Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Screenshot-20200125-104640-Messenger.jpg

+400к на Ватрено =6.4М

Screenshot-20200125-104946-Messenger.jpg

Галена е пайнерската кралица и на Spotify.

 

Не исках да се заяждам повече на тази тема, но тук цяла година не спря да се коментира колко нагли са галеновите и накрая да се говори колко е зле, няма смисъл. Фактите сочат че Преслава за изминалото десетилетие е смачкана от Галена по всички параграфи. Добре че на Преслава и останаха феновете и знае как да ги задържи.

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Screenshot-20200125-104640-Messenger.jpg

+400к на Ватрено =6.4М

Screenshot-20200125-104946-Messenger.jpg

Галена е пайнерската кралица и на Spotify.

 

Не исках да се заяждам повече на тази тема, но тук цяла година не спря да се коментира колко нагли са галеновите и накрая да се говори колко е зле, няма смисъл. Фактите сочат че Преслава за изминалото десетилетие е смачкана от Галена по всички параграфи. Добре че на Преслава и останаха феновете и знае как да ги задържи.

Във всяка една платформа дуета й с Миле се показва в профила му, и всеки един дует също така. Ватрено е ft. Галена, така че не ми я брой😂

Защо Яница не влиза в тренда, след като има повече гледания от д*она?

 

  • Dislike 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Във всяка една платформа дуета й с Миле се показва в профила му, и всеки един дует също така. Ватрено е ft. Галена, така че не ми я брой😂

 

 

Нормално че ще се показва и в профила му. Все едно да кажа че Така ни се пада се показва и в профила на Галин и заради това са гледанията. Ватрено си е дует, точно като и Обади ми се и Звук на Андреа. Стоян като е качвал нещо свързано с тази песен е писал дует. Предполагам пише feat щото всичко е платил той.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Screenshot-20200125-104640-Messenger.jpg

+400к на Ватрено =6.4М

Screenshot-20200125-104946-Messenger.jpg

Галена е пайнерската кралица и на Spotify.

 

Не исках да се заяждам повече на тази тема, но тук цяла година не спря да се коментира колко нагли са галеновите и накрая да се говори колко е зле, няма смисъл. Фактите сочат че Преслава за изминалото десетилетие е смачкана от Галена по всички параграфи. Добре че на Преслава и останаха феновете и знае как да ги задържи.

Е,кефиш ме ама на всички ни е ясно,че в началото на десетилетието Андреа беше лидер до 2010-2012,а след това Галена пускаше доста по-силни проекти от Пресовите.В някои от годините беше лидер дори. Ренесансът на Преслава започна чак през 2017 и е похвално,че за толкова малко време разликата им е 1,4М грубо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

Screenshot-20200125-104640-Messenger.jpg

+400к на Ватрено =6.4М

Screenshot-20200125-104946-Messenger.jpg

Галена е пайнерската кралица и на Spotify.

 

Не исках да се заяждам повече на тази тема, но тук цяла година не спря да се коментира колко нагли са галеновите и накрая да се говори колко е зле, няма смисъл. Фактите сочат че Преслава за изминалото десетилетие е смачкана от Галена по всички параграфи. Добре че на Преслава и останаха феновете и знае как да ги задържи.

Галена си беше над Преслава през цялата първа половина на 2019 и това само в Рамания може да се отрича. Преслава дръпна главно покрай изстреляните скоро един след друг Пиян, Така ни се пада и албума, така цялостния й имидж за годината остана малко по-добър от този на Галена. Но Галка след Ламбото отново се изстреля напред, което й се отразява повече като за 2020. Ужас, сега навярно ще си реши, че с лекота може да е над Преслава, когато пуска кючеци. Не че другата й остава длъжна с нейните си по-умерени мазнотийки чат-пат.

За десетилетието, цялостно погледнато- Галена. Няколко години е била стабилно номер 1, а в останалите, дори и когато не е била съвсем силна пак не е изпадала в чак такава дупка като Преслава в едни 2013 или 2016. Жалко, че именно това е най-слабото десетилетие на чалгата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Е,кефиш ме ама на всички ни е ясно,че в началото на десетилетието Андреа беше лидер до 2010-2012,а след това Галена пускаше доста по-силни проекти от Пресовите.В някои от годините беше лидер дори. Ренесансът на Преслава започна чак през 2017 и е похвално,че за толкова малко време разликата им е 1,4М грубо.

Да, съгласен съм за Андреа. До Пробвай се тя беше с най-различните и иновативни проекти за чалгата. Даже това продължи и до Никой друг, само че не ставаха хитове като песните до дуета с Азис. 

