Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Blueberry каза:

Много е сладка в лице, ама не виждам талия, рамене и и в тялото ми прилича точно на тоя клип

 

 

Но пък виждаш нова цица! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , omline каза:

А и заради тях "Гласът на България" за поредна година не смее да си подаде носа в понеделник вечер - винаги го позиционират в неделя, когато няма конкуренция по други телевизии.

Че то прайм-тайма е в неделя бре! Нова ТВ избяга от среща с БТВ в неделя, а не обратното. Рейтингите им са с колосална преднина за БТВ във всичките години, когато са имали съпоставими формати с изключение на първите 2 сезона на "ВИП Брадър. Нова ТВ дори си платиха на паралелна пипълмитрична агенция, за да опитат да се противопоставят някак, но и с нея нещата са непоклатими в полза на БТВ. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Как никой, всички Десови сме луди по нея. :D Пак успя нашата Мецана да направи нещо поне малко успешно, направо да й се чуди човек как го постига.

Трябва повече да я налагаме, срамота е да мине и замине без да се оцени. Това е един от най-качествените проекти, които ни е предлагала в последните години. Заслужава по-голям успех!

преди 3 часа , asylum каза:

Хубава е! 

Многооооо!

Да се поздравим с още един секси хит!

 

  • Like 1
  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Амброжка. каза:

Трябва повече да я налагаме, срамота е да мине и замине без да се оцени. Това е един от най-качествените проекти, които ни е предлагала в последните години. Заслужава по-голям успех!

Трябва самата Деска повече да я налагаме, а не да се предаваме в периодите, в които тя изкукуригва. :3fdb8960598fa63e: Пресови и Галенови не се спират и в силни, и в слаби периоди и затова форумът е като техен.

А песента вече си е наложена поне като нещо сезонно, мен ако питаш. Прилични гледания за съвременното положение в YouTube, достигна добри позиции в повечето други платформи, в Spotify за нула време ще мине Вторник беше като стриймове, също стана номер 1 във всички класации, а и я въртят по клубовете. Какво повече бихме искали, освен песента й да беше от онези, които мачкаха цялата държава...

преди 13 минути, Beat. каза:

Тези проекти от самостоятелните й остават топ, откато е в Пайнер. Дано скоро успее да ги надскочи.

Тези + В друг живот. Това е някакво друго ниво просто. Не съм сигурен дали някога отново би изпитала вдъхновение за подобни изпипани от-до проекти, камо ли за някои от експериментите, които правеше преди Пайнер. След 1000 жени например е жесток проект, но пак не е чак от такъв калибър.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Тези + В друг живот. Това е някакво друго ниво просто. Не съм сигурен дали някога отново би изпитала вдъхновение за подобни изпипани от-до проекти, камо ли за някои от експериментите, които правеше преди Пайнер. След 1000 жени например е жесток проект, но пак не е чак от такъв калибър.

О да, нея я забравих.

А каква да е причината за тази загуба на мотивация? Аз си мисля, че може да е заради липсата на наградите - всичките изброени проекти (+ "В твоите очи") са все отпреди да ги спрат официално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Beat. каза:

О да, нея я забравих.

А каква да е причината за тази загуба на мотивация? Аз си мисля, че може да е заради липсата на наградите - всичките изброени проекти (+ "В твоите очи") са все отпреди да ги спрат официално.

Аз не мисля, че е загубила мотивация, просто не нацелва големи хитове. Последните й две песни са изпипани, но има и нещо банално в тях. Не са като Зайчето, което гърмеше отвсякъде. Много е еднакво звученето при всички певачки и трудно вадят хитове. Когато Анелия улучи хит, поръчват подобни на нейните... 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Beat. каза:

О да, нея я забравих.

А каква да е причината за тази загуба на мотивация? Аз си мисля, че може да е заради липсата на наградите - всичките изброени проекти (+ "В твоите очи") са все отпреди да ги спрат официално.

Доста фактори, навярно. Основно това, че до скоро е била в следродилна депресия и че както изглежда се движи с неподходящите хора. Да не подценяваме все пак и естествената й неутолима жажда като изгради нещо после да се изплюе върху него и да си прецака потенциалния имидж на най-голяма.

преди 21 минути, asylum каза:

Аз не мисля, че е загубила мотивация, просто не нацелва големи хитове. Последните й две песни са изпипани, но има и нещо банално в тях. Не са като Зайчето, което гърмеше отвсякъде. Много е еднакво звученето при всички певачки и трудно вадят хитове. Когато Анелия улучи хит, поръчват подобни на нейните... 

