Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, meleto каза:

Или е наводнено с фен клипове, които се зареждат автоматично, вместо оригиналните видеа. На мен непрекъснато ми се пускат фен клипове. Много ме дразни.

 

преди 1 минута, Willy каза:

Повечето песни са прецакани от фен клиповете. Добавим ли ги изглеждат така:

Ламбо - 81к

Параноя - 60к

Излъжи ме - 55к

Полудяваш - 52к

Ангелът - 49к

И този фактор с фен клиповете го има, но и тези цифри с тях пак не са кой знае колко задоволителни. Особено като погледнем какви сходни гледания прави Сен Тропе (песен на 10 години). За Луда по тебе да не говорим, но там го има и чуждестранното влияние. Всички тези посочени надали ще имат и 1000 гледания след 10 години, камо ли след 20.

Покъртително е положението в Бг музиката в началото на новото десетилетие, този път без разграничение на жанрове. За да се радваме на по-добри цифри ще трябва пак да ги чакаме да пуснат нещо със сезонен срок на годност, а не нещо, което ще остане във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

“Покъртително е положението в началото на новото десетилетие” чил бре, минали са две седмици, за бога

Две седмици, в които виждаме до къде са го докарали хитовете от последните няколко седмици на миналото. Да сме чил докато чакаме следващите подобни песни ли?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

Две седмици, в които виждаме до къде са го докарали хитовете от последните няколко седмици на миналото. Да сме чил докато чакаме следващите подобни песни ли?

Ами толкова. Като повсеместно цари безидейност и еднообразие, ще е така. Поне се вижда, че хората масово започват да слушат предимно чужда музика - там има всичко, каквото поискаш и откъм жанрове, и откъм звучене, абе всичко. При нас какво има - изтъркана чалга, елементарен трап и бозав и неслушаем поп. Ами няма кво да стане.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Януари месец винаги е най-слабия и като гледаемост и като продажби. Вижте, че в световен мащаб много рядко някоя топ звезда пуска албум януари. Скоро нещата ще се оправят.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Senhor каза:

Ами толкова. Като повсеместно цари безидейност и еднообразие, ще е така. Поне се вижда, че хората масово започват да слушат предимно чужда музика - там има всичко, каквото поискаш и откъм жанрове, и откъм звучене, абе всичко. При нас какво има - изтъркана чалга, елементарен трап и бозав и неслушаем поп. Ами няма кво да стане.

Може би точно това ме дразни- че извън Бг дори и в най-зациклилите времена можеш да намериш нещо за теб и то да се слуша от масата и след години. Тук пускат сезонни песни на килограм, и мен самия доста от тях ме кефят, но след време и аз, и другата публика постепенно ги забравяме, защото не са правени за народа.

Да не съм особено доволен допринася и това, че лятото бях в САЩ и си припомних какво значат истински хитове. Сеньорита, Old Town Road, Bad Guy- гърмяха отвсякъде, всички ги знаеха. Заслужени позиции по класациите. Съответно, представи си в какво объркване изпаднах, когато се върнах тук и хитовете отново се определяха по това кой бил пускан повече пъти спрямо желанията на ди джея, а и когато сам отидох на диско и се уверих за пореден път как публиката почти не отразява повечето песни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

Абе очевидно новите алгоритми имат отношение към спада на гледания и това личи от няколко месеца. В гръцкия тренд се наблюдава същото явление... 

Това поне в бъдеще ще ни покаже как реално стоят нещата и кой купува. А от друга страна може да амбицира изпълнителите да пускат повече песни, които да имат по-дълъг живот в YouTube, отколкото в дискотеките. 

Да добавим и ролята на другите стрийминг платформи в кашата. Само в Spotify хитовете от 2019 имат десетки и стотици хиляди, които иначе навярно щяха да са в YouTube. И това само за една платформа, а има още няколко. Абе не е толкова зле положението като теглим чертата цялостно, но някак пак си е тъпо, че хитовете не се и доближават до предишните песни на народа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То верно ако добавим и стриймовете от Spotify, "Добре ли си" вече има 20М слушания. Феноменален с изтритите и тези от Spotify също ги е минала. И каква ирония, "вечно втората" Галена има последните три песни с над 20М на/с пайнерски изпълнител.🥳🤷‍♂️

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Danger. каза:

Дойде време в което хитът на зимата в България ще се окаже румънски кючек.

Е, ще кажеш за първи път се случва балканска музика да властва в България. Само от последните години мога да то изброя поне 10, които са били наравно, че и над българските хитове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Lelqtian каза:

Иванка е истински секси хит, спор няма. Само не разбрах защо се е снимала с восъчна статуя на някаква произволна магистрална жрица? 

Току-що си поръчах книгата и! Класна жена до мозъка на костите!  
Поздрав с любимия ми live на изкушението на поп-фолка. Зашеметяващо представяне!

 

  • Love 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Амброжка. каза:

Току-що си поръчах книгата и! Класна жена до мозъка на костите!  
Поздрав с любимия ми live на изкушението на поп-фолка. Зашеметяващо представяне!

 

Иванка е написала книга? Веднага пускам заявка :D 

Тоз миск е солидно 5/7, но другия май ме кефи повече! 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , -A. каза:

Януари месец винаги е най-слабия и като гледаемост и като продажби. Вижте, че в световен мащаб много рядко някоя топ звезда пуска албум януари. Скоро нещата ще се оправят.

Нима призна, че Селена не е голяма звезда? :D 

Иначе най-големите хитове на 2017 - Despacito и Shape of you, бяха пуснати януари. В слаба конкуренция е лесно да се блесне.

Чакам Малката скоро, не се е чуло нищо от нея... очаквам да смаже.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Beat. каза:

 

Мачкай, Дани!:as: Тя не е ли родена 2003? Когато една звезда е изгряла, друга се е родила, за да може да я замести след години! :D

преди 19 минути, Амброжка. каза:

Мая Манолова си е споделила песен на Валдес и е цитирала текста. :roll1:

 

AE116EEF-E066-4D56-8C92-19EEE66BC00F.jpeg

Уникална! Дано скоро поздрави Борисов и Фандъкова с "Шефът и шефката"!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

20200116_153613.jpg.e84cb8337d9b18bf48a563934bc219a6.jpg

Азис избухна брутално срещу критиците. Този път е малко грубичко от негова страна.

Интересни са и коментарите на Глория и Преслава.

Глория ясно показва, че не й пука кой ще е доволен и кой не. Ние вече го знаем, щом прави песни които само тя си харесва. 

Преслава както винаги се хили на изцепки. На нея това и дай. Нали и тя беше наредила своите хейтъри, познато й е. :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина са им много показателни коментарите,

Глория - винаги правещата си това което иска, не слуша никой, все пак си е кралицата.

Преслава - същото като постоянното хилене на лайфовете и някои интервюта.

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...