Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Който ще да казва, другата седмица съм на фризьор- боядисване, кичури- розови и лилави както преди, подрязване, измиване, сушене, изправяне. Аз не мога заради короната да не ходя на фризьор. Нямам търпение да отида при фризьорката ми. И който казва, не му било важно козметик и фризьор да ходи като бухал. 

  • Wow 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, zai4eto82 каза:

Който ще да казва, другата седмица съм на фризьор- боядисване, кичури- розови и лилави както преди, подрязване, измиване, сушене, изправяне. Аз не мога заради короната да не ходя на фризьор. Нямам търпение да отида при фризьорката ми. И който казва, не му било важно козметик и фризьор да ходи като бухал. 

Ще си платите глобите тогава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да ти мия съдовете
Нито да ти гладя дрехите
Ако това търсиш,
Тогава го търси при друга
Не мога и да ти готвя
Но пък мога да ти дам любов
Ако искаш да стоя затворена
Тогава не.
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Donatella каза:

не ти отива

Много разбираш ти. Само дето  много хора ме харесаха, включително и Коце. Не можеше да се нагледа на косата ми и да я докосва. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

След ден от дните ще мечтаеш да говориш с мен и ако сега не ти пука, ще съжаляваш за това години по-късно. Върви, чао. Аз съм тази, която хукна към илюзиите.

Не си човек, който си струва, нито който да бъде обвиняван.

 

Защо скри истинската си действителност от очите ми, от очите ми?
Години жертвах. Хиляди загуба и за кого!
Арогантен! Сърце, как го прие?
През цялото минало всичко не му се стори. Губещ, достатъчно за мен шока ми от него.
 
Достатъчно сърце, отпусни се.
Никога не се връщай при него и дори не си мисли да се върнеш и да кажеш, че съжаляваш
 
Някога имаше човек, той беше мой любовник. Той ме предаде и аз се събудих късно. Както и да е, всичко е под контрол.
 
Уникална песен от последния албум. 
 
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Далеч от очите, но вътре в душата е
В сърцето ми е, без значение къде отива
Не е възможно, не е позволено
Друг да ме обича

Тази заангажираност е с мен, дори и да я няма
Завинаги ще остане близо до мен
Няма друг в живота ми, когото обичам
Хора, кажете му, че ми липсва

Липсва ми седенето до него
Липсват ми сладките му думи
Липсва ми и ще продължавам да го казвам
И ще го казвам на висок глас
 
Тези моменти няма да забравя, дори и да отминаха
И ще се погрижа за това, дори и него да го няма
Без значение от причината
Ще чакам да го прегърна и той да ме прегърне.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, zai4eto82 каза:

Много разбираш ти. Само дето  много хора ме харесаха, включително и Коце. Не можеше да се нагледа на косата ми и да я докосва. 

разбирам мн ясно

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Който ще да казва, другата седмица съм на фризьор- боядисване, кичури- розови и лилави както преди, подрязване, измиване, сушене, изправяне. Аз не мога заради короната да не ходя на фризьор. Нямам търпение да отида при фризьорката ми. И който казва, не му било важно козметик и фризьор да ходи като бухал. 

Ами ти, ако без фризьор си като бухал, това не важи за всички. Някои имаме четки, преси, маши... и акъл.

  • Haha 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

Ами ти, ако без фризьор си като бухал, това не важи за всички. Някои имаме четки, преси, маши... и акъл.

Като не си разбрала какво съм казала,  не се меси.  

Ти се оправяй сама щом си толкова всезнаеща.  Аз си имам нужда от професионална грижа- боядисване с професиона боя,  кичури искам също,  маска коквато само моята фризьорко ми прави,  подрязване,  терапия за косата.  То ако всички можем,  ще станем фризьори.  Ти като искаш,  стой без фризьор,  аз си обичам фризьорката ми и при нея ще отида.  В домашни условия не може до се сравни с професионалиста.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:
Няма да ти мия съдовете
Нито да ти гладя дрехите
Ако това търсиш,
Тогава го търси при друга
Не мога и да ти готвя
Но пък мога да ти дам любов
Ако искаш да стоя затворена
Тогава не.
 

