Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 13 минути, berryJ каза:

Преди не ми правеше впечатление, но сега след като го забелязах и постоянно ми се набива на очи.Много жалко от млади как се опропастяват..Наша Преси поне изчака 15 години 😂 Честно казано сега като й гледам стари снимки не мога да я възприема с предишния й нос.

Харесваш ли новата форумна кралица Джен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Харесваш ли новата форумна кралица Джен?

Обожавам Джен още от времето на маанетата й😍 Дай Боже и мен да ме удостои с отговор в инста от рода на “Не съм болна,Пламене!”.Истинска покровителка на прямотата!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, berryJ каза:

Обожавам Джен още от времето на маанетата й😍 Дай Боже и мен да ме удостои с отговор в инста от рода на “Не съм болна,Пламене!”.Истинска покровителка на прямотата!

Пиши "Само Джена!" под всяка нейна снимка и ще ти отговори "Измисли нещо друго!!"

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, berryJ каза:

На теб отговаряла ли ти е?😏

Не,аз не пиша на чалгарки,но слава богу само в този форум имаш възможността да се докоснеш до личния ПиаР на Джен и да черпиш информация от извора!

Иначе като лапе веднъж писах коментар под снимка на Андреа и тя го беше лайкнала и се хвалех на всички. После видях,че харесва на всички и се саднах.😥

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато цяла есен и зима очакваш велика балада и най-неочаквано я получиш от Роксана и Софи Маринова, може да се мери с най-големите емблеми в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Не,аз не пиша на чалгарки,но слава богу само в този форум имаш възможността да се докоснеш до личния ПиаР на Джен и да черпиш информация от извора!

Иначе като лапе веднъж писах коментар под снимка на Андреа и тя го беше лайкнала и се хвалех на всички. После видях,че харесва на всички и се саднах.😥

На мен ми е много тъжно за Андреа.От топ мацка стана дебеланка, която в инстаграм е топ модел, а на живо нищо общо😕 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Андреа има двойничка. Дебелата ходи по участия,а слабата се снима.

Докато дебелата не изяде слабата 🤭

Редактирано от berryJ
  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Никой не го отрича, но е и много грозно и егоистично да забравяш, че сумати хора от Сърбия са били там и са помагали. Едно е Глория, дето е поканила дуетните си партньори и там наистина няма спор, че тя си е напълни залата. Сега може всичко да е, но това, че са си НЕЙНИ концерти е неоспоримо. Друго е да поканиш 10 човека да ти пълнят залата и да се биеш в гърдите.

За Арената може и да е така - тя там е била само гост, но за НДК за онези години наистина си беше сензация сам изпълнител да напълни зала 1 - тогава не е разчитала на никого.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , berryJ каза:

Преди не ми правеше впечатление, но сега след като го забелязах и постоянно ми се набива на очи.Много жалко от млади как се опропастяват..Наша Преси поне изчака 15 години 😂 Честно казано сега като й гледам стари снимки не мога да я възприема с предишния й нос.

Само дето филъра се разгражда, а на Преси стария нос няма да порасне обратно :( 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Гага нека скандализира и да отговори "stop text me like kuku!"

Представяш ли си да я е оспамила наистина: 

1. Hey, I am Pressi from Bulgaria. 01/02
2. Hey, wanna do a duet ? 02/02
3. Hey, people are making fun of my nose. Wanna show them ? 03/02
4. Thats my new album - забраих му името 04/02

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес след успешно взетата поправка по Счетоводство влязох в тоалетната на уни и познайте какво звучеше вътре-квартета на Ема. Клетата,толкова Айфони и Филип Плейнчета купи и накрая пак не излезе от кенефите.😥

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Радвам се, че се зарибихте по ceca.mp3, жестока страница.

Mazni 4alga memeta е доста по-бейсик, но също има попадения.

Да аз ги следвах отдавна, но ми бяха леко омръзнали и скучни сторитата им. Сега отново има попадения Иво.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Представяш ли си да я е оспамила наистина: 

1. Hey, I am Pressi from Bulgaria. 01/02

*seen*
2. Hey, wanna do a duet ? 02/02

*seen*
3. Hey, people are making fun of my nose. Wanna show them ? 03/02

*seen*


4. Thats my new album - забраих му името 04/02

*not delivered*

 

Така е по-добре

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Никой не го отрича, но е и много грозно и егоистично да забравяш, че сумати хора от Сърбия са били там и са помагали. Едно е Глория, дето е поканила дуетните си партньори и там наистина няма спор, че тя си е напълни залата. Сега може всичко да е, но това, че са си НЕЙНИ концерти е неоспоримо. Друго е да поканиш 10 човека да ти пълнят залата и да се биеш в гърдите.

Ти си като бот и не ми се занимава особено, но искам само да изгледаш финалната песен на първите концерти на Глория и на Рени. Преди не бях забелязал надписа Глория и си мислех, че е от някой концерт на Пайнер. А Рени е канила 95 процента само дуетните си половинки. Какво да направи, че има честта да прави песни не с Валя и Петра, а с Неда Украден и Мирослав Илич? И това даже за последния концерт. 

Мислиш ли, че някой е дошъл за Ера Ойданич и Диджей Кърмк? Не ми отговаряй. А на Гло първия концерт е направен 2 месеца след този на Рени, явно я е хванало яд. И нейни готи са Нелина, Цветелина, Десислава, Екстра Нина, Силвия, Петра, Тони Дачева, Коста Марков, Илия Загоров, 4те Пантери и Рени е канила даже. За какъв самостоятелен концерт говорим, това са 10 колеги + пантерите? Нещо не ти се получиха сметките. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...