Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Много липсва, толкова излагации на Пепе пропусна да коментира :(

И да коментираме зърната на Наско(Канара) и нашата любимка от близкото минало Петра Атанасова Циркова!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Gerganafen каза:

Галин може много неща, но е зает да лансира провалени рапЕрки без грам талант, вместо да удари едно рамо на тази, без чиято подкрепа още щеше да си мьека в Добрич. Неблагодарен гном.

Така е! Той нека си налага новите, но не е нужно да се включва в всяка песен, нека ги остави и сами да си намерят стил на песни и клипове. Определено може да помогне и на Гери. Нещо като Нека да е тайно много ще им пасне за дует. Той така остави и Крисия Д, която ако не се лъжа е негово откритие и имаше една силна песен. Сама не направи нищо, но има талант и може да я налага. Ама както обичат да казват някои тука, той си е с силните на деня вече!

Жалко че скандала около тази песен разби цялата амбиция дето можеше да набере след успеха й. Някои щяха да скандализират още по-ударно ако бяха на нейното място, но милата е прекалено добра и наивна и се скри от срам.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо за никой друг не ми се говори, нито ми се слуша, освен тупалките на Яни и Диона! Не бях слушал поп-фолк от месеци сигурно, обаче тия два сингъла ме върнаха обратно в играта.. Хитовете на годината!

 

  • Like 3
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм чел и не зная дали е коментирано, но предполагам, ако е то ще е само с възхита и похавла, нищо, че като го направи Яничка преди години беше оплюта и разкостена, kisses.

 

  • Like 5
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Така е! Той нека си налага новите, но не е нужно да се включва в всяка песен, нека ги остави и сами да си намерят стил на песни и клипове. Определено може да помогне и на Гери. Нещо като Нека да е тайно много ще им пасне за дует. Той така остави и Крисия Д, която ако не се лъжа е негово откритие и имаше една силна песен. Сама не направи нищо, но има талант и може да я налага. Ама както обичат да казват някои тука, той си е с силните на деня вече!

Жалко че скандала около тази песен разби цялата амбиция дето можеше да набере след успеха й. Някои щяха да скандализират още по-ударно ако бяха на нейното място, но милата е прекалено добра и наивна и се скри от срам.

Ако не се лъжа песента когато излезна работех в Равда. Във "Варадеро" всяка вечер гърмеше тая песен... И после скандала дето стана много ме беше яд.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Не съм чел и не зная дали е коментирано, но предполагам, ако е то ще е само с възхита и похавла, нищо, че като го направи Яничка преди години беше оплюта и разкостена, kisses.

 

Не е коментирано. И аз чакам да видя дали ще има коментари ама нали е Смядовската мърша и всички мълчат.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Тогава...

:3fdb8960598fa63e:

Тя го е изгонила. 2 месеца е крил, че са разделени. 

Това показва и бърз преглед на инстаграма на неговата жена, която е изтрила всички общи снимки с Борката, а вместо това качва разочаровани послания, които издават нейната любовна мъка. 

"Който не те разбира когато мълчиш, няма да те разбере и когато говориш", "Викам си: Край, няма да се нервирам. И това е моментът, в който побеснявам", "Най-голямата грешка в любовта е да предложиш сърцето си на този, който има нужда от мозък", "Когато не си мъж на място, мъж заема твоето място", са малка част от статусите, които си е качила в профила разочарованата жена. 

 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Starboy каза:

Не съм чел и не зная дали е коментирано, но предполагам, ако е то ще е само с възхита и похавла, нищо, че като го направи Яничка преди години беше оплюта и разкостена, kisses.

 

Абсолютно! Двойните стандарти отново са на лице в форума. Аз като видях снимката се сетих за Яница, която може би получи по-голямо внимание щото на нея беше за клип, подържан с още по-скандални кадри в него. 

Остава си едно от най-скандалните видеа за чалгата! Декември 2015 беше брутален с песни и клипове като Върнах ти го, Една жена и Чалга пеперудки. И трите проекти са оставили следа в кариерите на изпълнителките. Да не забравя и великата Видимо изневерил!

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Абсолютно! Двойните стандарти отново са на лице в форума. Аз като видях снимката се сетих за Яница, която може би получи по-голямо внимание щото на нея беше за клип, подържан с още по-скандални кадри в него. 

Остава си едно от най-скандалните видеа за чалгата! Декември 2015 беше брутален с песни и клипове като Върнах ти го, Една жена и Чалга пеперудки. И трите проекти са оставили следа в кариерите на изпълнителките. Да не забравя и великата Видимо изневерил!

image.png.1af3981f792ee6c5ffa5a1a913bcb57f.png

това не е скандално а ГНУСНО,

един от най вулгарните чалка клипове на всички времена

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

image.png.1af3981f792ee6c5ffa5a1a913bcb57f.png

това не е скандално а ГНУСНО,

един от най вулгарните чалка клипове на всички времена

Скандално, гнусно, велико, смело...както искаш го наречи!😋

Обожавам Яница 2015!!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да се лъжем, като видях снимката на Галена преди дни моментално се сетих за Яница. 
Но и в двата варианта ми хареса и не го намирам за възмутително. По-възмутително е да си хвърляте фасовете по улиците!

