Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Preslavaofficial shared a post

Аз съм голяма фенка на актрисата Лейди Гага! Доказа и че може да пее с дебютния си сингъл "Shallow"! Очаквайте дуетната ни песен - "Nose"

  • Like 1
  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Runevski каза:

Ти си като бот и не ми се занимава особено, но искам само да изгледаш финалната песен на първите концерти на Глория и на Рени. Преди не бях забелязал надписа Глория и си мислех, че е от някой концерт на Пайнер. А Рени е канила 95 процента само дуетните си половинки. Какво да направи, че има честта да прави песни не с Валя и Петра, а с Неда Украден и Мирослав Илич? И това даже за последния концерт. 

Мислиш ли, че някой е дошъл за Ера Ойданич и Диджей Кърмк? Не ми отговаряй. А на Гло първия концерт е направен 2 месеца след този на Рени, явно я е хванало яд. И нейни готи са Нелина, Цветелина, Десислава, Екстра Нина, Силвия, Петра, Тони Дачева, Коста Марков, Илия Загоров, 4те Пантери и Рени е канила даже. За какъв самостоятелен концерт говорим, това са 10 колеги + пантерите? Нещо не ти се получиха сметките. 

Рено, злобо, като съм бот не ме занимавай с глупостите ти. Нито ме интересува кво е било, нито какво мислиш ти. Казвам какво знам от приятели! Знам само, че Рена беше на концерта на Глория в публиката и се буташе да се снима със всеки, не обратното. Бахти злобарката си. Нахрани Глория само защото си забравена от бога. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Рено, злобо, като съм бот не ме занимавай с глупостите ти. Нито ме интересува кво е било, нито какво мислиш ти. Казвам какво знам от приятели! Знам само, че Рена беше на концерта на Глория в публиката и се буташе да се снима със всеки, не обратното. Бахти злобарката си. Нахрани Глория само защото си забравена от бога. 

 

Върна и жеста, че на първия и концерт не отиде. Но не Рени е пяла под надпис Глория, а обратното!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Върна и жеста, че на първия и концерт не отиде. Но не Рени е пяла под надпис Глория, а обратното!

П.П. Whaaat?! Меди и Константин са минали Азис по гледания при 6 дни разлика в премиерите. Какво се случва?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

П.П. Whaaat?! Меди и Константин са минали Азис по гледания при 6 дни разлика в премиерите. Какво се случва?

Ами поулях се малко със слушанията..

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Това парче защо флопна? Заради Емилия и Денис ли?

Брутално, на мен ми е много любимо:ba:Близо 5 млн. има, можем да го броим за мини хит.

преди 7 минути, Blueberry каза:

П.П. Whaaat?! Меди и Константин са минали Азис по гледания при 6 дни разлика в премиерите. Какво се случва?

Вероятно на хората от неговия етнос не им се слуша песен от която не разбират и думичка, дори и да е на Азис. Знаех си, че ходът с песен на английски ще му изиграе лоша шега.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Runevski каза:

Върна и жеста, че на първия и концерт не отиде. Но не Рени е пяла под надпис Глория, а обратното!

Моля те, нито знам творчеството на Рени, нито концертите й. Но знам какво направи: обиди се, че я наричат / пардон че те наричат простовата. А ти нито знаеш какво е нобел, нито елементарни неща от живота. Това което видях от теб във брадъра са:

1. Клюки за колежки.
2. Злоба и обвинения по бившия ти, който апропо е страшно пиче. Нищо чудно, че те е зарязал.
3. Скандали с хората вътре.
4. Подмазване и то на хора, които те гледаха отвисоко. Това е нещо което не понасям, да се слагаш на хора, дето са доста под теб като успехи и социален статут само за да се направиш на нещо дето не си. 

Абсолютен позор. Плю Пайнер сумати години, а накрая искаше да се доклепеш на неговия концерт да си пееш глупостите. Кат си голема и имаш дуети и клозети с Драгана, Петката и Шушана напрай си свой ма. Кво се молиш на чуждо.

Толкова, прикючих темата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Азо поне мине Издислав по гледания, че ще е епик фейл.

Галин според мен повече залага на второто парче, което ще пуска скоро, Камък в сърце или нещо от сорта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Blueberry каза:

Дано Азо поне мине Издислав по гледания, че ще е епик фейл.

Галин според мен повече залага на второто парче, което ще пуска скоро, Камък в сърце или нещо от сорта.

Стига де. Остави не да си вярваме че залага на Дилема а втората ще е още по-голям флоп. Иначе по моите пресметки трудно ще мине и Диона и Яница.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Mr. Greshen каза:

@mitak_94 Защо не качвате новите песни в Спотифай?

Качил съм ги още в сряда, съответно на Галин, и в четвъртък на Теди и Емрах, а днес на Роксана. Не ги одобряват в България, по принцип са бързи, не знам защо ни бавят така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

@WindWalkerMonk, мило поздрав с хит номер 1 за миналия век и този, също. Дебела наденица!

 

Ама дъртата слоница как само се утърква в пичоците

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...