Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, presi_fen! каза:

Сигурен съм ,че сега Галена ще се докопа за дует с Меди , помнете ми думата , тя винаги се хваща за силните на деня.

Изпива им кръвта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_fen! каза:

Сигурен съм ,че сега Галена ще се докопа за дует с Меди , помнете ми думата , тя винаги се хваща за силните на деня.

Ако някой ще се докопва за дует - това ще е Меди. Той й обикаля по участията и й се мазни с “кралица” в инста, а не обратното. А “силните на деня” си мечтаят за дует с нея. Почти всяко ново име я назовава за мечтан дуетен партньор и негова любимка. Следващият път може и да ти се получи опита за омаловажаване! 😉

  • Like 3
  • Love 2
  • Dislike 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Галин ще издаде албум до 2 месеца, като ще пусне 3 песни преди това.

Алисия и Стораро пускат дует през февруари. 

Джулия до 2 седмици също ще пуска самостоятелна песен от Ганев, а лятото пак дует с Кристиан. 

  • Like 3
  • Thanks 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, petya1 каза:

Между другото Галин ще издаде албум до 2 месеца, като ще пусне 3 песни преди това.

Алисия и Стораро пускат дует през февруари. 

Джулия до 2 седмици също ще пуска самостоятелна песен от Ганев, а лятото пак дует с Кристиан. 

Галин очаквам да смаже. Срамота е да пее от почти 10 години и да няма нито един издаден албум. Дано си струва чакането на трите песни.

Алисия и Стораро са си класика в жанра, дано са подготвили нещо ударно, защото чалгата има нужда от хитове в момента.

От Джула нямам големи очаквания, защото откакто напусна Diamond Beats и се забърка с оня' не й вървят нещо работите. Дано ме изненада приятно, но се съмнявам. Ганев също взима да става еднотипен, но го разбирам, защото половин Пайнер залага на него за хитове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ася е толкова досадна с тия дуети, че Ана пасти да яде. Не знам с какви очи я бяхте номинирали за Певица на годината тая бездарна драпаща за хит дуетна партньорка. Коя до такава степен си омаза кариерата с помощта на Кой, че на никой не му пука дали ще пуска нова песен. Емрах е рядко противно пишлеме - само по муцуната си личи, че е микс от нагло, надъхано и просто парче. Единствено толбухинската примадона може да пусне нещо слушаемо от тези, но той пък толкова се е пренавил да направи нещо от онези трите фльорци, че усетът му за хитове е отишъл на кино. 

P.S. Бъдете примерни пешеходци, че русенската херцогиня пак е тук и готова да гази с бентлито!

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-20200125-090446-Instagram.jpg

*Галена с три песни в топ 5*

Нормален фен: Браво, наистина беше много силна този период!

Фики: Вечно ще съм благодарен на Галена, много ми помогна.

Деси: Благодаря на Галена за идеята и страхотната реализация на тази песен.

Цура: Аз съм фенка на Галена! Тя направи всичко около нашите проекти, а аз гледах, щото тя е истински професионалист.

 

*Meanwhile няколко фенчета в рама*:

Ужас! Само дуети прави тая! Все другите ли ще и спасяват кариерата?! Вечно е с силните на деня, изпива им кръвта!

  • Like 4
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Screenshot-20200125-090446-Instagram.jpg

*Галена с три песни в топ 5*

Нормален фен: Браво, наистина беше много силна този период!

Фики: Вечно ще съм благодарен на Галена, много ми помогна.

Деси: Благодаря на Галена за идеята и страхотната реализация на тази песен.

Цура: Аз съм фенка на Галена! Тя направи всичко около нашите проекти, а аз гледах, щото тя е истински професионалист.

 

*Meanwhile няколко фенчета в рама*:

Ужас! Само дуети прави тая! Все другите ли ще и спасяват кариерата?! Вечно е с силните на деня, изпива им кръвта!

+ над 20 млн Шефката

 

Ами доколкото помня май и Джексъна имаше дуети с Фики,Тони Стораро??

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Donatella каза:

+ над 20 млн Шефката

 

Ами доколкото помня май и Джексъна имаше дуети с Фики,Тони Стораро??

Ти коментирай че скоро ще имаме и самостоятелна песен с повече гледания. Феноменален с изтритите има 19.8М и много скоро ще мине Не се изтриваш. Тогава какви ще са аргументите не знам.

А да, мазна е.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

YouTube Charts - Най-гледаните музикални видеа в България от началото на годината до 22ри.

1. Тони и Петър Рангелов - G-Class 2241719
2. Babi Minune & Susanu - Ia sistem turbat Chak Thak  1204971
3. Галена и Фики - Ламборгини 1097895
4. Гери-Никол ft. 100 Кила - Дръжте се мъжки 967001
5. Лидия x Десита x Диона - Излъжи ме 929489
6. Емилиано - Сватбата ти 924606
7. Andreana Čekić & Emir Đulović - Cipele 924539
8. Ариа и Алисия - Кой 903350
9. Емрах и Алисия - Душо моя 870528
10. Ваня и Меди - Параноя 869651
11. Малката и Денис Теофиков - Полудяваш 738040
12. Tones and I - Dance Monkey 719405
13. Цветина и Рико Бенд - Мръсна песен 706154
14. Pashata, Torino & Pepi - Te Amo 676970
15. Billy Hlapeto x D3MO - Бели нощи 656521
16. DARA - Ella Ella 644573
17. Синан - Мега бомба 635079
18. Бабек Мамедрзаев - Принцесса
19. Десита и DANNA - Имаш за взимаш 553405
20. Цветелина Янева - Ангелът 549430

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали скоро сте го коментирали, но Spotify вече наистина е сила за чалгата.

Например ''Да гори в любов'' (албум) има над 3 милиона стрийминг в тази платформа. Всички сингли са +300 хиляди. Преди година почти нямаше песни с такива цифри. Песен като ''Не те забравям'' също е минала 200 хиляди. Изненадата тук е, че ''Дяволско желание'' има близо 90к. 😮 

Галена също е голяма сила там. ''Добре ли си'' ще е първата песен с милион. 

Емилия  също се котира много добре. И трите проекта от 2019 имат над 300 хиляди. Песента от Кости е качена обаче в друг канал.

Яница е една третата изпълнителка с песен +500к. ''Въртележката'' си разбива.

Скандалната Райне и ''Зле те чувам'' също е минала сто хиляди.

  • Thanks 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...