Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Kriminal каза:

Интердисциплинарната ни кралица!

JOIN US

Джексъна не е правила нищо интердисциплинарно от поне 10 години ;) Освен ако не броим наглото крадене на песен от реклама на немски мобилен и интернет оператор.

Пък и нали вече е моделка и разпространителка на инфлуенца из инстаграм, за кога тепърва да и става човек фен? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kriminal каза:

Интердисциплинарната ни кралица!

JOIN US

Преси ми е далеч от любимка, но мерси за предложението. :D

За нещо ново е време, навярно. В старите като цяло взе да ми става анти това драпане да си загърбват индивидуалността с цел да са вървежни по дискотеките. При младите поне има някаква надежда, че тепърва има какво да показват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия изглежда все едно носът й постоянно е щипнат. Неуспешна ринопластика ли я е докарала до такъв резултат 🤔

Редактирано от berryJ
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, berryJ каза:

Лидия изглежда все едно носът й постоянно е щипнат. Неуспешна ринопластика ли я е докарала до такъв резултат 🤔

 Ни пакяв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, berryJ каза:

Лидия изглежда все едно носът й постоянно е щипнат. Неуспешна ринопластика ли я е докарала до такъв резултат 🤔

Гледах й стари клипове. Реално носът винаги е бил леко крив, но не се е набивало на очи. За мен 100% е дело на некадърен грим - нашите "професионалисти" знаят как да контурират само един тип носове (леко широки) и при нея така дефектът се подчертава. Същото е и с Преслава в "Пиян" - реално носът е доста малък и не се нуждае от контур, но Цецко е напляскал все едно ще смалява негърски нос. Изглежда се понаучи, затова и Преслава напоследък изглежда по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, berryJ каза:

Лидия изглежда все едно носът й постоянно е щипнат. Неуспешна ринопластика ли я е докарала до такъв резултат 🤔

Не, просто имитира инвестна инфлуенцърка. Засега с неуспешен грим, но съм сигурен, че като събере пари за ринопластика, ще си обезобрази носа по модела на първообраза. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, berryJ каза:

Лидия изглежда все едно носът й постоянно е щипнат. Неуспешна ринопластика ли я е докарала до такъв резултат 🤔

Няма ринопластика. Има филър в носа. Определено неуспешно поставен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

Гледах й стари клипове. Реално носът винаги е бил леко крив, но не се е набивало на очи. За мен 100% е дело на некадърен грим - нашите "професионалисти" знаят как да контурират само един тип носове (леко широки) и при нея така дефектът се подчертава. Същото е и с Преслава в "Пиян" - реално носът е доста малък и не се нуждае от контур, но Цецко е напляскал все едно ще смалява негърски нос. Изглежда се понаучи, затова и Преслава напоследък изглежда по-добре.

Преси беше с най-хубав грим в Пада звезда. Факт. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, berryJ каза:

Лидия изглежда все едно носът й постоянно е щипнат. Неуспешна ринопластика ли я е докарала до такъв резултат 🤔

Ледия и Емрах имат нужда от ринопластика

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам са качили някакъв микс на Мара от "коцнерта" и. Ми може ли да не си изпееш класики като "Не съвсем", "Желая те", "Единствен", "Обичай ме така", "Искаш да ме имаш" и още други? Голям резил. Поне чух, че била пяла "Спомен" и "Не те обичам". Иначе набутала всички бози от последните години, които и тя не помни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Donatella каза:

не мога да не рева на тази песен!!!

 

 

Screenshot_20200217-203237_Chrome.jpg

Чичо Ади харесва това ;) 

Но определено съм впечатлен - ако някоя нормално известна беше включила СС униформата в клип, досега да са гръмнали и ютуб, и сичко останали и да са го свалили отдавна. Но понеже е на няква никому неизвестна, бедна проста безличница от народа, никой не го вълнува дори че има клип ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, mitak_94 каза:

Таа пак я хапе коня.

CA69DD57-301D-4996-98DE-848DF471C67E.jpeg

Тук идват въпросите дали Рени го е писала това или @Runevski, или наистина Рени пише в Рамания зад този ник. 😁

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Тук идват въпросите дали Рени го е писала това или @Runevski, или наистина Рени пише в Рамания зад този ник. 😁

Написала си го е и в личния профил. 🤣 Кукувица!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, mitak_94 каза:

Написала си го е и в личния профил. 🤣 Кукувица!

Много й е мъка, че вече никой не се интересува от творчеството й и не помни успехите й. Кой в днешно време като чуе за концерт в НДК или Арена Армеец и си казва "ааааа Рени беше първата там, вие къде сте тръгнали"? Аз дори не знаех, че е пяла в арената. Още в Брадъра се показа като завиждаща злобарка спрямо Емануела, така че ние си я знаем. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Много й е мъка, че вече никой не се интересува от творчеството й и не помни успехите й. Кой в днешно време като чуе за концерт в НДК или Арена Армеец и си казва "ааааа Рени беше първата там, вие къде сте тръгнали"? Аз дори не знаех, че е пяла в арената. Още в Брадъра се показа като завиждаща злобарка спрямо Емануела, така че ние си я знаем. 

Много е зле клетата! Тия, за които казва, че са никои, със сигурност към днешна дата са повече от нея. 💁🏻‍♂️ Лежи си на стари лаври и говори за неща от миналия век, но днес е никъде. 
 

“Ще идеш там къдет си сега - никъде!”

Мара 2017 ВИП Брадър 

 

От старите песни има уникални, ама чуковете и не бият на място. Чудя се как интелигентна жена като Есил дружи с нея.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mitak_94 каза:

Много е зле клетата! Тия, за които казва, че са никои, със сигурност към днешна дата са повече от нея. 💁🏻‍♂️ Лежи си на стари лаври и говори за неща от миналия век, но днес е никъде. 
 

“Ще идеш там къдет си сега - никъде!”

Мара 2017 ВИП Брадър 

 

От старите песни има уникални, ама чуковете и не бият на място. Чудя се как интелигентна жена като Есил дружи с нея.

За старите песни няма спор, но не може да разчита на тях вечно. Колежките и от онова време са по-актуални в момента и старите им песни са отгледани като по-големи хитове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...