Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 38 минути, Born to Die каза:

Нещо се случва, но наистина нямам идея какво. Емилия, Преслава, Галена, Фики, Джена, Ивана, Глория и Райна са имена, които обикновено са в края на програмата на концертите, а сега ги няма. Джена е харесала всички коментари от сорта на бойкот, време беше да се случи, има нещо, четете между редовете и т.н. Не ги е трила, а ги е харесала. Според мен не е възможно да им взема още повече пари от участия, но не съм наясно и с договорте им. Имате ли представа дали на повечето споменати са пред изтичане? Да не би да е променил политиката на фирмата след влизането на всички нови имена, нещо в ротацията по телевизията. Не я гледам, ползвам си канала в Тубата и не мога да кажа. Все трябва да има някаква причина. Бях склонен да повярвам, че Емилия е решила да не участва, защото я вее вятър на бял кон понякога, за някои и преди се е случвало заради Щатите да пропуснат, после обаче Преслава копира почти същото изявление като на Емилия и стана супер странно, но след Джена и особено харесванията й на всички тези постове, чиито смисъл е бойкот вече ми смърди. 

Аз, когато преди дни следях Планета и Planeta HD има голямо лансиране на новите имена, особено на Денис, спукват се да го въртят. Новата на Райна хич не я виждам. Въртят най- много Денис, после е Малката, Ивета от дъжд на вятър, Ариа засичам от време на време, Таня Маринова, Данна. . Много бутат Денис. Радко едва ли ще пробие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Браво на ДЖЕН! Ето това е истинска кралица,6 дена преди концерта се отказа.

Истинските кралици правят такива изявления на самата сцена, предизвиквайки истинска сензация. Джена тук си е най-обикновена придворна дама.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Чули са, че Мая ще бъде изненадата на концерта и ще измете пода с всички лъжестриптизьорки.

Трябваше да е изненада,но вече е потвърдено!

 

  • Like 2
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче триото ЛДД, смазаха с хит! Нищо че е Феноменален 2.0, гърми здраво.

  • Like 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Коце ми липсва на концерта. Много изпълнители взеха да си отиват. Явно завиждат, че Мария ще открива и Емануела ще закрива и за лансирането на новите имена. 

Не е същото вече. Отидат ли си големите имена, смисъл няма вече от концерти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава се е изказала за Глория и книгата й.

https://catchastory.com/gloria/?fbclid=IwAR05JojpFaEO9tHh5vAcF3dy-J1TlPLlQ7PKoTnM80XkJ1RhRJR-zOfBiMU

Цитат

Слушам я от 10-годишна, но това не означава, че е ретро певица. И не искам да обяснявам колко велика е била навремето, защото тя си поддържа имиджа и до ден днешен. Глория прави песни в духа на времето, не отрича младото поколение, подавала е ръка на много млади хора, насърчавала е млади певици, не само мен, давала ни е криле.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално алфите са над Ламборгини в попнейбъла. Дори и са със 7ка повече лайка. Колабирам от кеф, че Галеновите много се надъхваха цял медец как щяла да мачка, а пак удари на греда. Иначе за Галче ми е жал. Толкова опити, толкова инвестиции, и накрая Преслава пак я изяде с с най обикновени Ганеви комерси. 

Screenshot_20191128_085930_com.android.chrome.jpg

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз докато слушам Лоша ли съм в албума "Официално забранен":

IMG_20191128_080331.jpg

Аз като след нея тръгне Тихо ми пази:

IMG_20191128_080333.jpg

  • Haha 8

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Амброжка. каза:

Искала е да изпее “Зайка”, ама не са и позволили.

И да сме още по-точни, искала да е гушка Танчето вместо козата на сцената, ама нашто зайче е на работа, и затова Райна се е отказала вкрайна сметка. 

  • Haha 5
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

И да сме още по-точни, искала да е гушка Танчето вместо козата на сцената, ама нашто зайче е на работа, и затова Райна се е отказала вкрайна сметка. 

Райна е щяла да пее удължена версия на споделената по-долу песна, но се е уплашила от отпора по форуми и социални мрежи, който Зайка би й наложила, посърнала и се отказала ЕЗОПЩО от изява. 

 

  • Haha 3
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Преслава: Чакай да видя нещо

*сменя филтрите със скорост 100 филтъра на секунда*

0:30

Ахаха, филтри. С тях и без тях пак е плашещо. Както казва Ал Бънди, или да сложи някоя нормално изглеждаща да ходи винаги пред нея, или да се обръсна гола глава и да си татиура някоя по хубава отзад и да върви все с гъзо напред. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, -A. каза:

Яница ревала цяла нощ след като видяла, че и се виждат прашките в ''Любов необяснима''. Колко наивна е била клетата.

Години по-късно: мастурбира с лампа в клип

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, -A. каза:

Яница ревала цяла нощ след като видяла, че и се виждат прашките в ''Любов необяснима''. Колко наивна е била клетата.

A сега реве като не и се видят. Но това не се случва, така че по скоро не реве

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...