Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Willy каза:

@asylum време е да направя признание че откакто Фаст ни изпрати демото на Клеа, си го пускам поне веднъж на ден. Има някаква харизма + зарибяващата музика. Изпяването е по-чисто - без обработка. 

Супер натуралистична лидерка е Клеа! Те много хора и на Галена се подиграваха едно време, а виж каква кариера направи. Всичко е в хармония в това парче - ритъм, музика, текст, изпълнение. Друга не би се справила. Надявам се да не ни разочарова с тая Зоя - нещо ме притеснява дуетната й половинка. Сигурно ще е като световните звезди - първи мегахит, милиони и после сополи. Дано да греша! Дано да ме опровергае! 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Супер натуралистична лидерка е Клеа! Те много хора и на Галена се подиграваха едно време, а виж каква кариера направи. Всичко е в хармония в това парче - ритъм, музика, текст, изпълнение. Друга не би се справила. Надявам се да не ни разочарова с тая Зоя - нещо ме притеснява дуетната й половинка. Сигурно ще е като световните звезди - първи мегахит, милиони и после сополи. Дано да греша! Дано да ме опровергае! 

Аа как така тая Зоя. Не и знам много песните, но това е жестоко!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Аа как така тая Зоя. Не и знам много песните, но това е жестоко!

 

 

Готина е, но няма място за много Роксани и Сашки на едно място. Ако и Клеа не й помогне да бъде забелязана, не знам...

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Амброжка. каза:

Аз пък полудях по “След 1000 жени” - само от кранчето вкъщи не е потекла. С нея се будя, с нея заспивам, с нея шофирам, пазарувам, докато се къпя я слушам, докато говоря по телефона също я надувам от лаптопа да ми звучи като фон. Не им завиждам на хората около мен. :roll1:
“Вторник беше” не можах да я приема някакси, не е моята песен. Даже и когато излезе не бях зарибен, което почти никога не ми се е случвало с нова песен на Фатмессс. 

Решението при нея е да разкара смешкото Благой, защото на всички ни е ясно, че я използва само за финансовите облаги и до там. Направи и едно дете и си подсигури високата издръжка от наивната певачка и по никакъв начин не ми пука за нея след като не я стимулира нито да влезе във форма, нито да се погрижи за гласа си. 

Да, бе, да остави Благой и съвсем да се депресира. Тогава изобщо не я търси да си върне формата, нито на визия, нито на пеене. Тя си го обича. И тя не може да се оплаче, има по-млад и хубав мъж и очевидно това я устройва.  Пък и нали я беше критикувал за килограмите, нещо се беше изказал много кофти, но не си спомням точно случката. Според мен доста често и пили на главата за визията. Деса трябва да поиска промяната първо заради себе си и после да мисли другите. Все пак е на нейната глава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Амброжка. каза:

@asylum На теб не искам да ти давам точки, а само да ти откривам такива!

 

Ще се опитам да я чуя в твоя чест и ще дам мнение.

Междувременно се почерпи с Далавера на Бриана! Мисля, че Брианчето по би си паснала с Клейчето!

Далавера ту кергяв! 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Амброжка. каза:

@asylum На теб не искам да ти давам точки, а само да ти откривам такива!

 

Чувал съм я в дискотека, не знаех как се казва! НеЙ лоша! Песните, дето преди са ми се стрували тъпи, сега биха били като злато.

Това ми е любимото Ериково!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Амброжка. каза:

:roll1:

FE3BB2AB-8ED0-4320-9D1F-473C006F630A.jpeg

Иванка е истински секси хит, спор няма. Само не разбрах защо се е снимала с восъчна статуя на някаква произволна магистрална жрица? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

За изминалото денонощие най-гледаната песен в България е с 56k. Най-гледаната чалга- 52k (и още някоя и друга десетачка от странични клипчета, да речем). Всичко останало - под 50k.

Или Бг парчетата са станали жертва на новите правила в YouTube, или за пореден път виждаме колко са ни трайни хитовете дето ги правим за дискотеките. :helpsmilie:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

За изминалото денонощие най-гледаната песен в България е с 56k. Най-гледаната чалга- 52k (и още някоя и друга десетачка от странични клипчета, да речем). Или Бг парчетата са станали жертва на новите правила в YouTube, или за пореден път виждаме колко са ни трайни хитовете дето ги правим за дискотеките. :helpsmilie:

Или е наводнено с фен клипове, които се зареждат автоматично, вместо оригиналните видеа. На мен непрекъснато ми се пускат фен клипове. Много ме дразни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Иъллл, ма тая докторка не знае ли какво е анестезия?

 

Тук съм съгласен - под упойка бих се навил да бия инжекции на Азо ... Ма кат и се налага на жената, кво да праи, мижи и боцка ... 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

За изминалото денонощие най-гледаната песен в България е с 56k. Най-гледаната чалга- 52k (и още някоя и друга десетачка от странични клипчета, да речем). Или Бг парчетата са станали жертва на новите правила в YouTube, или за пореден път виждаме колко са ни трайни хитовете дето ги правим за дискотеките. :helpsmilie:

Повечето песни са прецакани от фен клиповете. Добавим ли ги изглеждат така:

Ламбо - 81к

Параноя - 60к

Излъжи ме - 55к

Полудяваш - 52к

Ангелът - 49к

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...