Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Рики пък снима клипа на ремикса на Tiburones с телефона си от гаража на къщата си. Напълно ненужен е този клип

По добре от гаража, отколкото хич? Поне вече знаем кой живее в него ;) 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:

Ето как изглежда на слънце:

И когато няма слънце се променя:

 

 

20200416_181042.jpg

20200416_195042.jpg

Много грозенн цвят. И вземи си оправи веждите, че си като боясала!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Иконик като му знае много устата и не е в час от 2 дена е игнориран. Толкова хора бяха възхитени и ме харесаха, само той най-умния се изказа. Много разбира от цветове. 

Това е супер якия цвят- на слънце така блести и се откроява.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, fearless` каза:

@zai4eto82 Наистина цвета ти стои много добре, опитай да се направиш на къдрици, според мен ще е бомба. 

Мерси. То на къдрици е още по-яко, била съм. Ама сега не я направихме така, защото нямаше смисъл. Все пак не се излиза никъде сега,че чак толкова да се правя. Макар че 5 часа ме е правила-изсветляване за кичури, чака се известно време да хване, после измиване, след това боядисването, пак се чака да хване, пак измиване със специален шампоан, маска, подсушаване, подрязване на краищата на косата, изправяне на косата, кристали. Доста работа си беше и моята коса както е вече много дълга два пъти трябваше да бърка   бои. Нейните бои са много яки- италиански. Фризьорката ми щеше да ходи в Италия това лято да учи нови неща, защото тя има няколко сертификата и миналата година тя ходи тука при едни италианци да учи нови техники, през месеци ходи да учи нови неща, ама сега с това положение няма да ходи в Италия. Винаги ме преобразява. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

След като местите коментарите, които не са по темата “пол фолк” от темата “поп фолк скандали” е редно всички такива да се местят без изключения.

Един от модераторите преди няколко дни премести няколко коментара включително и един, който беше за певицата “Малката” която е поп фолк певица, но да го приемем като пропуск.

Днес модератора пуска коментар в поп фолк темата с песен на турска певица и пише “поздраФче”.

Коментара не е по темата и следователно е редно да се премести или скрие. Пускам доклад и никакво действие цял ден.

Въпросният модератор е видял оплакването ( както и други ), но реакция никаква и в същото време ми пише и един вид се подиграва “Хей, коментара не ми е по темата, но ще си стой въпреки тъпия ти рапорт”.

Ето и какво получих аз, заради рапорта за коментара му, който нарушава правилата :)

Прекрасен екип си събрал, който върши супер “адекватна” работа и винаги се отзовава на време, но само в темата на “Меменадреа” когато пуска тъпи шегички.

 

C9B40A80-FC40-459C-92EE-3ACAF9300E96.jpeg

C989EFB6-D418-4C89-8443-A58B90BC3C5B.jpeg

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, foxy_vd каза:

Точки? Тук някакво първенство ли се провежда, че съм пропуснал началото? :bn: 

Всяко нарушение на правилата носи 1 или 2 предупредителни точки. Слагаме банове в зависимост от това колко точки са се натрупали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като излязох на терасата на слънце и майка ми много се радва на косата ми и вика какъв цвят само. А тя винаги е все недоволна от цветовете, които досега пробвах, но откакто се правя за втори път с лилаво, много я харесва косата ми. Просто е нещо уникален тоя цвят с лилавите кичури- тъмни и светли. Само , който не е  виждал тоя цвят на живо, само той може да приказва глупости. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pechenko каза:

@meleto

След като местите коментарите, които не са по темата “пол фолк” от темата “поп фолк скандали” е редно всички такива да се местят без изключения.

Един от модераторите преди няколко дни премести няколко коментара включително и един, който беше за певицата “Малката” която е поп фолк певица, но да го приемем като пропуск.

Днес модератора пуска коментар в поп фолк темата с песен на турска певица и пише “поздраФче”.

Коментара не е по темата и следователно е редно да се премести или скрие. Пускам доклад и никакво действие цял ден.

Въпросният модератор е видял оплакването ( както и други ), но реакция никаква и в същото време ми пише и един вид се подиграва “Хей, коментара не ми е по темата, но ще си стой въпреки тъпия ти рапорт”.

Ето и какво получих аз, заради рапорта за коментара му, който нарушава правилата :)

Прекрасен екип си събрал, който върши супер “адекватна” работа и винаги се отзовава на време, но само в темата на “Меменадреа” когато пуска тъпи шегички.

Не мога да разчета какво пише в скрийншотите, освен латиницата, която не разбирам от кого е. Нито става ясно това в коя платформа се случва.

Ако нещата наистина са така както ги описваш, ще има наказания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Не мога да разчета какво пише в скрийншотите, освен латиницата, която не разбирам от кого е. Нито става ясно това в коя платформа се случва.

Ако нещата наистина са така както ги описваш, ще има наказания.

Скрийншотите:

Цък

Цък

преди 30 минути получих още един "подарък"

Великденскиподарък

поста:

Латиницата е от въпросният модератор ( изобщо не съм му отговарял )

Писа ми в инстаграм, 20/30 минути след като пуснах рапорта

Ако искаш мога да ти пратя снимките на LS без замазването на името му и снимката.

Няма за какво да лъжа и да си измислям :)

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Много яко ти стои!

Мерси. Това е че на снимките не се показва истинския цвят колко по-як е. Не може да го покаже.

