Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 23 минути, Beat. каза:

Преслава - същото като постоянното хилене на лайфовете и някои интервюта.

Тя така се хилеше на бездомника в мола, така се хилеше на изцепките на мъжа си когато казва "искаш ли да си го извадя" и много други примери. Сега се хили на това как някой нарежда хората. Очаквам да вземе пример от Азис, да избухне при следваща критика към нея и да каже "айде, марш от инстаграма ми" :1000(29):

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

 Очаквам да вземе пример от Азис, да избухне при следваща критика към нея и да каже "айде, марш от инстаграма ми" :1000(29):

И Гло може да й помогне

 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Beat. каза:

И Гло може да й помогне

 

Глория е примата и в това. Тя го раздава по-тежко и кралски. Преслава се лигави, доста уроци трябват. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

И Емилия си я бива

 

Любимото ми интервю на Емилия! В него се показа като една истинска гълъбовска дива - неподправена, пряма и с богат речник. Чудничка е!

  • Haha 1
  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Тя така се хилеше на бездомника в мола, така се хилеше на изцепките на мъжа си когато казва "искаш ли да си го извадя" и много други примери. Сега се хили на това как някой нарежда хората. Очаквам да вземе пример от Азис, да избухне при следваща критика към нея и да каже "айде, марш от инстаграма ми" :1000(29):

 

Най- вече над Галош се хили.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Тя така се хилеше на бездомника в мола, така се хилеше на изцепките на мъжа си когато казва "искаш ли да си го извадя" и много други примери. Сега се хили на това как някой нарежда хората. Очаквам да вземе пример от Азис, да избухне при следваща критика към нея и да каже "айде, марш от инстаграма ми" :1000(29):

 

Колкото и стига, дотам, ко да я правим. Освен да се посмеем и ние, въпреки че не е никак за смях. Вероятно точно толкова ехидно се е хилила и като мъжо и е налагал феновете, пък били те и Весо. 

 

преди 8 часа , Амброжка. каза:

Любимото ми интервю на Емилия! В него се показа като една истинска гълъбовска дива - неподправена, пряма и с богат речник. Чудничка е!

На мен лично ми е на кантар за топ 1 на Счети с другото, дето Нали не ми е сестра :)

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

На мен лично ми е на кантар за топ 1 на Счети с другото, дето Нали не ми е сестра :)

И онуй за купичките беше яко. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте,сега разбрахте ли защо няма (И НЯМА ДА ИМА)награди на Планета ????


колкото и да бутате Преса и Пиян. 2019 ГОДИНА ЩЕ СЕ ПОМНИ С ТРЪГВАЙ СИ И АКУЛА

Цитат

 

 Оригинално медийно присъствие
- Преслава - 25т 

Дискотечен хит на годината
- Преслава - Пиян  - 20т.

 Песен на годината
- Емилия и Денис Теофиков - Тръгвай си  - 34т.

- Преслава - Пиян  - 30т. 

 YouTube сензация на годината 
- Преслава - Пиян  - 29т.

Певица на годината
- Преслава - 39т.

Музикален идол на годината
-Галена -27
- Преслава - 24т.(за малко да спечели и идол)

Топ 50 песни на 2019 година
1. Преслава - Пиян (488 точки)
 
2. Емилия и Денис Теофиков - Тръгвай си (434 точки)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Donatella каза:

Здравейте,сега разбрахте ли защо няма (И НЯМА ДА ИМА)награди на Планета ????


колкото и да бутате Преса и Пиян. 2019 ГОДИНА ЩЕ СЕ ПОМНИ С ТРЪГВАЙ СИ И АКУЛА ШЕФА И ШЕФКАТА И СЕКСИ ХИТ! 

 

поправено. #САМОИСТИНСКИТЕПОБЕДИТЕЛКИ

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана трябва да направи римейк на тази песен:

да покани тази дебелата мафиотка от ВИП Брадър, не й помня името некво нагуцена с официални дрехи да обикаля София (кална през зимата). Ще скандализира. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Ивана трябва да направи римейк на тази песен:

да покани тази дебелата мафиотка от ВИП Брадър, не й помня името некво нагуцена с официални дрехи да обикаля София (кална през зимата). Ще скандализира. 

Ивана feat. Ваня Червенкова - Софийо любима, 2020

В клипа ще участват Фандъкова и Бойко като главни герои, Манолова ще е антагонист.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

929360.jpg

Преслава май се кани да дари любимия си Павел с второ дете, шушука се усилено в чалга средите. Певицата, която в момента залива социалните мрежи със снимки от Тайланд, показва подозрително коремче на някои кадри, които не е обработила достатъчно добре с фотошоп. В същото време поне до момента не е обявила нито едно предстоящо участие. Това е знак, че най-вероятно се пази от работа, защото е бременна. 

Последното участие на Петя до момента е било в новогодишната нощ. След това тя е заминала за Тайланд със своя любим и не е договорила нито една изява в родна или чужда кръчма за след ваканцията си. Не е ясно кога отново ще се качи на сцената и то след изключително активен декември, в който се е изявявала през вечер. Очевидно отказът на работа не се дължи на мързел от страна на звездата. 

Най-вероятната причина е, че очаква дете. По същия начин тя спря участията си и при своята първа бременност. Това бе един от малкото знаци, че се готви да стане майка, тъй като в момента, в който състоянието ѝ започна да личи, тя се скри от публичното пространство и си позволяваше да пуска в интернет единствено снимки, на които не се вижда коремът ѝ. 

В момента въпреки старателната компютърна обработка на кадрите, които публикува от Тайланд, тя не успява да скрие добре заобленото си коремче, а може би просто не прави особени усилия за това, защото смята, че то все още не личи. Но на някои от снимките ясно се вижда, че е наедряло, а на други това е просто загатнато. Изпъкналите ребра на други снимки пък издават, че певицата най-вероятно гълта корема си, когато позира. Ето защо не е чудно, че той не се вижда на всички кадри. Затова пък гръдната ѝ обиколка прави впечатление. 

Преди около месец се заговори, че емблематичните гърди на Преслава, които бяха пред изчезване заради манията ѝ да слабее, внезапно са се уголемили, стигайки размерите от зората на нейната кариера. Клюкарите заподозряха, че най-вероятно е сложила силикон. Истината обаче би могла да е доста по-различна. В случай, че Преслава е бременна, първият външен признак за деликатното ѝ състояние са именно уголемените млечни жлези. 

Певицата роди първото си дете през септември 2018 г. Малката Паола вече е на година и 4 месеца, което е идеален момент за зачеване на второ дете. Така ще бъде спазена дежурната препоръка на лекарите второто раждане да е поне две години след първото, ако е било с операция, както в случая със звездата. Ако тя наистина е бременна, както сочат всички улики, едва ли ще го сподели публично на толкова ранен етап, пише "Уикенд".

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си е Азис, както и Глория, а най-много ми допада реакцията на Преслава. Българинът в последните години се превърна в супер долно и мрънкащо същество, дето само знае да клика палци надолу и да реве във форуми и социални мрежи, иначе в реалността мишкува. Та така, Азис в началото на века беше драг куин в страна, дето убиваха педерастите в Борисовата и пак всички го псуваха, а после се появи в учебниците на СУ във факултета по журналистика и PR, пълнеше стадиони и нямаше негова песен, дето да не е хит и т.н. Сега седнали да го упрекват, че е космат. Има една прекрасна мъдрост, напънала се планината и родила мишка, ама много мрънкаща мишка. Много яко им е казал марш от профила ми, евала!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...