Аз сравнявах само двете дружки една с друга. Иначе е факт че през някои от изминалите години от десетилетието Андреа, Анелия, Деси, Емануела и Фики и Галин от мъжете са били над тях.

Ренесансът на Преслава започна от Не се изтриваш, която и до днес ми е любима от 2017, но е факт че с нея изведнъж магически гледанията станаха важни и за пресовите. Преди това всички останали купуваха щото тя нямаше.😀

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

Нормално че ще се показва и в профила му. Все едно да кажа че Така ни се пада се показва и в профила на Галин и заради това са гледанията. Ватрено си е дует, точно като и Обади ми се и Звук на Андреа. Стоян като е качвал нещо свързано с тази песен е писал дует. Предполагам пише feat щото всичко е платил той.

MC Stojan платил на Галена всичко😂😂😂 харесва ми този хумор от самото начало на деня

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Галена си беше над Преслава през цялата първа половина на 2019 и това само в Рамания може да се отрича. Преслава дръпна главно покрай изстреляните скоро един след друг Пиян, Така ни се пада и албума, така цялостния й имидж за годината остана малко по-добър от този на Галена. Но Галка след Ламбото отново се изстреля напред, което й се отразява повече като за 2020. Ужас, сега навярно ще си реши, че с лекота може да е над Преслава, когато пуска кючеци. Не че другата й остава длъжна с нейните си по-умерени мазнотийки чат-пат.

За десетилетието, цялостно погледнато- Галена. Няколко години е била стабилно номер 1, а в останалите, дори и когато не е била съвсем силна пак не е изпадала в чак такава дупка като Преслава в едни 2013 или 2016. Жалко, че именно това е най-слабото десетилетие на чалгата.

Да и това си е така, но не мисля че ще залага само или главно на кючеци. Шефката и Феноменален станаха далеч по-големи хитове от Ламбо и след тях ни предложи качествен проект като Сърце.

Ако отворим тема и за разнообразие разликата е още по-голяма. Има и Преслава различни проекти като Ако утре ме губиш или МСМ, но през повечето време се опитваше да повтори успеха на МСМ с еднакви от Драганински или сега с комерси от Ганев. Галена от друга страна има Спри ме, Хаваната, поредицата с # в заглавията или т.н Мама ера итн..

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Да, съгласен съм за Андреа. До Пробвай се тя беше с най-различните и иновативни проекти за чалгата. Даже това продължи и до Никой друг, само че не ставаха хитове като песните до дуета с Азис. 

Аз сравнявах само двете дружки една с друга. Иначе е факт че през някои от изминалите години от десетилетието Андреа, Анелия, Деси, Емануела и Фики и Галин от мъжете са били над тях.

Ренесансът на Преслава започна от Не се изтриваш, която и до днес ми е любима от 2017, но е факт че с нея изведнъж магически гледанията станаха важни и за пресовите. Преди това всички останали купуваха щото тя нямаше.😀

Още от 2016 започнаха големите гледания на Преслава, когато изведнъж от нищото взе да чупи рекорди. Неведнъж съм казвал, че за мен именно през онази година тя си намери новия ефективен начин да се изтъква като най-велика, след като се видя, че наградите вече няма да имат същата власт.

преди 15 минути, Willy каза:

Да и това си е така, но не мисля че ще залага само или главно на кючеци. Шефката и Феноменален станаха далеч по-големи хитове от Ламбо и след тях ни предложи качествен проект като Сърце.

Ако отворим тема и за разнообразие разликата е още по-голяма. Има и Преслава различни проекти като Ако утре ме губиш или МСМ, но през повечето време се опитваше да повтори успеха на МСМ с еднакви от Драганински или сега с комерси от Ганев. Галена от друга страна има Спри ме, Хаваната, поредицата с # в заглавията или т.н Мама ера итн..

Абе не знам, притеснява ме тази работа с Галка и кючеците. Въпреки хубавите странични песни, тя започна да залага на мазни ритми повече от обикновено. Може би ситуацията не ми харесва, защото вече имам опит с моята любимка, която още от време оно мачка постигнатото с хубавите песни като изведнъж се забива с кючеци и прекалено диви комерси. Виждаме до къде я доведе това, Анелия също.