Хората вече започнаха и котки да разхождат на каишка сега пред блока.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pechenko каза:

Скрийншотите:

Цък

Цък

преди 30 минути получих още един "подарък"

Великденскиподарък

поста:

Латиницата е от въпросният модератор ( изобщо не съм му отговарял )

Писа ми в инстаграм, 20/30 минути след като пуснах рапорта

Ако искаш мога да ти пратя снимките на LS без замазването на името му и снимката.

Няма за какво да лъжа и да си измислям :)

Лъжа! Първият скрийншот е истински, но защо ти е този друг? И днес не е Великден.

Тази персона иска да унижи кредибилитета ми пред другите форумци правейки фалшиви скрийншотове. Всеки с малко умения по фотошоп може да направи подобен фотомонтаж, камоли човек който се занимава с правене на графики за фейсбук и инстаграм. Да, първият скрийншот е истински, но този "Великденски подарък" е абсолютна глупост и измислица. Ще помоля въпросния човек да спре да агитира срещу мен с измишльотини. 

  • Wow 1
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Kriminal каза:

Лъжа! Първият скрийншот е истински, но защо ти е този друг? И днес не е Великден.

Тази персона иска да унижи кредибилитета ми пред другите форумци правейки фалшиви скрийншотове. Всеки с малко умения по фотошоп може да направи подобен фотомонтаж, камоли човек който се занимава с правене на графики за фейсбук и инстаграм. Да, първият скрийншот е истински, но този "Великденски подарък" е абсолютна глупост и измислица. Ще помоля въпросния човек да спре да агитира срещу мен с измишльотини. 

Мале, мале
Модератора се опитва и да лъже....

Толкова долно ли падаш?

И без това си затънал, поне си признай, че го написа и премахна!

Сам призна за първите и защо ми е да лъжа за вторите, след като си достатъчно затънал при първите?

Лъжеца в момента си ти

Опитваш се да отървеш кожата с елементарно оправдание “Той прави графики и е монтирал всичко” 

Както вече казах мога да пратя всичко на Мелето без да съм скрил името и снимката ти и той сам ще прецени.

Много ниско падаш, след като не признаваш вината си и ме обвиняваш в лъжа, а лъжата я казваш ти.. нали знаеш, че с това нагази дълбоко и целия се омаза с лъжи?!

Можеше да си признаеш вместо да лъжеш, мажеш и лъжеш...

Скрийн как ми е писал и една минута след това премахва ( нямаше и минута )

https://i.postimg.cc/Hx2TTfVS/52-BA2245-18-E4-4917-BFFF-315-B308-DBAF9.jpg

https://i.postimg.cc/Hx4kVrP9/6-F12223-B-8-A22-424-B-A233-570-CEE1-FFE52.jpg

 

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pechenko каза:

Мале, мале
Модератора се опитва и да лъже....

Толкова долно ли падаш?

И без това си затънал, поне си признай, че го написа и премахна!

Сам призна за първите и защо ми е да лъжа за вторите, след като си достатъчно затънал при първите?

Лъжеца в момента си ти

Опитваш се да отървеш кожата с елементарно оправдание “Той прави графики и е монтирал всичко” 

Както вече казах мога да пратя всичко на Мелето без да съм скрил името и снимката ти и той сам ще прецени.

Много ниско падаш, след като не признаваш вината си и ме обвиняваш в лъжа, а лъжата я казваш ти.. нали знаеш, че с това нагази дълбоко и целия се омаза с лъжи?!

Можеше да си признаеш вместо да лъжеш, мажеш и лъжеш...

Скрийн как ми е писал и една минута след това премахва ( нямаше и минута )

https://i.postimg.cc/Hx2TTfVS/52-BA2245-18-E4-4917-BFFF-315-B308-DBAF9.jpg

https://i.postimg.cc/Hx4kVrP9/6-F12223-B-8-A22-424-B-A233-570-CEE1-FFE52.jpg

 

Глупости. Защо ми е да лъжа за такова тъпо и неважно за мен нещо? Това и аз мога да го направя и да кажа че ти си писал *нещо измислено* на мен. Самият факт че заради мен някои правят фалшиви профили за да те подкрепят е достатъчен. Сега мога да отида хубаво и сочно да те напсувам в инстаграм, това е съвсем неважно за форума. Ама недей да правиш фотошоп снимки, само защото искаш да ме унижиш, унижаваш само себе си. И без това почти никой не те харесва, нито пък ти има доверие тук. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Глупости. Защо ми е да лъжа за такова тъпо и неважно за мен нещо? Това и аз мога да го направя и да кажа че ти си писал *нещо измислено* на мен. Самият факт че заради мен някои правят фалшиви профили за да те подкрепят е достатъчен. Сега мога да отида хубаво и сочно да те напсувам в инстаграм, това е съвсем неважно за форума. Ама недей да правиш фотошоп снимки, само защото искаш да ме унижиш, унижаваш само себе си. И без това почти никой не те харесва, нито пък ти има доверие тук. 

Давай, направи го да видим ;)

Хайде, чакам те и чакам с нетърпение псувните

Точно тук бъркаш! За разлика от теб аз общувам с повечето активни и вече неактивни потребители и извън форума и познай какво? Изненада! Не мислят като теб, имат ми доверие и знаят какъв човек съм и определено не е това, което ти описваш!

Аз мога да покажа всичко без скрито покрито, но когато истината излезне ти какво ще направиш? Интересно ми е на теб кой ще ти има доверие, след като лъжеш пред всички тук? След като разберат за лъжата ти и опита да отървеш кожата и лъжите, които каза срещу мен?!? 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...