Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Gerganafen каза:

Статусът на Рена също не се е получил никак. Каква е причината за  това брутално самоизтъкване от нищото? Супер странно, все едно Гера ей така без повод да се разплямпа за "Губя те бавно". А последното изречение, според което видиш ли само Рена е НЕЩО и всички други били под нея, е доста ниско ниво. Жалко е, когато един изпълнител може да изтъква само успехи отпреди 10+ години. Супер злобен пост като цяло.

Чакай сега, къде е Гергана, къде е Рени? Макар че и двете към днешна дата са нищо. Хибрид от Кати, Камелия и Памела, чиито гласови данни дори са под въпрос. 

И пак повтарям, за Бога, успехите са си успехи и преди 1 година, и преди 20. Нима след 10 години ще загубят стойността си актуалните успехи на Азис, Преслава, Галена и т.н.? Не. Впишеш ли нещо такова веднъж в биографията си, ти си оставил следа. На базата на която всички следващи крачат напред. 

А защо го е написала? Ами не виждаш ли, че дори тук има хора, които не знаят, че тя е първата и в Арената? Ето за това - да напомни. Кой ще ми каже, че като остарея нямам право да се похваля с успехите ми през живота? И вие не се чувате. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майка му стара - ето на това ми прилича песента на Лидия. Аз я знам с версията на Бобан, но преди малко в Spotify ми светна като тръгна на Деспина.

 

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Runevski каза:

Чакай сега, къде е Гергана, къде е Рени? Макар че и двете към днешна дата са нищо. Хибрид от Кати, Камелия и Памела, чиито гласови данни дори са под въпрос. 

И пак повтарям, за Бога, успехите са си успехи и преди 1 година, и преди 20. Нима след 10 години ще загубят стойността си актуалните успехи на Азис, Преслава, Галена и т.н.? Не. Впишеш ли нещо такова веднъж в биографията си, ти си оставил следа. На базата на която всички следващи крачат напред. 

А защо го е написала? Ами не виждаш ли, че дори тук има хора, които не знаят, че тя е първата и в Арената? Ето за това - да напомни. Кой ще ми каже, че като остарея нямам право да се похваля с успехите ми през живота? И вие не се чувате. 

След първия абзац се чудя има ли смисъл да се занимавам изобщо? Къде по-точно видя да сравнявам Гера и Рена?:confused1:Дадох първата просто като пример, че също би било нелепо ако ей така от нищото почне да си изрежда старите успехи без никой да я е питал. Такава постъпка само издава комплекси и неувереност. Нека си ги има старите успехи Рена, но просто е много странно един ден като се чуди какво да прави, изведнъж да започне да се самоизтъква във фейсбука без никакъв повод. И то по нападателен начин - коя била "нещо", коя била "нищо". Който и да го направи би било странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хитър ход в края на песента да е пропуснат още един припев (а има нужда от такъв) за да те накара да се пуснеш песента пак. Колко гледания навъртяхте така? 😁

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, omline каза:

Майка му стара - ето на това ми прилича песента на Лидия. Аз я знам с версията на Бобан, но преди малко в Spotify ми светна като тръгна на Деспина.

 

Да, това е, приятел в събота си пееше Бобан, как не се сетих като излезе Хидия? Може би защото я спрях бързо :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли за Рена говорим, пак ли за тая поничка ? Кво си направила ма? Кви концерти с 30 сърби да ти пълнят залата. Първата била, ква първа си била ма, трлъстушке ? То твоите си бяха сборни концерти. Как па Глория не се обади за концертите ? Как Деса не се обади, само Рена вие като ранен глиган.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Участието на Луна президент компенсира останалите безличници, обявени за Капките до момента. Само заради нея ще се насиля да го пускам от време на време.  Сигурно пак като в Черешката ще се постарае подобаващо да постави рекорд за най-малко събрани точки за всички сезони! Голяма!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

Участието на Луна президент компенсира останалите безличници, обявени за Капките до момента. Само заради нея ще се насиля да го пускам от време на време.  Сигурно пак като в Черешката ще се постарае подобаващо да постави рекорд за най-малко събрани точки за всички сезони! Голяма!

