Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 20 минути, xroflx9 каза:

Трябва да правя проект по Маркетинг за това как музиката влияе на пазаруването. Сещате ли се коя певица ще намеся?🤭

Аз през 2014 писах една курсова за Галена и имах 3. Дали е било грешен избор на изпълнител? :D

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mitak_94 каза:

Аз през 2014 писах една курсова за Галена и имах 3. Дали е било грешен избор на изпълнител? :D

Или човека е бил фен на Прес Преси😁

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, mitak_94 каза:

Аз през 2014 писах една курсова за Галена и имах 3. Дали е било грешен избор на изпълнител? :D

Преслава е поръчала в университетите който не пише за нея повече от 3 да не види! 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Или човека е бил фен на Прес Преси😁

Възможно е! Тя точно тогава мачкотеше всичко живо с "Моето слабо място" и "Ако утре ме губиш".😏😏

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, mitak_94 каза:

Аз през 2014 писах една курсова за Галена и имах 3. Дали е било грешен избор на изпълнител? :D

Разбира се,защото аз ще имам 6! Лошото е че никой не иска да пише за Джена. Потресен съм!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Разбира се,защото аз ще имам 6! Лошото е че никой не иска да пише за Джена. Потресен съм!

Пожелавам ти го от сърце!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, mitak_94 каза:

Аз през 2014 писах една курсова за Галена и имах 3. Дали е било грешен избор на изпълнител? :D

Аз по професионално ориентиране и консултиране представих видеоинтервю със Сашка Васева от кенеф в дискотека - доцентката ненавижда чалга, но писа 6 :D :D :D

  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, asylum каза:

Аз по професионално ориентиране и консултиране представих видеоинтервю със Сашка Васева от кенеф в дискотека - доцентката ненавижда чалга, но писа 6 :D :D :D

🤣🤣

Сега се замислям, че може би не е до чалгата. Галена е свързана с част от студентските ми неволи. Първо тази курсова, после бях на едно нейно участие и на другия ден ме скъсаха на изпита.🙄🙄 Като нищо има и друг случай, за който не се сещам.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , VulkoIsTheBest каза:

А ти си.

Не бих се определил като необективен. По-скоро съм неизгоден за вашата групичка, защото не се включих към стадното плюене по повод операциите й, и не премълчавам/омаловажавам успехите й.

 

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Това точно ти ли го казваш, бе, ти дето не си признал на никоя нищо? 

 

Не е вярно.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Не бих се определил като необективен. По-скоро съм неизгоден за вашата групичка, защото не се включих към стадното плюене по повод операциите й, и не премълчавам/омаловажавам успехите й.

Естествено, че няма да се определяш като необективен. Нищо че орева света коя как и най-вече Галена рекламирали цигари по клипове и инстаграм, но като Пепа Продажното взе пачката от Корцет беше първи на опашката в лафка да си купиш опаковката им с огледалце. 

преди 3 минути, Fast каза:

Не е вярно.

Вярно е, но ти разбира се никога няма си признаеш. Поради причини, които вече сме дъвкали.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Ти си най-големия хейтър на Баба Меца от Раднево обаче :D 

Само така се осмисля деня ми. За жалост обаче тук се забелязва само хейта към Светия Галош. И който си позволи упрек по нея става злобен, аморален и жалък. По другите светии може, но по светата Гева не😁

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз пък мисля да се представя като Галена във ваната. Ще си поръчам някой сладур и ще разиграем този скеч. 

Моля те не се представяй като нея, ако искаш да излезеш задолена от ваната. Да не забравяме, че се оказа не особено сръчна с надървянето на патета. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Lelqtian каза:

Естествено, че няма да се определяш като необективен. Нищо че орева света коя как и най-вече Галена рекламирали цигари по клипове и инстаграм, но като Пепа Продажното взе пачката от Корцет беше първи на опашката в лафка да си купиш опаковката им с огледалце. 

Смени плочата вече, че стана повече от банален и ми омръзна да се повтарям.

 

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Вярно е, но ти разбира се никога няма си признаеш. Поради причини, които вече сме дъвкали.

Ми явно си чел между редовете.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Смени плочата вече, че стана повече от банален и ми омръзна да се повтарям.

