Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Честно казано, Гласът на БГ много втръсна като формат. Журитата също са едни и същи... а от последния сезон даже не помня кой спечели. Има ли поне един успешен изпълнител от последните два сезона, че не се сещам?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Честно казано, Гласът на БГ много втръсна като формат. Журитата също са едни и същи... а от последния сезон даже не помня кой спечели. Има ли поне един успешен изпълнител от последните два сезона, че не се сещам?

Има ли един успешен изпълнител изобщо? Само Роксана.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Има ли един успешен изпълнител изобщо? Само Роксана.

Права си. Няма успешен. Виж Радко е разпознаваем, но никаква кариера няма. 

Нито с Графа, нито с Планета му се получава. Просто е изпълнител дето пее добре, но няма харизма.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Права си. Няма успешен. Виж Радко е разпознаваем, но никаква кариера няма. 

Нито с Графа, нито с Планета му се получава. Просто е изпълнител дето пее добре, но няма харизма.

То като цяло от тези формати освен на Тита,Дара,Гери Никол и Роксана на никой друг не му се е получило. Бълват кадри за пиано баровете само.:gun_bandana:

Ааа забравих и Михаела Маринова ама то при нея се получи понеже Саня я буташе като за световно. След "Стъпка напред" и "Не ти ли стига" е тотал щета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, meleto каза:

Права си. Няма успешен. Виж Радко е разпознаваем, но никаква кариера няма. 

Нито с Графа, нито с Планета му се получава. Просто е изпълнител дето пее добре, но няма харизма.

Ивета също е от Гласът.

 

Редактирано от z_o_
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Stela каза:

20200119_112735.jpg.a008c0e03162be95000f7f9f340efe11.jpg

Screenshot_20200119-111736_Instagram.jpg.73ffad0f0382370f141eee42472bf2c4.jpg

Честити 16 години на сцена на Галена! Още много хитове и прекрасни песни! 

И на двете с Преслава им е време за концерт. В момента са без никаква конкуренция. Пълни са с хитове - стари и нови. Държат младата аудитория и имат огромно влияние. 3 месеца без участия и това е!

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, xroflx9 каза:

То като цяло от тези формати освен на Тита,Дара,Гери Никол и Роксана на никой друг не му се е получило. Бълват кадри за пиано баровете само.:gun_bandana:

Ааа забравих и Михаела Маринова ама то при нея се получи понеже Саня я буташе като за световно. След "Стъпка напред" и "Не ти ли стига" е тотал щета.

Михаела Филева също е от Х-фактор. Кристиан Костов, Ангел и Моисей, Алекс и Влади, Атанас Колев, Жана Бергендорф... много са.

Предвид малкия ни музикален пазар, голям процент от кадрите са от Х-фактор. От "Гласът" е само Рокса. Ивета и Радко са много далече от разпознаваемост, знаем ги, защото слушаме музиката много активно. Има и такива в попа с по 100-200к гледания, но дори не се сещаме. 

Меди е участвал и в двата формата и не го броим :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

Михаела Филева също е от Х-фактор. Кристиан Костов, Ангел и Моисей, Алекс и Влади, Атанас Колев, Жана Бергендорф... много са.

Предвид малкия ни музикален пазар, голям процент от кадрите са от Х-фактор. От "Гласът" е само Рокса. Ивета и Радко са много далече от разпознаваемост, знаем ги, защото слушаме музиката много активно. Има и такива в попа с по 100-200к гледания, но дори не се сещаме. 

Меди е участвал и в двата формата и не го броим :D 

Е,да имаха някаква известност за 1-2 години и след това потънаха в небитието.Колев можеше да се задържи и повече,но Илиева му прееба кариерата.😁 Алекс и Влади са сладурани,но съм на мнение,че се забелязаха след участието си в Биг Брадър преди това не мисля,че имаха някакви кой знае успехи.

Меди е отвратителен,не знам защо го харесваш. Мен питаш ли ме какво ми е когато "Параноя" ме кефи толкова много,а не си я пускам заради тоя?😞

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.btv.bg/video/shows/marmalad/videos/ja-kazhi-na-tija-hora-s-cvetelina-janeva-i-alex-p-2-chast.html

Цитат

Тя е една от най-търсените, но също така и най-загадъчни и непристъпни дами в поп-фолк жанра. Има фенове във всеки малък и голям град, а участията й предизвикват истинска истерия. Тя е от рядката порода певици, които, въпреки успеха в поп-фолка, не изоставят традиционната народна музика. Тя е Цветелина Янева.

Ама какви участия? Бъзикат ли се?

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Меди е отвратителен,не знам защо го харесваш. Мен питаш ли ме какво ми е когато "Параноя" ме кефи толкова много,а не си я пускам заради тоя?😞

Талантлив е много, харесвам хора, които пеят нахъсано. Затова обожавам и Лидийка :rap:Те двамата, ако направят дует, не си представям каква взривоопасна енергия ще е.

