Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Senhor каза:

Тийн идол не е ли точно до 19? Какво като не го знаят?

Грешно се изразих. Не мисля,че и сред тези,които са 17-18-19 е особено популярен понеже те слушат масово МТБ,Марсо и тн. Някъде около 14-15 годишните му е таргета. 

Мисълта ми е,че изобщо не е кой знае каква звезда,а и с това бълване ще залезе още по-бързо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Грешно се изразих. Не мисля,че и сред тези,които са 17-18-19 е особено популярен понеже те слушат масово МТБ,Марсо и тн. Някъде около 14-15 годишните му е таргета. 

Мисълта ми е,че изобщо не е кой знае каква звезда,а и с това бълване ще залезе още по-бързо.

Toва което искаш да кажеш е, че масово е харесван от лимитиран таргет само в чалгата и малко извън нея, но не е сензация, защото цялостно държавата не знае за съществуването му. И това си е така, пръска в клубовете, но това са наистина много лимитиран таргет и не дотам голям :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Toва което искаш да кажеш е, че масово е харесван от лимитиран таргет само в чалгата и малко извън нея, но не е сензация, защото цялостно държавата не знае за съществуването му. И това си е така, пръска в клубовете, но това са наистина много лимитиран таргет и не дотам голям :) 

Да,именно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://hotnews.bg/n/fiki-aut-ot-kontserta-na-pajner.136987.html

Цитат

Останалите участници са под въпрос и драпането им да пробият създава напрежение в музикалния бранш. Неназовани певици прибягвали и към хитрини, за да си уредят по-сериозно присъствие в Пловдив. Всяка от тях има разрешени 6 минути престой на сцената и в това време трябва да вмести микса си от песни. Но изпълнителките правели по-дълги представяния, като се надявали никой да не забележи.

Това за кой ли се отнася?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Насърчавам да се пеят гръцки кавъри от можещи и топ имена. В случая е похабена иначе не лошата музика.

Общо взето на такива като Сара, Клеа и Тиана и 50ка са им много. Да дърпат! 

Ти слушал ли си изобщо? Поталантлива е от цял Пайнер.

  • Confused 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Изтрили са клипа с 2М на този ковренски хит.😥 Спомняте ли си го?

 

????

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

@Willy Чалгавизия кога?

Не ми остава свободно време в следващият един месец поне. Някой ако иска може да организира един едишън.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Не ми остава свободно време в следващият един месец поне. Някой ако иска може да организира един едишън.

Видя,че интереса намаля и взе да имаш работа и да предлагаш на други. Много долно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, THE IIconic каза:

Видя,че интереса намаля и взе да имаш работа и да предлагаш на други. Много долно!

Че аз и преди нямах много време, но имаше повече участници да и се занимавах. Не е тайна. Ще има по-натам. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е най-подходящото място,но ще опитам..😁 Само на мен ли Чëрная Пантера вече ми е супер противна въпреки че е огромен хит? То вярно,че сега руската музика отново е много актуална в България,но все пак..

1000 пъти предпочитам страхотната "Плакала" пред това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Изтрили са клипа с 2М на този ковренски хит.😥 Спомняте ли си го?

 

Всичко на Емануела преди Пайнер е страхотно. Тази ми е сред любимите и. Зверски хит беше. 

1,3млн

 

2,8млн

 

За Денис не съм съгласен. Тепърва ще се популяризира сред другите възрасти. Но ток чисто като продукт си е за таргета под 20. Чалгата имаше нужда точно от нещо подобно. За таргета над 20 малко ли дърти коври има. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умирам от кеф как Криско размаза с поредната си чалгийка толбухинската швестерка -Педалин. Сигурно умира от яд,че дори Азис не успя да му помогне.🤪 Поздравете се с истинския хит на 2019:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Всичко на Емануела преди Пайнер е страхотно. Тази ми е сред любимите и. Зверски хит беше. 

1,3млн

 

2,8млн

 

За Денис не съм съгласен. Тепърва ще се популяризира сред другите възрасти. Но ток чисто като продукт си е за таргета под 20. Чалгата имаше нужда точно от нещо подобно. За таргета над 20 малко ли дърти коври има. 

Таргета под 20 си сменя любимците като носни кърпи. Предполагам,че до края на следващата година ще започне да залязва,пък и без това ме дразни,да се маха по-бързо.:g2:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Не знам дали тук е най-подходящото място,но ще опитам..😁 Само на мен ли Чëрная Пантера вече ми е супер противна въпреки че е огромен хит? То вярно,че сега руската музика отново е много актуална в България,но все пак..

1000 пъти предпочитам страхотната "Плакала" пред това.

Тя в хит основно в Бг. Мен ме кефи, но е далеч от нивото и популярността на Плакала и на този гига хит

 

❤️

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...