А че Галена си е мнооого по-иновативна от Преслава си е факт от години. Това е една от причините понякога да недоумявам как може феновете на Прес толкова сляпо да й се кефят и да плюят другата във времена, в които Галка я е издухвала тотално откъм ниво на продукцията. Още една причина да ми е жал, че Галена вече си разваля дори и този имидж с песни като Ломборгини.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Kriminal каза:

Във всяка една платформа дуета й с Миле се показва в профила му, и всеки един дует също така. Ватрено е ft. Галена, така че не ми я брой😂

И като не я броим Преслава минава ли Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Olay каза:

И като не я броим Преслава минава ли Галена?

В спотифай не, евала им правя и на двете за многото слушания. Тази година дано да са повече и най-накрая да започнат да се развиват фолкаджийките и във стрийминг услугите!

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви сте нагли само тръгнаха да отричат силната 2019 на Преслава, питам се аз къде са качествените самостоятелни хитове на Галена? Та тя ако не пусне някой кючек стил Стораро ще я броим ли за жива? Нима “Сърце” и “Паника” са толкова успешни колкото мазнотиите “Ламборгини”, “Феноменален” или “Шефката”. В стратегията си да унижите Преслава вече не знаете какво да пишете. Галена никога няма да бъде име като Преслава , Ивана , Деси Слава , Глория и Камелия.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Daily reminder, че Лидия притежава талант и харизма, за каквито много други певички мечтаят

 

А миналата година по това време, още преди да е дебютирала в чалгата, повечето смятаха, че ще е поредната новачка, която до никъде няма да стигне. Всъщност не, тогава по-скоро никой не си и правеше труда да я отразява, по същата причина. Дори рекорда на Няма да ми мине се водеше само заради Галин, а не заради най-силното ново име при жените от години насам.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , petya1 каза:

Ако някой ще се докопва за дует - това ще е Меди. Той й обикаля по участията и й се мазни с “кралица” в инста, а не обратното. А “силните на деня” си мечтаят за дует с нея. Почти всяко ново име я назовава за мечтан дуетен партньор и негова любимка. Следващият път може и да ти се получи опита за омаловажаване! 😉

Той на всички се мазни. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, presi_fen! каза:

Какви сте нагли само тръгнаха да отричат силната 2019 на Преслава, питам се аз къде са качествените самостоятелни хитове на Галена? Та тя ако не пусне някой кючек стил Стораро ще я броим ли за жива? Нима “Сърце” и “Паника” са толкова успешни колкото мазнотиите “Ламборгини”, “Феноменален” или “Шефката”. В стратегията си да унижите Преслава вече не знаете какво да пишете. Галена никога няма да бъде име като Преслава , Ивана , Деси Слава , Глория и Камелия.

Кой отрича силната 2019 на Преслава? 

Галена е име на новите генерации. Уважавана е от всички колеги, даже и от тези от различни жанрове. Има си хитове, силни клипове, различни проекти, яки участия, много фенове... и да питам сега presi_fen за неговите аргументи защо никога няма да е име като посочените? Или просто ти се иска да е така.😄

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти никой не я отрича, затова и Преслава заслужено си спечели Певица на годината. Тук обаче идва момента и феновете й да се осъзнаят и да признаят, че Галена беше над нея поне в първите няколко месеца и после постоянно й дишаше във врата, а към днешна дата покрай Ламбото даже направо пак си е над нея. Т.е лидерството й няма нищо общо със стабилното й такова от минали години.

Ох, пак тръгнах да защитавам Галена, а попринцип ги искам и двете да се разкарат и да дадат път на младите вече. :D

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, presi_fen! каза:

Какви сте нагли само тръгнаха да отричат силната 2019 на Преслава, питам се аз къде са качествените самостоятелни хитове на Галена? Та тя ако не пусне някой кючек стил Стораро ще я броим ли за жива? Нима “Сърце” и “Паника” са толкова успешни колкото мазнотиите “Ламборгини”, “Феноменален” или “Шефката”. В стратегията си да унижите Преслава вече не знаете какво да пишете. Галена никога няма да бъде име като Преслава , Ивана , Деси Слава , Глория и Камелия.

Kaкво па име е Преслава ? Я не ме карай да се смея, на всеки нормален му е ясно, че Преса е чума. Злобооооооо, яд ли те е, че дуета на Преса е 0, а Ламбото най - големия хит на зимата ? 

Преслава и качествен хит, се е чалгия, се е долно. Чалгата е символ на пошлото и долното. Там качествени хитове НЯМА, има само готинко и друсане в дискотеката.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Стига с тия Галена и Преслава. Познаваме и уважаваме само две певици с дългогодишна кариера.

 

И още една още по-дългогодишна, благодарение на която и двете са звезди в Пайнер.:3fdb8960598fa63e:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...