Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Целия форум е луд по Теофиков и Меди,а Слави и Боровинката по Емрах,а аз..аз слушам Джена и й се радвам на снимките от Виена.😞

Не само те.

 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът на "Гласът на България" е че нямат музикален продуцент зад себе си. Дават на победителите едни пари, и да се оправят. Я Графа покани някого в Monte Music, я не.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Проблемът на "Гласът на България" е че нямат музикален продуцент зад себе си. Дават на победителите едни пари, и да се оправят. Я Графа покани някого в Monte Music, я не.

Криско хареса Гери-Никол още от кастингите и след това започна да я продуцира. За мен в "Гласът" продукцията е на толкова ниско ниво, че не могат да се отличат талантите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Ваня не е безличница, тя я е написала тая яка песен. С А М А. Симпатична ми е на ниво Счети.

Аз пък не можех да я понасям по форматите и много ме дразнеше. Най-вече в Х-фактор, понеже се опитваше да пее Ариана Гранде и направо ми развали песента. Кефех се като прочета хейт за нея :D Иии изведнъж излезе "Няма да ми мине" и се зарибих. Намери си нейното поприще.

Между другото и Ариана безумно много ме дразнеше с първата си песен (която и тя самата мрази), с Problem чак ме зариби. Спомням си, че гледах Емил Конрад и той много й харесваше първия албум, а аз се чудех какво се кефи на тая пикла... little did I know... :D 

Грандето никога не ме е дразнила. Винаги ми е била симпатична особено сега когато намерих епизодите на Сам и Кет. Изгледах почти всички,които ги има качени някъде даже ти пратих един,на който буквално крещях от смях,но ти така и не каза дали му хвърли едно око.😁

Сега си спомням,че имаше една нейна песен,която много въртяха,а ме дразнеше много. "Focus" май се казваше. Отвратителна. Както съм казвал много мразя някои световни хитове да не ми харесват,а да ги скъсват от въртене. Единици са тези като "Old town road",които първоначално не ме кефят,а после ме зарибяват.😅

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Beat. каза:

Постнах го в Мемеандреа, ама да събере харесвания и тук.

ramania.jpg.55e55b92978e6544722ad6b46ab21e62.jpg

Брутален портрет! По-късно ще се опитам да напрява меме за него,че сега уча за изпит.😒 Всеки почитател на Мемеандреа трябва да има такъв.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry @Fast ...и което е по-интересно - X factor не е имало от поне няколко години, а в това време "Гласът на България" върви без пропусната година и се предполага, че обира каймакът от талантливи хора и пак нищо не излиза от там.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Грандето никога не ме е дразнила. Винаги ми е била симпатична особено сега когато намерих епизодите на Сам и Кет. Изгледах почти всички,които ги има качени някъде даже ти пратих един,на който буквално крещях от смях,но ти така и не каза дали му хвърли едно око.😁

Сега си спомням,че имаше една нейна песен,която много въртяха,а ме дразнеше много. "Focus" май се казваше. Отвратителна. Както съм казвал много мразя някои световни хитове да не ми харесват,а да ги скъсват от въртене. Единици са тези като "Old town road",които първоначално не ме кефят,а после ме зарибяват.😅

 

Много съм разсеяна тия дни, помня, че беше постнал нещо в Чат мания, но не съм го гледала. Кажи, ще се върна да го потърся :D

Focus аз много я обичам, но Ариана и нея я шибна в небитието. Беше първи сингъл от Dangerous woman ерата, която тогава се казваше moonlight, но по някаква причина (май просто написването на по-добри песни) промениха концепцията и Focus отпадна изобщо от албума. Та от много мислене, накрая пуснаха албума заедно с този на Дрейк, който имаше 2 ултрахита преди пускането му, та не можа да види номер 1.

Което ме кара да се замисля, че нашите певачки страдат от нулева креативност по отношение на кариерното си развитие. Да има там нещо, с което да гърмят по дискотеките и това е. Може би само Галена вкарва повечко мисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Много съм разсеяна тия дни, помня, че беше постнал нещо в Чат мания, но не съм го гледала. Кажи, ще се върна да го потърся :D

Focus аз много я обичам, но Ариана и нея я шибна в небитието. Беше първи сингъл от Dangerous woman ерата, която тогава се казваше moonlight, но по някаква причина (май просто написването на по-добри песни) промениха концепцията и Focus отпадна изобщо от албума. Та от много мислене, накрая пуснаха албума заедно с този на Дрейк, който имаше 2 ултрахита преди пускането му, та не можа да види номер 1.