Абе и мотивацията я няма. Тия работи дето ги пуска след раждането са все комерси, с които да е временно интересна в клубовете, а не нещо, с което да е различна и да дава насоки в жанра, както е правила преди. Нищо общо с истинския хъс на Деси Слава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, не се сещам за случай, в който да е давала насоки, освен че Счетоводителката я имитираше едно време. През последните години само Анелия и чат-пат Галена и Теда дават насоки. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG @Slavi коментирайте че дуета на двете приятелки влиза в топ 100 на дневният чарт на Popnable, а тази година стават 5 години от премиерата.

Галче истинска кралица на задържали песни. В топ 100 е с:

2 клипа на Ламбо, Добре ли си, Паника, Феноменален, В твоите очи.

Приятелка 2 е само с Така ни се пада и Пиян.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

Честно казано, не се сещам за случай, в който да е давала насоки, освен че Счетоводителката я имитираше едно време. През последните години само Анелия и чат-пат Галена и Теда дават насоки. 

Преди време доста насоки си даваше. Беше може би първата, която спомогна за поп звученето на някои песни, също и за рок насоката (конкретно в песните на английски и испански си беше със сигурност първа). Дуета й с рапър е най-яркото постижение в това отношение, после всички взеха да правят и така се роди дори класика като Бурята в сърцето ми. Даже и с Не си ме спешен предизвика фурор и после и други взеха да правят парчета на сходна тематика.:3fdb8960598fa63e:

И още работи има, но тия ми идват на прима виста. Новаторка си беше, но за жалост тези времена изглеждат безвъзвратно отминали.

преди 9 часа , Willy каза:

@SG @Slavi коментирайте че дуета на двете приятелки влиза в топ 100 на дневният чарт на Popnable, а тази година стават 5 години от премиерата.

Галче истинска кралица на задържали песни. В топ 100 е с:

2 клипа на Ламбо, Добре ли си, Паника, Феноменален, В твоите очи.

Приятелка 2 е само с Така ни се пада и Пиян.

Една от последните наистина златни песни за жанра. Съмнявам се и двете в бъдеще да пуснат друга такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, SG каза:

Преди време доста насоки си даваше. Беше може би първата, която спомогна за поп звученето на някои песни, също и за рок насоката (конкретно в песните на английски и испански си беше със сигурност първа). Дуета й с рапър е най-яркото постижение в това отношение, после всички взеха да правят и така се роди дори класика като Бурята в сърцето ми. Даже и с Не си ме спешен предизвика фурор и после и други взеха да правят парчета на сходна тематика.:3fdb8960598fa63e:

Много други преди нея са правили подобни неща, нито техните, нито нейните се знаят от широката аудитория. Говорим за налагане на мода, комерс звучене. От експерименти никоя не се е хранила. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, от някои от тези си се е нахранила Десислава. Те привлякоха доста от феновете й, включително и мен, а по онова време именно феновете даваха като луди парите си за всичко, свързано с изпълнителите. Лесно е да се провери кога са излизали нейните такива проекти и кога на другите, за да се види кой е повел модата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лесно е да се види и кои преди нея са правили същото, но това няма значение - основно са станали звезди заради кючеци и балади. Всичките. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът на България е на ниво селска вечеринка и не заради водещи, жури или нещо такова, а заради озвучаването, което звучи скандално зле. Почти няма песен, която да ми е допаднала, изпълнена там. А The Voice като цяло е много готин формат, не разбирам защо при нас нивото е толкова ниско. Май не им се дават пари на bTV.

Неделя не е никакъв прайм-тайм, най-висок рейтинг се прави в понеделник вечер. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.11.2019 г. от 19:34, Starboy каза:

Галена, след като отвори Youtube да прочете малко коментари на новата си песен, но не може да открие дори един позитивен:

 

DA196AA4-B862-481B-9089-C0C6A43D58BF.jpeg.0e628c8fe38204cf289945452121412b.jpeg

Галена след успеха на Ламборджини.

Screenshot_20191230-214732_Chrome.jpg.b5e24f6244864b5befff135e64e0bde4.jpg

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена изтри телефона на майка си и благодари, че 2019-а отнесла „ненужните хора със замах”

  • Haha 9
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...