Като видя че мръднеш в посока да не одобряваш автоматично всички глупости и изцепки на Пепа, обещавам да я сменя. Дотогава, като съм ти банален, що не си вземеш почивка от форума? 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Емили наистина има зверски неща назад в миналото. Недоумявам как нито една от старите и песни няма милион гледания и не е ретро хит... 

 

Чак пък никой... 1,3М за песен от преди 17 години в нищо и никакъв канал - най-гледания клип в този канал с огромна предния пред врото място, което е ... пак за за Емилия. "Не виждам" също има толкова в PlanetaOfficial

Още повече, че липсват почти всички най-големи нейни ретро хитове в YouTube като "Нежни устни", "Целувай ме", "За мен забрави", "Хайде на купона", "Ела ме вземи"... а "Смелите си имам всичко" е трита вече поне 4 пъти от канала на "Планета" по неясни причини и досега щеше да има по 3 милиона също.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, dan!el каза:

Чак пък никой... 1,3М за песен от преди 17 години в нищо и никакъв канал - най-гледания клип в този канал с огромна предния пред врото място, което е ... пак за за Емилия. "Не виждам" също има толкова в PlanetaOfficial

Още повече, че липсват почти всички най-големи нейни ретро хитове в YouTube като "Нежни устни", "Целувай ме", "За мен забрави", "Хайде на купона", "Ела ме вземи"... а "Смелите си имам всичко" е трита вече поне 4 пъти от канала на "Планета" по неясни причини и досега щеше да има по 3 милиона също.

Мечтата ми вземи не е била никога хит. Абсолютен късмет е, че е натрупала такива гледания. 

Много хитове на Емилия са качени и са с по 100,200 ка едва, което е странно и необяснимо. 

Десислава дори на средните си хитове е събрала по милион или около милион. Галена и Преслава също. 

500ка

100ка

140ка

За мен забрави е със 70ка...

Не е вярно, че не са и качени. Всички имат някакви трити клипове като цяло. Но при Емилия освен за Смелите няма данни за други изтрити с повече гледания. 

Една Невъзможно е да спрем е почти с милион

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Като видя че мръднеш в посока да не одобряваш автоматично всички глупости и изцепки на Пепа, обещавам да я сменя. Дотогава, като съм ти банален, що не си вземеш почивка от форума? 

Конкретно рекламата на цигари никога не съм одобрявал, както се опитваш да го изкараш и написах достатъчно постове по тази тема. Аз даже не слушам песента от клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

...

Сравняваш наставними неща в момента. Клипът не Деси Слава е качен в нейн канал с близо 70К абонати и веднага при премиерата си (когато се трупат много по-голямата част от гледанията), докато посочените от теб клипове на Емилия са някакви абсолютно любителски слайдшоу презентации в никакви канали. Съвсем в реда на нещата е едното да не е показва никога отстрани и да не тръгва автоматично след други песни, докато при клипа на Деси Слава не е точно така. 

Освен това въпросните песни, чиито клипове си качил, имат или са имали още по 10-тина като тях на същия принцип, които са трупали или трупат минимални гледания и в последствие изтрити. Оригиналните клипове на "За мен забрави" и "Целувай ме" примерно имаха съотвено близо по 700К и 600К, първата имаше и два клипа в канала на "Планета" по едно време.

Не е терминатор на гледания Емилия, но има своите не по-малко успехи. Благодарение на милионите на актуалните си хитове (в периода на пика на гледанията преди 2-3 години) Галена и Преслава дръпнаха по този начин напред и не толкова популярните си песни, които веднъж натрупали вече около 1-2М много по-лесно трупат нови гледания. Всичко общо взето в този YouTube е едно натрупване, алгоритми и т.н.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , mitak_94 каза:

Аз през 2014 писах една курсова за Галена и имах 3. Дали е било грешен избор на изпълнител? :D

Какво нещо е животът! Пишат се дисертации за човек, който не е прочел нищо по-дълго от етикет 😐

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

Конкретно рекламата на цигари никога не съм одобрявал, както се опитваш да го изкараш и написах достатъчно постове по тази тема. Аз даже не слушам песента от клипа.

Конкретно нямам никакво намерение да го дъвча пак това. Само ще отбележа за пореден път как с нищо не показа във форума как не подкрепяш рекламата на цигари, даже обратното, и пак ти казах - направи половин стъпка в посока да видя няква промяна, щом държиш да съм сменял плочата. Иначе ти си обяснявай едно и също, нямам никакъв проблем с това също, сам се правиш за смях. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...