Което ме кара да се замисля, че нашите певачки страдат от нулева креативност по отношение на кариерното си развитие. Да има там нещо, с което да гърмят по дискотеките и това е. Може би само Галена вкарва повечко мисъл.

Ето го. Накрая когато я бият с розовата играчка крещя.🤣

https://www.vbox7.com/play:13966d4afa

Не знам за Галена,но съдбата ми го върна защото се подигравах на Емилия,че е счетоводителка. Сега аз цял ден уча по счетоводство и в главата са ми само счетоводни баланси,активи,пасиви и тн.😴

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Проблемът на "Гласът на България" е че нямат музикален продуцент зад себе си. Дават на победителите едни пари, и да се оправят. Я Графа покани някого в Monte Music, я не.

Щом и VenZy се е изнизал от Монте, смятай колко Графа е в състояние да налага звезди към днешна дата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП 10 СЛЕДВАНИ ПЕВИЦИ

Коментарите за тях:

10. Емилия

- „Променила е стайлинга си, вече танцува по участия”

- „Няма една гола снимка”

- „Чат-пат влизам в профила на Галена, защото нейния е наистина много добър.”

9. Емануела

- „Има перверзен поглед, една от хубавите певици”

- „Профилът й е… интересен за някои хора"

- За разлика от други си слага всичките снимки без фотошоп"

- Имала много „мъдрости” под снимки заради бившите й

(Глория с която бяха във Вип Брадър пак си я оплю)

7. Алисия

- „Няма нещо скандално, няма нещо прекалено”

- „Не обича да се смее”

5. Андреа

- „Каква е тази поза – ще ака ли, ще ражда ли”

- „Има известно напрежение в лицето й”

- „Не изглежда на живо така, както в Instagram”

3. Галена

- „Всяка снимка е като за влог”

- „Прави доста промени на визията си”

- „Видяно е всичко от нея и пак изненадва”

- Участва в каузи като тази за гей парада

1. Преслава

- „Преслава!? Ти да видиш”

- „Преслава? Да бе!”

- „Не изпъква с нещо кой знае какво, но е близка до народа и хората я харесват”

- „Кефи ме, сладка е, снима си детенцето”

- „Излиза със семпла рокля, изпява си хитовете. Просто Господ те е цунал и това в крайна сметка е късмет"

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

СЪрбите се чудят как може да пее толкова фалшиво в коментарите. :D

 

Peva ko da ti je slon prdnuo u uho

Bole me usi

Popucase mi prozori, ovo samo za gledanje dobro 😂

Uzas

Katastrofa glas,,, toa e ne e vo studio da i go sredat glasot.. KATASTROFA.... ja rasipuva samo pesnata.

  • Haha 4
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Луда по тебе" е пример, че когато пееш за най-чистите и искрени чувства в живота, публиката може да ти прости бездарието. На пръв поглед странно, но наистина не са много песните, в които лирическият герой е толкова самоотвержен и влюбен без да си реже вените.

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Willy каза:

@SG @Slavi коментирайте че дуета на двете приятелки влиза в топ 100 на дневният чарт на Popnable, а тази година стават 5 години от премиерата.

Галче истинска кралица на задържали песни. В топ 100 е с:

2 клипа на Ламбо, Добре ли си, Паника, Феноменален, В твоите очи.

Приятелка 2 е само с Така ни се пада и Пиян.

Треперя до момента, в който ще оглави планетиния канал. Най добрата песен за това десетилетие. 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Райнето в случая е права и я разбирам какво иска да каже, просто не си подбира думите.

Screenshot-20200119-185418-Instagram.jpg

38-м... майкооо

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райнето е пълно куку руко. Много е зле тая жена, първо обиди Камелия без нищо да й е направила. Оная баба квато е комплексарка на тема години сега като я подпука, Райна Лайна бял ден няма да види. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...