Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Gerganafen каза:

@zai4eto82 Ще се ходи ли на църква?

 

 

Не, не съм вярваща и не съм кръстена в църква. и не ходя по църкви. 

Едно време е било забранено да те кръщават в църква. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Не, не съм вярваща и не съм кръстена в църква. и не ходя по църкви. 

Едно време е било забранено да те кръщават в църква. 

Едно време, може би. от 1989, тоест над 30 години вече, не е, и ако си искала да си кръстена. Дори и сега - може би не точно сега, нали - може да се кръстиш в църква, стига да искаш разбира се. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Не, не съм вярваща и не съм кръстена в църква. и не ходя по църкви. 

Едно време е било забранено да те кръщават в църква. 

Едно време свърши като си била на 8. Тогава твоите родители-атеисти защо не са те кръстили?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Lelqtian каза:

Едно време, може би. от 1989, тоест над 30 години вече, не е, и ако си искала да си кръстена. Дори и сега - може би не точно сега, нали - може да се кръстиш в църква, стига да искаш разбира се. 

Не искам и брат ми не иска. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз седя вкъщи, навън е супер якото време, а отсреща малко дете- момиченце рита топка пред блока с друго дете- момченце и младо семейство се разхожда с бебе в количка. Това на какво прилича? Едни ще спазват правилата, други ще си правят каквото си искат. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Aз седя вкъщи, навън е супер якото време, а отсреща малко дете- момиченце рита топка пред блока с друго дете- момченце и младо семейство се разхожда с бебе в количка. Това на какво прилича? Едни ще спазват правилата, други ще си правят каквото си искат. 

Стига зна пък ти, много знаеш тези дечица кога последно са излизали. Само ти можеш да излизаш.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Стига зна пък ти, много знаеш тези дечица кога последно са излизали. Само ти можеш да излизаш.

Двоен ти е стандарта, тъй че ще си замълча. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Двоен ти е стандарта, тъй че ще си замълча. 

Лесно усети двойния стандарт, като го прилага някой друг. Смешно е да съдиш, че дете излязло да си поиграе, като ти ще ходиш да си боядисваш кичето. И само да те светна, че няма как да те боядисат от 2 метра разстояние, а с топка е напълно възможно да се играе така. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Aз седя вкъщи, навън е супер якото време, а отсреща малко дете- момиченце рита топка пред блока с друго дете- момченце и младо семейство се разхожда с бебе в количка. Това на какво прилича? Едни ще спазват правилата, други ще си правят каквото си искат. 

Егати егоизма

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Лесно усети двойния стандарт, като го прилага някой друг. Смешно е да съдиш, че дете излязло да си поиграе, като ти ще ходиш да си боядисваш кичето. И само да те светна, че няма как да те боядисат от 2 метра разстояние, а с топка е напълно възможно да се играе така. 

Може, може. С пръскачка.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Не, не съм вярваща и не съм кръстена в църква. и не ходя по църкви. 

Едно време е било забранено да те кръщават в църква. 

А как така баща ми е 63 набор и е кръстен в църква. Май е било забранено само за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Aз седя вкъщи, навън е супер якото време, а отсреща малко дете- момиченце рита топка пред блока с друго дете- момченце и младо семейство се разхожда с бебе в количка. Това на какво прилича? Едни ще спазват правилата, други ще си правят каквото си искат. 

Детето си има родители, които носят отговорност за това, че излязло навън. Никой не те спира да излезеш отвънка, като ти е писнало да седиш вътре, и да направиш и ти един тигел нанякъде, стига да вземеш необходимите мерки там - маски и прочее - и да спазваш дистанция. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

@asylum Рубриката Песните на.... е всяка седмица - премиера - петък, 11.00 ч.
повторения: понеделник - 14.00 ч, вторник - 10.00 ч, сряда - 01.00 ч.

Така, че утре от 10:00 часа и в сряда от 1:00 сутринта пак ще има 30 минути с песните на Коце. 

Не ни пукаааааааааааааа! 

Тролвай си в едноличен чат със себе си. 

  • Like 1
  • Haha 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, stereoto_ каза:

Не ни пукаааааааааааааа! 

Тролвай си в едноличен чат със себе си. 

Игнор и на тебе. И случайно ,ако си по-умен ще видиш защо съм отговорила. Не питаш ти, а друг, ама толкова ти е акъла. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Игнор и на тебе. И случайно ,ако си по-умен ще видиш защо съм отговорила. Не питаш ти, а друг, ама толкова ти е акъла. 