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

ГАЛЕНОВИ !ТРЯБВА ДА ПОДКРЕПИМ МОЩНО ГАЛЕНА!

 

ИЛИ ПРЕСЛАВА ЩЕ ВЗИМА ПОРЕДНАТА СИ НЕЗАСЛУЖЕНА НАГРАДА.

  • Галена е четвъртият номиниран за ФОЛК ИДОЛ 2019
galena-1-2.jpg

Галена е четвъртият номиниран за ФОЛК ИДОЛ 2019

Галена е четвъртият номиниран за Фолк идол 2019, чието име разкриваме. Певицата за поредна година е сред фаворитите на меломаните, които дават своята силна подкрепа за нея.

 

От 2 до 12 януари 2020 година читателите на Signal.bg номинираха фолк изпълнителите, а сега научавате кои достигат до финалния етап. Имената на певиците и певците обявяваме в произволен ред, а не според броя гласовете и мястото, което заемат в Топ 10.

Емилия е третият номиниран за ФОЛК ИДОЛ 2019

Музикалните проекти на Галена през 2019-а година продължават хитовата линия на певицата, която вече се превърна в еталон за креативност и не спира да изненадва с иновативни решения. С интересни песни и видеоклипове тя продължава да надскача себе си, демонстрирайки висок стил и качество.

GALENA-768x452-1.jpg

На 21 януари фолк звездата поднесе специален проект по случай 15-та си годишнина на професионалната сцена. Песента „Сърце“ е по музика и аранжимент на Даниел Ганев, а текстът е създаден от Анастасия Мавродиева и Мирослав Митев. За реализацията на оригиналното видео този път Галена работи с професионалисти от световен мащаб – Kalapa studio, режисьор и сценарист е Julie Gomez, оператор е Salih Sali.

Песента успя трайно да се нареди сред най-силните попадения на годината като застана на лидерската позиция и в класацията 50-те Най…

%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0

През март хитовата изпълнителка записа участие в сингъла на Кристиана – „Моето време“, който се посрещна с интерес от феновете.

GalenaMileKitic-768x423-1.jpg

В края на април Галена и Mile Kitic представиха видеоклип към дуетната си песен „Добре ли си“, по музика и аранжимент на Даниел Ганев. Текстът е написан от Атастасия Мавродиева и Marta Savic. Режисьор и сценарист на видеоклипа е Георги Манов, а оператор – Крум Родригес.

Galena-2-1.jpg

На 26 юли излезе следващият хитов сингъл на Галена  „Паника“, по музика и аранжимент на Йорданчо Василковски – Оцко, текст – Анастасия Мавродиева. Режисьор на клипа – Salih Sali. В лентата певицата се превръща в герой от фантастична сага. За този проект певицата и екипът й пътуват до Испания, за да реализират лентата, в която звездата застава зад волана на уникалния спортен автомобил De Lorean DMC-12, познат като машината на времето в трилогията “Завръщане в бъдещето” на Робърт Земекис.

Galena-2-2.jpg

Интерес предизвикват и локациите, които зрителите виждат във видеоклипа. Една от тях е природен парк Барденас Реалес, който може да ви изглежда познат, защото е бил място за снимките на “Игра на тронове” и един от филмите за Джеймс Бонд – “Един свят не стига”.

Още с появата си “Паника“ отбеляза рекорден интерес, защото видеоклипът бе гледан над 60 000 пъти само за час след премиерата. Феновете не пестят комплименти и високи оценки и коментират, че лентата може да се конкурира с проекти от световна величина.

GalenaFiki.jpg

В края на ноември излезе дългоочакваният нов дует на Галена и Фики – „Ламборгини“, по музика на Marvin Salimovic, текстът е на Мариета Ангелова, а аранжиментът – на Даниел Ганев.

GALENAFIKI-768x423-1.jpg

Новият дует бързо се превърна в тотален хит както в мрежата, така и в клубовете. Турнето на двамата изпълнители в САЩ и Канада в края на ноември и началото на декември също бе показател за успешния проект.

Музикалният тур в Америка привлече интереса на българите в Лас Вегас, Торонто и Чикаго. Двамата певци успяха да усетят атмосферата на един от най-американските празници – Деня на благодарността, както и суматохата на последвалия черен петък. Със снимки те направиха съпричастни и своите фенове, които вече ги очакват и в клубовете у нас.

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, retr0 каза:

И аз съм я копирал, но за момента снимките са само за лично ползване. Даже стигнах по-далеч и се разкрачих пред уличния стълб пред нас. 

И как беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...