Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да си припомним най-гледаната балада в канала на Планета! Какъв емоцион ми вкарва това Фатме, егати... Това е то да си целунат от Господ! Давал глас, давал, та се олял. :ba:

 

  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Амброжка. каза:

Да си припомним най-гледаната балада в канала на Планета! Какъв емоцион ми вкарва това Фатме, егати... Това е то да си целунат от Господ! Давал глас, давал, та се олял. :ba:

 

Уникална песен. "И това ще преживея" също. Жалко, че вече не влага тази емоция в песните си. Последните й песни са далеч от това изпяване. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Уникална песен. "И това ще преживея" също. Жалко, че вече не влага тази емоция в песните си. Последните й песни са далеч от това изпяване. 

Като е глупава и няма никаква хигиена на гласа става така. Трябва да си го пази повече, а тя нашата пуши като комин и последствията вече са видими. Дано се осъзнае навреме и вземе някакви мерки, че инак ще настанат гладни времена за цялата и рода, която издържа именно чрез него.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Амброжка. каза:

Като е глупава и няма никаква хигиена на гласа става така. Трябва да си го пази повече, а тя нашата пуши като комин и последствията вече са видими. Дано се осъзнае навреме и вземе някакви мерки, че инак ще настанат гладни времена за цялата и рода, която издържа именно чрез него.

Не съм сигурна, че е само от цигарите. Влиянието им е ясно, но има и други които пушат от изпълнителите. Аз ти говоря попринцип за самите песни, че няма тази емоция в тях. Едната причина може да е гласа, но другата е в самата песен. Просто си е загубила и усета и не попада на точната. "След хиляда жени" е хубава, но пак нещо не достига. "Вторник беше" ми харесва много повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

 

Глейте ква хуава принцеса! 

Още ли си блокиран от Клеа? Може да я подпиташ кога да очакваме клипа?

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Глейте ква хуава принцеса! 

Още ли си блокиран от Клеа? Може да я подпиташ кога да очакваме клипа?

Само месинджър, но мога да пиша коментари.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Само месинджър, но мога да пиша коментари.

Коментирал ли си снимките от студиото? Аз преди месец и нещо последно влязох във фейса, беше ми приела поканата отпреди доста време! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Коментирал ли си снимките от студиото? Аз преди месец и нещо последно влязох във фейса, беше ми приела поканата отпреди доста време! 

Не съм. Чакай да пиша

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Аааа не ми харесва. Това е в стил Сашка Васева/Луна

Искам нещо пичовско - "Баровки", "Патронки", "Живеем на екс"...

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Споделила е новата песен на Мира!

Аз предрекох дует между тях! Дано да е въпрос на време! Тя Клеа пуска по един мегахит годишно, въпреки че можеше да си почине и да бере плодове до 2025 минимум.

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Не съм сигурна, че е само от цигарите. Влиянието им е ясно, но има и други които пушат от изпълнителите. Аз ти говоря попринцип за самите песни, че няма тази емоция в тях. Едната причина може да е гласа, но другата е в самата песен. Просто си е загубила и усета и не попада на точната. "След хиляда жени" е хубава, но пак нещо не достига. "Вторник беше" ми харесва много повече. 

Аз пък полудях по “След 1000 жени” - само от кранчето вкъщи не е потекла. С нея се будя, с нея заспивам, с нея шофирам, пазарувам, докато се къпя я слушам, докато говоря по телефона също я надувам от лаптопа да ми звучи като фон. Не им завиждам на хората около мен. :roll1:
“Вторник беше” не можах да я приема някакси, не е моята песен. Даже и когато излезе не бях зарибен, което почти никога не ми се е случвало с нова песен на Фатмессс. 

Решението при нея е да разкара смешкото Благой, защото на всички ни е ясно, че я използва само за финансовите облаги и до там. Направи и едно дете и си подсигури високата издръжка от наивната певачка и по никакъв начин не ми пука за нея след като не я стимулира нито да влезе във форма, нито да се погрижи за гласа си. 

  • Wow 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Амброжка. каза:

след като не я стимулира нито да влезе във форма, нито да се погрижи за гласа си. 

Той пък щото много разбира от форми, гласове. Лапа там пачка и хранилка, щастливото цигане.

Мен пък все повече ме зарибява това

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum време е да направя признание че откакто Фаст ни изпрати демото на Клеа, си го пускам поне веднъж на ден. Има някаква харизма + зарибяващата музика. Изпяването е по-чисто - без обработка. 

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...