Зайке, ако с такава скорост ни игнорираш последните пишещи, съвсем скоро ще си пишеш сама 🤣

  • Like 1
  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Зайке, ако с такава скорост ни игнорираш последните пишещи, съвсем скоро ще си пишеш сама 🤣

По-добре с двама-трима да си пиша тука, отколкото с 50 човека, а пък да не стават за нищо. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

По-добре с двама-трима да си пиша тука, отколкото с 50 човека, а пък да не стават за нищо. 

По-добре си намери как да си уплатниш свободното време. Отивай да шиеш гоблени или вълнени чорапки. ! 

  • Haha 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , THE IIconic каза:

А как така баща ми е 63 набор и е кръстен в църква. Май е било забранено само за теб.

Като не си запознат, недей приказва по-добре. 

И стига с тая тема за църквите. Който иска да си ходи, да се облъчва- аз не съм от тези и да вярвам на глупости. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Като не си запознат, недей приказва по-добре. 

И стига с тая тема за църквите. Който иска да си ходи, да се облъчва- аз не съм от тези и да вярвам на глупости. 

Грешница. Отредено ти е място в ада.

  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фондация Рики Мартин доставя медицинско оборудване на болници на острова
Организацията се обедини с Project Hope и Charity Stars за получаване и разпространение на лични предпазни средства за медицинска употреба
 

Като част от своята социална работа в извънредни ситуации, Фондация Рики Мартин (RMF) си партнира с Project Hope and Charity Stars, за да получи и достави лични предпазни средства като маски за лице, ръкавици и рокли на медицински специалисти.

Хуманитарните усилия, наречени #AyudaDesdeCasa , започнаха на 22 март чрез платформата за събиране на дигитален съюзник Charity Stars и бяха лансирани в социалните мрежи от художника Рики Мартин . Първият самолет, съдържащ медицински материали, пристигна в Пуерто Рико тази седмица и беше бързо и ефективно разпределен от екипа на Фондацията и Project Hope на болници и здравни работници, предлагащи животоспасяващи услуги на хора, засегнати от на COVID-19.

Поради глобалното търсене и недостига на артикули, необходими за защита на основните работници в почти всяка страна по света, придобиването на лични предпазни средства в момента е почти невъзможно. Партнирайки с Project Hope и уважавани местни партньори, той ги увери, че всичко, придобито в името на кампанията #HelpFromHouse, ще отговаря на строги стандарти FDA и ще бъде одобрено за разпространение в болниците в Пуерто Рико. Тези усилия скоро ще се разширят, за да обслужват най-уязвимите световни общности.

В съответствие с предишните хуманитарни усилия на фондация Рики Мартин (изпълнена в Пуерто Рико след ураганите Ирма и Мария и последните земетресения; в Хаити и Чили, Тайланд след цунамито и други), екипът бързо направи оценка на нуждите. , за да посетят незабавно болниците на острова, които се нуждаят най-много от защитното оборудване. В момента институциите, от които се възползват, са Педиатричната болница на Пуерто Рико , зоната за критични грижи на болницата HIMA в Кагуас , Онкологичната болница „Д-р Исак Гонсалес“ , Общинската болница в Ашфорд , Дамската болница в Понсе , Общностната инициатива, и други.Заедно с супермаркета Select, закуските бяха доставени на дежурните професионалисти, а медицинското оборудване до детската болница в Сан Хорхе.

През следващите седмици Фондацията Рики Мартин ще разшири своите местни усилия, за да включи и други болници , както и да работи с международни партньори, които могат да подкрепят допълнително мисията за защита на живота на здравните специалисти. Служителите на RMF също са получили дистанционно обучение от университета Браун и Project Hope за това как да се справят с пандемията COVID-19.

„Фондацията Рики Мартин винаги е работила със здравеопазването и образованието в рамките на борбата срещу трафика на хора. Всички социални проблеми са взаимосвързани. При тази ситуация милиони хора са уязвими. Трябва да намерим начин да останем спокойни. Като граждани по света всички имаме това задължение “, каза Мартин, президент и основател на фондация„ Рики Мартин “. „Трябва да се борим за благополучието на нашите деца. Трябва да помогнем на тези здравни специалисти, които се прибират вкъщи и се страхуват да прегърнат своето, всичко това може да бъде много конфликтно за децата. Нашата мисия е да се съсредоточим върху това, от което нашите лекари се нуждаят днес, така че те да се върнат спокойно у дома, да си починат и без страх, че ще заразят семействата си. “

 

 

РЕКЛАМА

 

 

РЕКЛАМА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...