Слушай "Параноя", върти й гледания, не се бой :* 

П.П. Подозирам, че Цветелина Янева много скоро ще се върне по участия и ще й спрат кранчето.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pechenko каза:

Покорна в новата част на “50 нюанса сиво”

Време е за хит! А тука ми гласите някакви копия на Галена за секс бомби? Моля? Да гледа и да се учи какво значи сексапил без да лягаш под ножа или да шмъркаш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , foxy_vd каза:

Че то прайм-тайма е в неделя бре! Нова ТВ избяга от среща с БТВ в неделя, а не обратното. Рейтингите им са с колосална преднина за БТВ във всичките години, когато са имали съпоставими формати с изключение на първите 2 сезона на "ВИП Брадър. Нова ТВ дори си платиха на паралелна пипълмитрична агенция, за да опитат да се противопоставят някак, но и с нея нещата са непоклатими в полза на БТВ. 

В неделя трънки! Таки тъпигьоси са всички други телевизии та за толкова години не са се усетили да си позиционират и те в неделя вечер нещо по-скъпо като инвестиция? Капките се излъчва от 2012 и единственият случай, в който са бягали, е финала им през 2015, когато БТВ излъчиха първия концерт на Слави в Армеец - и о, изненада - това се случи в понеделник вечер, не неделя!

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Талантлив е много, харесвам хора, които пеят нахъсано. Затова обожавам и Лидийка :rap:Те двамата, ако направят дует, не си представям каква взривоопасна енергия ще е.

Слушай "Параноя", върти й гледания, не се бой 😘

П.П. Подозирам, че Цветелина Янева много скоро ще се върне по участия и ще й спрат кранчето.

Цура нали разправяше, че обмисляли "специален формат" на участията й - как така изведнъж й се доходи, след като не стъпва в дискотеки от години? И според мен има нещо гнило.

Иначе и аз съм от Меди тийм, супер е човекът! Дано Преси или Лидето го примамят за дует скоро, още ме е яд, че безличницата Ваня излезе най-хитра.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Талантлив е много, харесвам хора, които пеят нахъсано. Затова обожавам и Лидийка :rap:Те двамата, ако направят дует, не си представям каква взривоопасна енергия ще е.

Слушай "Параноя", върти й гледания, не се бой 😘

П.П. Подозирам, че Цветелина Янева много скоро ще се върне по участия и ще й спрат кранчето.

Оо,Лидия и на мен ми е любимка от новите. Всъщност още от песента им с Весоу ме кефи и главно заради нея я слушах.:tickle:

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

То като цяло от тези формати освен на Тита,Дара,Гери Никол и Роксана на никой друг не му се е получило. Бълват кадри за пиано баровете само.:gun_bandana:

Ааа забравих и Михаела Маринова ама то при нея се получи понеже Саня я буташе като за световно. След "Стъпка напред" и "Не ти ли стига" е тотал щета.

Кристиан Костов, Невена Пейкова, Иво и Пламен, Виктория Георгиева, Дара, Гери-Никол, Тита, 4magic, Ева, Йоана, Атанас Колев.. повечето имат песни, разпознаваеми имена са и част от тях ходят по турнета и тн. Поне сред малките. Сега, не всички могат да са номер 1, но при Гласът на БГ има 2-3 имена дето се знаят.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Beat. каза:

И Фики е бил в X Factor, после нещо говореше че не е бил доволен, било нагласено. 

Доскоро му го имаше и участието в youtube, сега гледам са го изтрили.

И Меди е бил. Но тях никой не се сеща, че са били там. Теофиков пък е бил в БГ търси талант, но за масата хора не е известен оттам. Въпросът е за кои форматът е бил трамплин, на който са стъпили в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Gerganafen каза:

Иначе и аз съм от Меди тийм, супер е човекът! Дано Преси или Лидето го примамят за дует скоро, още ме е яд, че безличницата Ваня излезе най-хитра.

Ваня не е безличница, тя я е написала тая яка песен. С А М А. Симпатична ми е на ниво Счети.

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Оо,Лидия и на мен ми е любимка от новите. Всъщност още от песента им с Весоу ме кефи и главно заради нея я слушах.:tickle:

Аз пък не можех да я понасям по форматите и много ме дразнеше. Най-вече в Х-фактор, понеже се опитваше да пее Ариана Гранде и направо ми развали песента. Кефех се като прочета хейт за нея :D Иии изведнъж излезе "Няма да ми мине" и се зарибих. Намери си нейното поприще.

Между другото и Ариана безумно много ме дразнеше с първата си песен (която и тя самата мрази), с Problem чак ме зариби. Спомням си, че гледах Емил Конрад и той много й харесваше първия албум, а аз се чудех какво се кефи на тая пикла... little did I know... :D 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...