изчислено, че някъде по света хората слушат Рики Мартин. 

И песента, и текста, изпълнението.... просто е много добра! :) 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

И песента, и текста, изпълнението.... просто е много добра! :) 

Дуета го пускаха по радио Плюс през час като излезе. Обаждаха се даже слушатели, че намразиха песента с това пускане през час, а те я пускаха с Ексклузивно по радио Плюс. Отделно песента беше 4 или 5 пъти номер 1 в Големите 50 на радио Плюс. Аз имам мейкинга на клипа от MTV на видеокасета и вече и на компа. Там на Рики му залепиха една торта на лицето на мейкинга от снимачния екип, защото май го снимаха на рождения му ден клипа

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Дуета го пускаха по радио Плюс през час като излезе. Обаждаха се даже слушатели, че намразиха песента с това пускане през час, а те я пускаха с Ексклузивно по радио Плюс. Отделно песента беше 4 или 5 пъти номер 1 в Големите 50 на радио Плюс. Аз имам мейкинга на клипа от MTV на видеокасета и вече и на компа. Там на Рики му залепиха една торта на лицето на мейкинга от снимачния екип, защото май го снимаха на рождения му ден клипа. 

Спомняш ли си коя година излезе? Аз бях още много малък... май 1998-2000, този период? Даваха я по телевизии, непрекъснато я пускаха..... Беше нещо страшно тая песен.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Спомняш ли си коя година излезе? Аз бях още много малък... май 1998-2000, този период? Даваха я по телевизии, непрекъснато я пускаха..... Беше нещо страшно тая песен.

2000-2001 от втория му англоезичен албум Sound Loaded, но шести албум. Дуета не е в албума, а оригинала. После в други негови албуми сборни, които той издаде го включиха дуета. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

2000-2001 от втория му англоезичен албум Sound Loaded, но шести албум. Дуета не е в албума, а оригинала. После в други негови албуми сборни, които той издаде го включиха дуета. 

Значи все пак улучих. Първата ми любима певица, когато бях първи клас някъде беше Бритни Спиърс на мен. Тогава тя излезе с Crazy, да е било 98-99. И до днес обожавам всичките й песни! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А концерта Само една нощ с Рики Мартин уникален беше. Излъчиха го по Ефир 2 тогава преди да я спрат- на последния й  ден. Тъй ще го запомня. После този концерт го намерих в DC++ и си го свалих. 

Аз имам голям архив на Рики - концерти, предавания, клипове, награди, какво ли не. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПОРЕДНА НАГРАДА ЗА РИКИ НА 6 ДЕКЕМВРИ
 
 
Рики Мартин е един от агентите на промяната, които трябва да бъдат удостоени на церемонията по връчване на международните награди за мир, създадена от PeaceTech Lab, организация с нестопанска цел, основана от Института за мир на САЩ. Събитието, което ще разпознае лидерите и агентите на промяната в световен мащаб, които укрепват създаването на по-справедлив и по-справедлив свят, ще се проведе  в неделя, 6 декември,
 
За някои седмицата започва от днес, за мен приключва днес и ще запчоне в сряда следобед.
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Toчно на рождения ми ден-11 декември излиза и президаване на последния албум на Давид Бисбал с няколко нови песни . Вътре ще е и дуета му с Кери Ъндъруд.

Това е специален празник за една гранд дама. Той е знаел, че великата Таня Узунова е родена. Богинята!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...