Същевременно съдиш Надя за същото. Невероятно двуличие!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Като не си разбрала какво съм казала,  не се меси.  

Ти се оправяй сама щом си толкова всезнаеща.  Аз си имам нужда от професионална грижа- боядисване с професиона боя,  кичури искам също,  маска коквато само моята фризьорко ми прави,  подрязване,  терапия за косата.  То ако всички можем,  ще станем фризьори.  Ти като искаш,  стой без фризьор,  аз си обичам фризьорката ми и при нея ще отида.  В домашни условия не може до се сравни с професионалиста.  

Много ясно те разбрах какво казаш и не, че е твоя работа, но ползвам много по-професионални фризьорски и козметични грижи от твоите гаражни салони. Просто в тази ситуация предпочитам да спазвам правилата и да излизам само когато наистина е наложително и ме е яд, когато някой се лигави и прави моите усилия напразни.

  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Blueberry каза:

Много ясно те разбрах какво казаш и не, че е твоя работа, но ползвам много по-професионални фризьорски и козметични грижи от твоите гаражни салони. Просто в тази ситуация предпочитам да спазвам правилата и да излизам само когато наистина е наложително и ме е яд, когато някой се лигави и прави моите усилия напразни.

Личи си колко ползваш щом не искаш да посетиш фризьорския салон. И моят салон си е много хубав и с много яка фризьорка, която през месеци ходи на много добри курсове и научава нови неша и ги прилага и работи с най-професионалните продукти и т.н и е награждавана много пъти. Недей приказва като не знаеш. Стой си у вас. Аз не стига,че не излизам от 3 седмици - ходя само до аптека, или до магазин, и да хвърля кофата, ами и няма да се погрижа за себе си. Ами да- ама не. След като 2 седмици фризьорката ми не беше отваряла, а сега от дни е отворила, аз ще отида- изобщо не ми пука какво си мислиш ти. Има си ръкавици, маски- влиза се по един, тъй че не виждам какъв е проблема и тя работи с ръкавици- какво е винаги е била досега, и работи с маска. 

А какво да кажа за детето пред блока дето сега играе с топката, че и си извика приятел да ритат заедно, а? Е това е безотговорно, не и моето. Безотговорно са онези, които се разхождат в парковете, градинките или се събират пред блока. Ще отида за 2-3 часа на фризьор и вече кой знае какво е станало. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Личи си колко ползваш щом не искаш да посетиш фризьорския салон. И моят салон си е много хубав и с много яка фризьорка, която през месеци ходи на много добри курсове и научава нови неша и ги прилага и работи с най-професионалните продукти и т.н и е награждавана много пъти. Недей приказва като не знаеш. Стой си у вас. Аз не стига,че не излизам от 3 седмици - ходя само до аптека, или до магазин, и да хвърля кофата, ами и няма да се погрижа за себе си. Ами да- ама не. След като 2 седмици фризьорката ми не беше отваряла, а сега от дни е отворила, аз ще отида- изобщо не ми пука какво си мислиш ти. Има си ръкавици, маски- влиза се по един, тъй че не виждам какъв е проблема и тя работи с ръкавици- какво е винаги е била досега, и работи с маска. 

А какво да кажа за детето пред блока дето сега играе с топката, че и си извика приятел да ритат заедно, а? Е това е безотговорно, не и моето. Безотговорно са онези, които се разхождат в парковете, градинките или се събират пред блока. Ще отида за 2-3 часа на фризьор и вече кой знае какво е станало. 

Мила, ти първа почна да нападаш жените, които не ходят на фризьор. Ми някои не сме побелели и не е нужно да се боядисваме през 3 седмици, това не значи, че ходим като бухали.

  • Haha 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И поредния мъж във филма по Нова в момента пак е със сини очи.

По- интересното е и че по btv във филма и там и момичето е със сини очи, освен мъжа. На кастинг условието да не е актрисата и актьорът да със сини очи?

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...