Аз ще чакам да качват само нейните изпълнения. Няма смисъл да гледаме останалото.

Дали ще се заяде с Фики за нещо :D

преди 14 минути, THE IIconic каза:

В понеделник от 20.00 часа

По коя тв, тя обикновено с Нова бачка?

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , berryJ каза:

Лидия изглежда все едно носът й постоянно е щипнат. Неуспешна ринопластика ли я е докарала до такъв резултат 🤔

Да

 

преди 18 часа , pinkprincess каза:

Няма ринопластика. Има филър в носа. Определено неуспешно поставен.

Филър прави носа още по-голям и се използва за да го направи по-равен като се гледа в профил, а нейния нос е като брадва + е щипнат, така че не вярвам да има филър. Преди носът й беше по-голям. 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени действително беше първата със самостоятелен концерт в НДК и единствената засега с такъв като самопродуциращ се изпълнител - това не може да се отрече.  Факт е, че ако човек има успехи, не е редно да му се отричат само защото са били в миналото. Ама пък ако човек иска да се развива и да получава "евала", не е редно години наред само това да му е в главата колко силен е бил в миналото.

Но в крайна сметка разликата в поколенията, които слушат сега фолк, и тези които тогава активно купуваха касетки е два екватора и си казва думата - приемствеността между изпълнителите е нулева.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Рени действително беше първата със самостоятелен концерт в НДК и единствената засега с такъв като самопродуциращ се изпълнител - това не може да се отрече.  Факт е, че ако човек има успехи, не е редно да му се отричат само защото са били в миналото. Ама пък ако човек иска да се развива и да получава "евала", не е редно години наред само това да му е в главата колко силен е бил в миналото.

Но в крайна сметка разликата в поколенията, които слушат сега фолк, и тези които тогава активно купуваха касетки е два екватора и си казва думата - приемствеността между изпълнителите е нулева.

Никой не го отрича, но е и много грозно и егоистично да забравяш, че сумати хора от Сърбия са били там и са помагали. Едно е Глория, дето е поканила дуетните си партньори и там наистина няма спор, че тя си е напълни залата. Сега може всичко да е, но това, че са си НЕЙНИ концерти е неоспоримо. Друго е да поканиш 10 човека да ти пълнят залата и да се биеш в гърдите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Vancho каза:

Само от мисълта, че Луна влиза в Капките - РЕВА от смях.

Споко те затова са искали разрешение за 9 звезди от оригиналната продукция, щото знаят, че Луна ще изкука на втория лайф и ще си скъса договора в ефир. :D

  • Haha 6
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, ANGEL каза:

Споко те затова са искали разрешение за 9 звезди от оригиналната продукция, щото знаят, че Луна ще изкука на втория лайф и ще си скъса договора в ефир. :D

Аз се надявам други да се откажат заради нея! 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Blueberry каза:

Гледах й стари клипове. Реално носът винаги е бил леко крив, но не се е набивало на очи. За мен 100% е дело на некадърен грим - нашите "професионалисти" знаят как да контурират само един тип носове (леко широки) и при нея така дефектът се подчертава. Същото е и с Преслава в "Пиян" - реално носът е доста малък и не се нуждае от контур, но Цецко е напляскал все едно ще смалява негърски нос. Изглежда се понаучи, затова и Преслава напоследък изглежда по-добре.

Преди не ми правеше впечатление, но сега след като го забелязах и постоянно ми се набива на очи.Много жалко от млади как се опропастяват..Наша Преси поне изчака 15 години 😂 Честно казано сега като й гледам стари снимки не мога да я възприема с предишния й нос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, ANGEL каза:

Споко те затова са искали разрешение за 9 звезди от оригиналната продукция, щото знаят, че Луна ще изкука на втория лайф и ще си скъса договора в ефир. :D

Само от факта, че Фънки ще е там...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...